Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 303 / 45 / 0

Zapodałem 150mg kody z syropem mieszanym z pepsi. Do tego 2,5mg lorazepamu na podkładzie z pregabaliny. Sedacja od lorka przebija się, a działania kody zbytnio nie czuję, może jakaś taka apatia lekka ale nic poza tym. Myślę że to spoko miks byłby jakby więcej kody dorzucić żeby lorek nie przebił się przez małą dawkę. Pozdrawiam.
  • 618 / 30 / 0

No dzisiaj chyba pierwszy raz poleciałem mix z kawa i po 30 minutach na 450mg kody spijałem sobie i nawet spoko robią razem :ojeju:

Czy twarde narkotyki przejęły rap na dobre?

Coraz częściej w kawałkach słyszymy o twardych narkotykach i bynajmniej nie są to wzmianki w kontekście ostrzeżenia młodych słuchaczy przed zagrożeniami, które niosą ze sobą tego typu środki.
  • 482 / 15 / 0

tak mówisz? bo jestem ciekaw właśnie kofeiny z kodą, chyba kiedyś było mówione, że zbija działanie kody, ale najwyraźniej to kwestia osobnicza tak samo jak z fajkami.
  • 529 / 136 / 0

kofeina zmniejsza sedację, a właśnie po sedacji ludzie rozpoznają zwykle, że są naćpani. Więc miks może być o tyle niebezpieczny, że ktoś może dorzucić za dużo (bo nie czuje sedacji) lub założyć że jest trzeźwy, gdy nie jest, i wpakować się w jakąś głupią sytuację.
Natomiast kofeina podbija działanie przeciwbólowe i może podbijać euforię. W niektórych krajach najłatwiej o leki z kodeiną które mają też w składzie kofeinę (a ona przy ekstrakcji przechodzi do wody), i jakoś to ćpają i żyją. Ale uważajcie, bo można się sfrustrować, że nie klepło, i przedobrzyć.
  • 135 / 19 / 0

Teraz chciałbym się zapytać ile kosztuje u was paczka thiocodinu ale tego 16 tab.Bo umnie kosztowałą 12 zł a teraz suki jebane podnieśli cenę do 12.80zł. Jebać polskie apteki
  • 461 / 12 / 0

Zacząłem zarzucać kodę raz w tygodniu. Co sobotę. W ostatnią sobotę wziąłem. Czy muszę rozgrzewac receptory przed tą sobotą? Czy normalnie zarzucić w sobotę i poklepie prawidłowo?
  • 529 / 136 / 0

To „rozgrzewanie receptorów” brzmi jak przepis na to, żeby się wjebać niby biorąc okazjonalnie. Głupie to. Poklepie albo nie, przecież to koda... Ale jak bierzesz raz w tygodniu, to branie dodatkowych dawek i wmawianie sobie, że to dalek jest raz w tygodniu jest głupie.
„Kapryśność” kody wynika z działania wątroby, a nie receptorów opioidowych. kodeina jest metabolizowana do morfiny, a ta często się podoba już od pierwszego wejrzenia, bez żadnego wyrabiania receptorów. Sranie w banie z tymi receptorami, strasznie szkodliwy mit.

Możesz wypić dobrej jakości sok lub zjeść 1-2 grejpfruty 2-4h przed kodą. Możesz też wziąć hydroksyzynę lub prometazynę - są na receptę, ale każdy lekarz wypisze. Mogą zamulić, ale mogą podbić działanie. Branie częściej na pewno nie poprawi działania, nawet jeśli to branie będziesz nazywać „wyrabianiem receptorów”.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Może zły temat ale zapytam.Witam dzisiaj koło 12:07 brałem 150mg kody.Czy koło 22 mógłbym wypić 4 piwka? Albo o 18? Okres półtrwania trwa podobno 6h
  • 440 / 32 / 0

@lufa9999 kurwa no człowieku! Nie bierzesz chyba drugi raz w życiu kody żeby o takie rzeczy się pytać. Zawsze gdy zerkne na ten topic to ZAWSZE zadajesz jakieś pytania z pizdy. A co do tego wrzucić, a za ile, a jutro? Mam wrażenie jakbyś miał 15 lat (bez obrazy) i nie wiedział o co w tym braniu opioidów naprawdę chodzi... Trochę offtop także dopowiem że dziś będzie konkretny mixik z trójką alpry na podkładzie plus do tego 450mg kody i jakieś piwerko. Może wieczorem też przypale jakieś wiaderko dla lepszych efektów:) @ZieloonyWidmo na spokojnie możesz wypić te piwa. koda już powinna do 18stej zejść także luzik
  • 461 / 12 / 0

21 lutego 2019cosmo6 pisze:
@lufa9999 kurwa no człowieku! Nie bierzesz chyba drugi raz w życiu kody żeby o takie rzeczy się pytać. Zawsze gdy zerkne na ten topic to ZAWSZE zadajesz jakieś pytania z pizdy. A co do tego wrzucić, a za ile, a jutro? Mam wrażenie jakbyś miał 15 lat (bez obrazy) i nie wiedział o co w tym braniu opioidów naprawdę chodzi... Trochę offtop także dopowiem że dziś będzie konkretny mixik z trójką alpry na podkładzie plus do tego 450mg kody i jakieś piwerko. Może wieczorem też przypale jakieś wiaderko dla lepszych efektów:)
Ale po co te nerwy? Zachowujesz się jak na forum elektroda. Brałem kodę kilkanaście razy i na razie cały czas dostosowuję dawkę, wzmacniacze, terminy itp. Więc jestem jeszcze trochę zielony. Może za często jakieś pytania zadaję ale chcę brać kodę raz na tydzień, mimo że mam parcie na częściej i psychicznie się uzaleznilem, więc nie chcę swoją niewiedzą spierdolić sobie fazy bo następna będzie za tydzień. Jak bym wpierdalał codziennie to po dwóch tygodniach nie miałbym żadnych pytań tylko odpowiadał na pytania innych. Zwróć uwagę że nie pytam już o ilość i jak i czym wzmacniać tylko nastąpił jakiś postęp moich postów. Wyluzuj :) Nie chcesz pomóc to nie utrudniaj...
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata