Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

18 stycznia 2019januszpe pisze:
Bez sensu imo, stymulant vs depresant
Brednie. A speedballa kiedyś próbowałeś? Nawet takiego biednego, metkat + koda/PST? Chociaż ze względu na mechanizm działania pseudoefka to nic nie pomoże w takim mixie, jak bierzesz z 2 tabsy na katar a potem ćpuńską dawke kody to spoko, wiele to nie zmieni. Większych dawek raczej nie miksuj bo jedynie zniesie sedację a nie doda żadnej euforii.
  • 110 / 5 / 0

Próbowałem dużo pseudoefki p.o + standardową dawke kody, ma to zarówno fanów jak i tych co się im nie podoba ani troche, należę do drugiej strony barykady i tylko wypowiadam swoje zdanie na ten temat :) nie wiem jak wygląda temat i.v ale jeśli chodzi o p.o mam takie odczucia jak wyżej

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Dziecko połknęło narkotyki znalezione w zabawce. Zapadł wyrok

Rok w więzieniu spędzi ojciec dziewczynki, która połknęła narkotyk znaleziony w zabawce. W piątek przed sądem w Szczecinku zapadł wyrok w tej bulwersującej sprawie.
  • 3 / / 0

Siemczi,
ile czasu od ostatniej dawki mogę drugi raz zjeść kodeinę?
Pytanie laickie ale pierwszy raz chciałbym zjeść dzisiaj kodę 2 razy w ciągu doby
Czy 4h odstępu wystarczy?
Wiem, ze przy uzależnieniu od kody je sięwłaśnie 2x, jak tutaj:
https://neurogroove.info/trip/spowiadam ... -z-kodeiny
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Ale nie porównuj kogoś kto je zeby skreta zabić i przez tolerke mu krocej działa. Moim zdaniem 6 h to minimum, ale dla każdego bedzie inaczej.
  • 212 / 1 / 0

Nie wiem, kurwa, czemu zasypiam na fazie. Wczoraj wziąłem 300mg + 25mg prometazyny i zasnąłem po półtorej godziny. Normalnie biorę Hydroxyzinum 50mg rano i wieczorem oraz 25mg diazepamu. Ale za waszymi radami w dzień wrzucenia kody, a wrzucam ją późnym wieczorem, nie biorę żadnych z tych leków. Czemu kurwa zasypiam?
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

A masz problemy ze snem? Mi się zdarzało tak nawet po małej jak dla mnie dawce różnych opio jak spałem po 3h na dobę przez kilka dni. Zwykłe zmęczenie organizmu.
  • 3 / / 0

Witam,
jeśli jadłem kodę o 1tej, to teraz dobrze porobi? minęło 8h od tamtego wrzucenia
  • 212 / 1 / 0

19 stycznia 2019WrakCzlowieka pisze:
A masz problemy ze snem? Mi się zdarzało tak nawet po małej jak dla mnie dawce różnych opio jak spałem po 3h na dobę przez kilka dni. Zwykłe zmęczenie organizmu.
Nie mam problemów ze snem, śpię po 8-10 godzin.
  • 5176 / 488 / 0

Ja metodą prób i błędów ustaliłem, że optymalnie jest odczekać jakieś 8-9 h między dawkami. Na wieczorną dawkę czekałem, aż zacznie się skręt - właściwie to zaczynał się dużo wcześniej i ze 2 h czekałem już na dupościsku. Za to ulga była nieziemska - wejść pod gorący prysznic i zjeść 70 tabletek. Ciepła woda błyskawicznie rozprawiała się ze skrętem, a sam smak tabletek wysyłał do mózgu info, że za chwilę będzie dobrze.
Brałem przez jakiś czas 3 x na dobę, ale po miesiącu uznałem, że to nieporozumienie i wyrzucanie kasy w błoto (choć sumarycznie była to taka sama ilość)
  • 259 / 16 / 0

Hehe. Jak to brzmi. 70 tabletek. My jesteśmy poryci jednak. Mój max to był właśnie 70 thiocodinów na raz. Czego to ćpun nie zrobi, oby się naćpać :-)

Dzis poszło 390 i jest git, ale jednak PST to był mój nr 1. Niestety pusto w całej Polsce. Ciekawe jak długo, raczej prędko nie wróci ... jebana susza!
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata