Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6815 / 743 / 0

Jeśli masz tolerancję, to wiedz, że moja maksymalna dawka wyniosła 1200 mg i zadziałała niewiele mocniej, niż 1050 mg, które brałem co wieczór w ciągu.
Nie tak łatwo przedawkować kodeinę.
  • 232 / 29 / 0

Przy 720 czasem musiałem czasem robić dość głębokie wdechy, żeby uzupełnić zapas tlenu, ale nie było aż tak tragicznie. Teraz też nie będzie, taką mam nadzieję

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Francuscy ekonomiści nalegają na legalizację marihuany do celów rekreacyjnych

Grupa francuskich ekonomistów w czwartek zaleciła zalegalizowanie marihuany, twierdząc, że dzięki legalizacji do kasy państwowej trafiłyby miliardy euro.
  • 232 / 29 / 0

Proszę o scalenie

@jezus_chytrus powiem Ci, że nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy 700+ a prawie 1000
  • 67 / 2 / 0

Mam problem kodeina mnie już wcale nie jebie dawki rzędu 630mg ostatnio prawnie nic.
Bez hydroksy. i zero świądu, zero magii, mogę pić w barze, gawędzić i dupa.
Rano wrzuciłęm 5mg lorka, dalej esci 10mg, 630kody 11 piw i tak sobie.
Nawet bez podkładu z benzo (który pewnie psuł fazę klony/lorki) te 480mg już mnie wcale nei satysfakcjonuje :(:( może gdybym dojarał mj to by podziałało ale nie tykam się ostatnio bo nielegalne xD itd
Jest jeszcze jakaś nadzieja na kodeinę? Bo np. dużo bardziej wolę ją od tramadolu (tez w wysokich dawkach) czy kiedys butyr-fentanylu
  • 232 / 29 / 0

Jest. Zrób przerwę i zacznij brać trochę mniejsze dawki, żeby nie robić sobie aż takiej tolerki
  • 6815 / 743 / 0

19 lipca 2019rockens pisze:
@jezus_chytrus powiem Ci, że nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy 700+ a prawie 1000
Ja raz wyczułem brak 2 tabletek (tzn czułem, że kilku brakuje - nie odgadłem, że 2) z puli 70, które żarłem wieczorem. Jak się okazało miałem rację - 2 tabletki zostały w kieszeni (wracając z aptek zawsze "pstrykałem" w kieszeni) : )
Ale ja czuję nawet działanie kropelek do oczu Visine : D
  • 291 / 21 / 0

Też pstrykam w kieszeni : ))

Zjeść kode i jechac na dzialke czy zdychac na buprze w domu? Hmm
  • 1844 / 285 / 2

Na buprze to psychicznie co najwyżej można pozdychać, bo fizycznie to przecież nakarmi ciało jak trzeba :) Gorzej z głową, ta to będzie chciała się naćpać, takie uroki substytucji.
  • 102 / 8 / 0

@raabe Zjedz kodę, nawet się nie zastanawiaj. Jest weekend, więc się nie liczy, można to usprawiedliwić. Co innego gdyby był dziś poniedziałek... ale sobota... smacznego
  • 291 / 21 / 0

Masz rację. Zresztą jak już wejdzie taki pomysł do głowy, to będzie męczyło aż w końcu i tak się poleci do aptek.

Parę razy udało się powstrzymać, ale potem cały dzień na wkurwie siedzę, że nie przyćpałem, stresuje się, więc zdrowiej wyjdzie wziąć kode ; )

No i do tego sobota, do tego urlop, do tego słońce, do tego muzyki chce posłuchać w cieple opiatowym, do tego potem walka Szpili itd. Wiele przemawia na korzyść kodzenia. Jestem pragmatykiem.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata