Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 4587 Strona 74 z 459
Rejestracja: 2010
  • 3394 / 343 / 0

Mnie rozjebał jeden farmaceuta z najtańszej apteki . Gość generalnie wiecznie uśmiechnięty jakby na czymś latał. Czy zimą czy lato hasa w krótkich spodenkach jak pierdolony koń rafał. Może nawet tak ma na imię, tylko kto widział konia w okularach i wydającego ludzkie dźwięki.

No więc. Kupuję sobie kodeinę ... u niego to na pewno kilkanaście zakupów się odbyło. Mniejsza o to. 2 zakupy odbywały się w przeciągu 3 dni, to przy drugim razie jak debil zapytałem : ile płacę :D tak w sumie żeby wyczaic jego reakcję, a on na to : Od ostatniego zakupu nic się nie zmieniło 6.18

Raz drugi farmaceuta przy zakupie u z sarkazmem powiedział do siebie: co tak wszyscy ten thiokodin :d


Ogólnie nigdy nie miałem problemu z zakupem. Farmaceuci mają wyjeabne, a farmaceutki czasem robiły pod górę wypytując dla kogo , jaki kaszel . Jak próbują mi wciskać coś innego niż thioko to zawsze mówię, że to nie dla mnie lęk i nie mogę wziąć nic innego.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

9,99 PLN za przysłowiową 'dyszke' to jest wyzysk i rozbój w biały dzień.
A wczoraj usłyszałem taką cenę w 5/6 (?) aptekach.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Zagubiony bagaż z narkotykami i zatrzymanie czterech osób

Powiedzieć o tej historii, że jest skomplikowana, to jak nie powiedzieć nic...
Rejestracja: 2018
  • 303 / 45 / 0

Jakie teraz preparaty najbardziej ekonomicznie wychodzą pod względem ceny?
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 41 / 0

Mnie boli strasznie jak jest więcej niż 6.50... Niby lepirj chodzić do kilku aptek, ale w każdej kupowałem na razie po razie I bd się chyba starał kupować tylko w tych najtańszych.

Na razie mam dwie w których jest za 6.50 z 8 w których kupowałem

Ale dychy to ja jeszcze w życiu nie płaciłem
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0

Za stopiedziesiatke place jakos koło 6-7.50zl także trochę lipa. Ale za taką 16 w jednej aptece mam kilka zeta w kieszeni bo kosztuje 10.50zl także cena nawet w porządku %-D ehh dziś już mnie nosi żeby wrzucić kody, już lecę w ciągu 14 dzień i od rana wszystko mnie wkurwia, łeb boli i taką chęć dorzutki jest że chuj :D zaraz polecę po kilka pak tjoko i jebać odstawkę. A tak na marginesie jaka jest śmiertelna dawka kody?
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 41 / 0

Jak masz po 6.50zł to I tak sir bardziej opłaca o 10 gr.

Zrób sb przerwe tydzień dobrze ci zrobi. Naprawdę. Jak nie masz co robić to zleci w huj szybko gorzej jak pracujesz czy coś wtedy sie dluzyy I ciągnie bo nawet polezec nie można
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0

Odnosnie dawki smiertelnej kody to rozne źródła podają różne dane. Znalazłem.nawet że 500 mg jest śmiertelna a przecież sporo osób na raz nawet i 750 bierze
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 41 / 0

Ale 500 na pierwszy raz I na skrajnie slaby organizm ktory nadal jest uwazany za "norme"
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0

Kurwa zgiałem się i poleciałem do apteki. Akurat mała niespodzianka mnie spotkała bo byłem na drugim końcu miasta w aptece w której byłem moze że dwa razy jak kiedyś kupowałem aco. Wpadam do apteki mowie thiocodin. Ta poleciała do szuflady ,wyciągnęła dyszke i po chwili namysłu mówi że ma 20. Ja oczy w słup i mówię to dobra. Swoją drogą typiarka wyglądała jak po jakimś speedzie, ciagle musiała ruszać ręką,noga i tak w chuj szybko mówiła, od razu widać że porobiona. Wracając do opowieści to idzie do szuflady i mówi że ma tylko 16. Mówię to dobra pani da. Place wychodzę z apteki, zaglądam do kosza żeby wyrzucić paragon a tam połowa kosza zajebana w tjokodonach hahahahahaha. No to mam już kolejna ulubiona aptekę i aptekarke. Tak na marginesie obie apteki są z tej samej 'firmy'.
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0

A i przy okazji dziś postanowiłem sobie trochę mocniej przykodzić więc uzbroiłem się w 780mg haha:D ciekawe w końcu jaka jest dawka smietelna, ja najwięcej kody zarzuciłem jakieś 900mg + 1500mg tramadolu + 2mg alpry i 15mg midazolamu i było przednio. Także nie wiem jaka jest rzeczywiście ta dawka. Może ktoś ma jakieś real źródło bo jestem dość ciekawy.
Posty: 4587 Strona 74 z 459
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Qertyz i 1 gość