Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3188 / 266 / 0

Mnie rozjebał jeden farmaceuta z najtańszej apteki . Gość generalnie wiecznie uśmiechnięty jakby na czymś latał. Czy zimą czy lato hasa w krótkich spodenkach jak pierdolony koń rafał. Może nawet tak ma na imię, tylko kto widział konia w okularach i wydającego ludzkie dźwięki.

No więc. Kupuję sobie kodeinę ... u niego to na pewno kilkanaście zakupów się odbyło. Mniejsza o to. 2 zakupy odbywały się w przeciągu 3 dni, to przy drugim razie jak debil zapytałem : ile płacę :D tak w sumie żeby wyczaic jego reakcję, a on na to : Od ostatniego zakupu nic się nie zmieniło 6.18

Raz drugi farmaceuta przy zakupie u z sarkazmem powiedział do siebie: co tak wszyscy ten thiokodin :d

Ogólnie nigdy nie miałem problemu z zakupem. Farmaceuci mają wyjeabne, a farmaceutki czasem robiły pod górę wypytując dla kogo , jaki kaszel . Jak próbują mi wciskać coś innego niż thioko to zawsze mówię, że to nie dla mnie lęk i nie mogę wziąć nic innego.
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

9,99 PLN za przysłowiową 'dyszke' to jest wyzysk i rozbój w biały dzień.
A wczoraj usłyszałem taką cenę w 5/6 (?) aptekach.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Liroy: do końca kadencji marihuana karana maksymalnie mandatem 50 zł

Podczas rozmowy Piotra “Liroya” Marca z Winim, właścicielem firmy Stoprocent, ten pierwszy poruszył kwestię marihuany. Zdaniem posła jeszcze w tej kadencji ma dojść do rewolucyjnych zmian.
  • 295 / 42 / 0

Jakie teraz preparaty najbardziej ekonomicznie wychodzą pod względem ceny?
  • 1549 / 36 / 0

Mnie boli strasznie jak jest więcej niż 6.50... Niby lepirj chodzić do kilku aptek, ale w każdej kupowałem na razie po razie I bd się chyba starał kupować tylko w tych najtańszych.

Na razie mam dwie w których jest za 6.50 z 8 w których kupowałem

Ale dychy to ja jeszcze w życiu nie płaciłem
  • 440 / 32 / 0

Za stopiedziesiatke place jakos koło 6-7.50zl także trochę lipa. Ale za taką 16 w jednej aptece mam kilka zeta w kieszeni bo kosztuje 10.50zl także cena nawet w porządku %-D ehh dziś już mnie nosi żeby wrzucić kody, już lecę w ciągu 14 dzień i od rana wszystko mnie wkurwia, łeb boli i taką chęć dorzutki jest że chuj :D zaraz polecę po kilka pak tjoko i jebać odstawkę. A tak na marginesie jaka jest śmiertelna dawka kody?
  • 1549 / 36 / 0

Jak masz po 6.50zł to I tak sir bardziej opłaca o 10 gr.

Zrób sb przerwe tydzień dobrze ci zrobi. Naprawdę. Jak nie masz co robić to zleci w huj szybko gorzej jak pracujesz czy coś wtedy sie dluzyy I ciągnie bo nawet polezec nie można
  • 157 / 2 / 0

Odnosnie dawki smiertelnej kody to rozne źródła podają różne dane. Znalazłem.nawet że 500 mg jest śmiertelna a przecież sporo osób na raz nawet i 750 bierze
  • 1549 / 36 / 0

Ale 500 na pierwszy raz I na skrajnie slaby organizm ktory nadal jest uwazany za "norme"
  • 440 / 32 / 0

Kurwa zgiałem się i poleciałem do apteki. Akurat mała niespodzianka mnie spotkała bo byłem na drugim końcu miasta w aptece w której byłem moze że dwa razy jak kiedyś kupowałem aco. Wpadam do apteki mowie thiocodin. Ta poleciała do szuflady ,wyciągnęła dyszke i po chwili namysłu mówi że ma 20. Ja oczy w słup i mówię to dobra. Swoją drogą typiarka wyglądała jak po jakimś speedzie, ciagle musiała ruszać ręką,noga i tak w chuj szybko mówiła, od razu widać że porobiona. Wracając do opowieści to idzie do szuflady i mówi że ma tylko 16. Mówię to dobra pani da. Place wychodzę z apteki, zaglądam do kosza żeby wyrzucić paragon a tam połowa kosza zajebana w tjokodonach hahahahahaha. No to mam już kolejna ulubiona aptekę i aptekarke. Tak na marginesie obie apteki są z tej samej 'firmy'.
  • 440 / 32 / 0

A i przy okazji dziś postanowiłem sobie trochę mocniej przykodzić więc uzbroiłem się w 780mg haha:D ciekawe w końcu jaka jest dawka smietelna, ja najwięcej kody zarzuciłem jakieś 900mg + 1500mg tramadolu + 2mg alpry i 15mg midazolamu i było przednio. Także nie wiem jaka jest rzeczywiście ta dawka. Może ktoś ma jakieś real źródło bo jestem dość ciekawy.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata