Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3 / / 0

Czy mając na papierze 'Nawykowe zwichniecie barku prawego oraz lewego', co jest prawdą i czasem jak wypadnie to boli jak skurwesyn, mogę coś kminic w stronę opio? Na chuj wie co nie liczę oczywiście. Co myślicie?

scalam - jsc

Ja dojeblalem do tolerancji rzędu 1260mg, nie wspominając że na start telfexo. Chujnia. Za drogi gips, a dalej wpierdalam. Chociaż ostatnio 16 czopów w dupala 15mg feno w luminalu dobrą podkładkę zrobiło
  • 109 / 5 / 0

13 czerwca 2018Matrixar pisze:
Ale dychy to ja jeszcze w życiu nie płaciłem
He, dobre sobie. "Polecam" apteke sieciówke w sercu Małopolski w pewnej galerii, 12,50 za 10 sztuk. Jak to usłyszałem, to mi serce stanęło i powiedziałem jak jakiś jebniety "ja tego nie chce" i wyszedłem XD

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Polak po narkotykach gonił samochodem samolot na lotnisku

Samochód marki BMW z polską rejestracją wtargnął na teren płyty lotniska w Hanowerze, a następnie gonił jeden z samolotów.
  • 17 / 13 / 0

@Migomat Ale Ci zazdroszczę, że grzeje Cię po 12 tabletkach
Ma ktoś jakiś sposób na podbicie jeśli diphergan, pieprz, grejfrut i pusty żołądek nie działają? Aviomarin i Apap noc może delikatnie, ale nie widzę sensu jeśli prawie nieodczuwalnie
A jednak mam opory przed przekraczaniem dawek 500mg
  • 158 / 15 / 0

Poszło wczoraj wieczór kolejności 10hydroxyzyny + 390mg kody, po 2h dorzutka 30mg hx + 240kody.

Po tym mixie cała noc nieprzespana, dosłownie ani sekundy, w dzień żadnych stymulantów. Czy to normalne przy tej substancji?
  • 414 / 25 / 0

O kierwa. Dwanaście pisiont za 150mg kody. Tego jeszcze nie było hahahh
  • 156 / 2 / 0

@cloudkicker
Ja bym próbował, w sumie jest szansa na tramal w takim wypadku.
  • 249 / 24 / 0

Po kodzie thicodinie jest ciężej zasnąć czy łatwiej ?
  • 5493 / 405 / 0

@up
A czy po antidolu jest ciężej zasanc czy latwiej ? :wall:
Przecież obydwa leki zawierają kodeine, watpie ze sulfo miesza cos ze snem.
  • 1159 / 90 / 0

Dla mnie kodeina to dodatek do Tramalu , śmieszne dawki biorę 100-150mg.
Nie lecę kody w ciągach , stąd te małe dawki mi wystarczają dodatkowo idzie diphergan 25-50mg.
  • 1746 / 213 / 0

14 czerwca 2018Migomat pisze:
Po kodzie thicodinie jest ciężej zasnąć czy łatwiej ?
Mi po każdym opioidzie ciężko zasnąć - chyba, że opioid sam w sobie wywoła śpiączkę/sen jak to ma miejsce w przypadku fentanylu i/lub jego pochodnych.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata