Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 440 / 32 / 0

Zależy jakie dawki przyjme. Ale generalnie nie mam problemów ze snem po kodzie z thjokodynu. Nie wiem czemu akurat napisales thiocodin bo i antidol zawiera kodeinę i thio wiec nie rozumiem xD
  • 1579 / 121 / 0

poszlo 2mg klona i 270 kody, mam mega motywacje na wielkie zmiany w zyciu i mam nadzieje ze po raz trzeci nie zostane kopniety w dupe
jak sie uda to moje zycie zmieni sie o 180 stopni i w konuc bede szczesliwym czlowiekiem

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Policjanci "zabezpieczyli" grzybki, trawkę i blisko 13 litrów GBL

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.
  • 423 / 69 / 0

14 czerwca 2018UJebany pisze:
@up
A czy po antidolu jest ciężej zasanc czy latwiej ? :wall:
Przecież obydwa leki zawierają kodeine, watpie ze sulfo miesza cos ze snem.
podałem nazwe tylko dla tego że akurat to jadłem wiem ze koda w tym czy w jakimś innym leku jest taksa sama ale akurat jadłem to i pisze o tym bo nei mogłem zasnąc zgrzałem się około 21 i do 1/2 leżałem xd masakra :-D troche mie to dziwi bo zawsze myslałem ze koda ogl opium jest usypiające
  • 1554 / 40 / 0

januszpe pisze:
13 czerwca 2018Matrixar pisze:
Ale dychy to ja jeszcze w życiu nie płaciłem
He, dobre sobie. "Polecam" apteke sieciówke w sercu Małopolski w pewnej galerii, 12,50 za 10 sztuk. Jak to usłyszałem, to mi serce stanęło i powiedziałem jak jakiś jebniety "ja tego nie chce" i wyszedłem XD
Nie dziwie się dużo ludzi by tak zrobiło pewnie xD

Ktoś kiedyś widział drożej?
  • 1894 / 312 / 2

13 czerwca 2018Cloudkicker pisze:
Czy mając na papierze 'Nawykowe zwichniecie barku prawego oraz lewego', co jest prawdą i czasem jak wypadnie to boli jak skurwesyn, mogę coś kminic w stronę opio? Na chuj wie co nie liczę oczywiście. Co myślicie?

scalam - jsc

Ja dojeblalem do tolerancji rzędu 1260mg, nie wspominając że na start telfexo. Chujnia. Za drogi gips, a dalej wpierdalam. Chociaż ostatnio 16 czopów w dupala 15mg feno w luminalu dobrą podkładkę zrobiło
Pewnie że możesz, ale to może wymagać czasu i cierpliwości. Jak chcesz od razu coś sensownego, to powiedz że brałeś ketonale/inne nlzp i miałeś takie i takie skutki uboczne, a po Tramalu/DHC który miałeś skądś tam tego nie było i prosisz właśnie o ten lek. Na początek oczywiście w małej dawce.
  • 109 / 4 / 0

Próbował ktoś syropu pini? Jaki ma wpływ na organizm? Ile zawiera kodeiny w sobie (ten od Herbapolu)??
  • 1894 / 312 / 2

A czy ~60 mg kodeiny za ~6 zł to opłacalna opcja?

Jedyne, co ma sens brać otc to thio i antidol, reszta nie ma sensu. Chyba, że ktoś grzeje na sportowo, hehe, to może sobie kupić raz na miesiąc pini i zagryźć neoazariną.
  • 1194 / 95 / 0

60mg trochę mało , jeszcze jakby buyo combo z Tramalem to coś byś może poczuł. Najmniejsza dawka kodeiny to 100mg czasami 150mg zależy od reakcji organizmu.
  • 109 / 4 / 0

Moj ma 9,6mg kody na 15ml (jest 125ml) co daje z 80mg kody i kosztuje 5zł więc czy ja wiem czy się nie opłaca? (Chyba ze się jebnalem z tego wszystkiego w obliczeniach :P)
  • 1554 / 40 / 0

Jaka jest szansa że kodeina zadziała na mnie normalnie w końcu jeśli tramadol na mnie działał bardzo słabo? Tzn. tramadol powyżej 300mg bez tolerki co najmniej.

Może na kogoś nie działa tram a działa koda?

Na razie próbowałem trzy razy po 150mg mniej więcej I za każdym razem słabo...
180niby czułem ale faza bardzo obojętna I tylko jakby podświadomie zmieniony świat tzn wyjebka może troche. Po t miałem taką samą aure
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata