Psychoza,mania przesladowcza, objawy paranoidalne

Moderator: Zdrowie

• 138 / 2 / 0

Witam, sytuacja jest poważna degenerująca nie mam już sił. Od 3 lat zażywam stymulanty głownie rc ketony, od ostatniego roku napierdalam praktycznie codziennie badz co drugi dzien, normalnie zasypiam itd, tolerancja wyjebana w kosmos tak daleko ze najlepsi astronomowie jeszcze dlugo tam nie dotrą swoim wzrokiem badz uchem, od kilku miechow wale ten sam sort żółty smierdzacy puder czysty dopaminergik dajac kolezce 60mg wyjebalo go przeokrutnie a ja robie sztuke na 2 szczury. 2-3gramy na dobe to dla mnie zadne wyzwanie ale do sedna. Psychoza? Schizofrenia? Mania przesladowcza? Albo wszystko naraz. Kazda dziurka w scianie badz w podlodze szczelina miedzy panelami to oko obserwacyjne "oni widzą i obserwują" slysze pukania stukania mlotkiem mam wrażenie że "oni" zaraz wpierdolą sie do mnie przez pawlacz, zza szafy, przez podloge, badz czekaja az zasne i wyjda zza szafki w kuchni. Kurwa abstrakcja!! w ktorą wierze :-/ i jawnie slysze... omamy sluchowe w chuj realne np mam dziury za kaloryferem w pokoju z tamtad slysze glosy typu, wstal, idzie do kuchni robi to i tamto, wchodzzcie teraz ,jest w lazience, albo szepty i zmowa niektore zrozumiale a niektore nie , omamy wzrokowe typu szafa sie nachyla do przodu "wychodzą zza szafy przez podloge" ciagle czuje zagrozenie i lęk o zycie, siedza w pawlaczu, wszedzie sa, mają korytarze komunikacyjne w scianach tamtedy sie przemieszczaja, zza szafy widze swiatlo latarki nazywam to zzorza, wyglada podobnie do zorzy polarnej, zamykam sie w pokoju, boje sie zasypiac sam w pokoju dlatego wynikiem tego jest spanie u rodzicow w pokoju na materacu co o tym myslicie? Najgorsze ze nadal wale co wieczor i sytuacja sie powtarza czy jestem najebany czy tez nie. Wybaczcie poprawnosc pisowni i interpunkcji, rada wiem jaka bedzie od was PRZESTAN CPAC IDZ DO PSYCHIATRY, ale mi nie chodzi w sumie o rade tylko o to czy ktos mial ma podobne objawy?! Dodam ze mam depresje/Nerwice biore citabax40mg rano/Ketrel 150-200mg na noc/Speridan 4mg na noc oczywiscie razem z cpaniem, ze glupota nieziemska to ja wiem ale to kwestia uzależnienia od stym. w tym momencie a nie moje widzi misie
  • 3188 / 266 / 0

Ja to mam . Lepiej nie bedzie i niedlugo cala radosc ze stimowania pojdzie w zapomnienie. Mozesz jeszcze troche pociagnac robiac podklad z GBL albo benzo ale to tez droga do nikad. Z mojego doswiadczenia powiem Ci, ze zacznij szukac innych dragów niż stimy , euforyki. Na pewno przestan codziennie napierdalac . Wiem ze to ciezkie, bo sam mam jurewskie psychiczne cisnienie . Mysle ze bedzie tak samo fajnie a potem mi dron wlatuje do mieszkania :D

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Uwagę policji przykuł dziwny kształt jego włosów. Schował pod peruką pół kilo kokainy

Policja aresztowała 65-letniego mężczyznę z Kolumbii na lotnisku w Barcelonie podejrzanego o próbę przemycenia pół kilograma kokainy do Hiszpanii ukrytej... pod peruką.
  • 2 / / 0

Ci powiem ze to wszystko działa na twoja własna podświadomość (wkręcasz se to ) ci powiem nosek każdy działa na baniak ty jeżeli to ciagle to wpierdalasz i takie coś to odstaw wszystko a jeżeli się nie da Pakuj się i wypierdalaj bo psychiatryk ci nie pomoże tylko pogorszy sytuacje może akurat ci się uda uciec od tego
  • 33 / 2 / 0

Mi pomoglo sajko mialem takiego bad tripa ze odechcialo mi sie dragów
  • 138 / 2 / 0

Dodam jeszcze kilka objawów ktorymi są: na jaki bym przedmiot nie spojrzał szafa,zasłona,krzesło,kolumna głosnikowa itp, ruszają sie każde spojrzenie na przedmiot odzwierciedla to samo zachowanie fizyczne czyli lekkie odchylanie bardzo powolny ruch np kolumna stoi w pionie po spojrzeniu odchyla sie w lewo badz w prawo o kilka mm badz doslownie jeden cm, co najgorsze dotyczy to wszystkiego doslownie wszystkiego na co spojrze, wkurwia mnie rozkminka co jest kurwa pod klepką podlogową z jednej strony abstrakcja z drugiej realne przemyslenie klepka>cienka warstwa betonu>tregle>wolna przestrzen na tyle by mozna bylo sie swobodnie poruszac po calym mieszkaniu i mnie obserwowac, oczekiwanie na atak na moje życie wszedzie w domu, bo biorę pod uwage kazdy centymetr podlogi ze wzgledu na to ze wystarczy 8paneli klepkowych zeby smiescil sie czlowiek poprostu kurwa atak z kazdego miejsca potrafie latac z latarka caly wieczor i wszystkie miejsca obserwowac oznaczac itd, jestem pewny jednego JEST GRUBO

Huk

• 834 / 15 / 0

@up ja w nocy chodze po domu z gazem pieprzowym nasluchuje wlamywaczy
  • 249 / 11 / 0

to norma przy stosowaniu stymulantów w ciągach. Poczytaj dział amfetamina - Psychozy. Identyczne efekty stosowania w ciągach.
  • 48 / 5 / 0

nadczynnosc transmisji dopaminergicznej to sa objawy schizofreni, psychozy , nie ma co sie dziwic kazdy co wali stimy w takich dawkach przez taki okres bedzie mial paranoje, odstaw wszystko i wracaj do zdrowia !
  • 166 / 22 / 0

Takie akcje to miałem na porządku dziennym przez kilka lat na ciagach z apvp. Nawet po odstawieniu wystarczył gorszy dzień, stres itp i wszystko się zalaczalo na nowo. Obłęd

Nie wiem na ile u Ciebie ten stan poszedł na inny lvl ale u mnie to było tak że w pewnym momencie poprostu poleciałem za. Ostro i miałem bad tripa z diabłem. I nagle w głowie wszystko poukladalo. Się samo w jedną całość. Czyli te paranoja z wielu lat. Ze ONI słyszą, stoją pod drzwiami itp
Ułożyło się w takie coś ze to był diabeł i tylko krył się za tym wszystkim. Przebiegł. Mi to wkrecajac latami. Żebym tak myślał itp a. Tak naprawdę on ukryty za tym dobieral się do mojej głowy żeby mnie zabić lub opetac. Stan wtedy mój się pogorszył w chuj. Od tej pory każda już jazda to nie byli Oni, kamery, szepty bo to wszystko poprostu zniknęło... Tak o... Odrazu. Nigdy nie wróciło.
Ale na miejsce tego przybył ON
Demon
Jeden głos zawsze ten sam
Jedna istota, on
Kroki jego dudniace jakby warzyl tone
Ataki psychiczne mega inteligentne i cwane na moją głowę, mysli
To juz bezpośredni atak zawsze na mnie żeby mnie dojechać

Koszmar

Odstawilem wszystko. Absolutnie wszytsko

Mija właśnie pół roku czystości a jazdy nadal się powtarzają czasem. Samoistnie.
Czuje się atakowany z. Nienacka nagle, w głowie pojawiaja się jakieś głosy, myśli wszystko po. To i tak długo aż zaplącze się myslowo i podupadam psychicznie i wtedy dopiero zaczyna się drugi bieg ataku. Potem już tylko gorzej. Na szczęście wiem jak reagować już i co robić i atak się konczy zazwyczaj po kilku h
Ale jest to bardzo wykanczajace

Diabeuu666
  • 3188 / 266 / 0

Może zacznij od nie używania tego nicka skoro masz takie jazdy.
Niby to tylko nick, ale u Ciebie chyba dalej jest dla niego miejsce.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata