Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 25 / 3 / 0
Zastanawiam się czy gdy biorę dajmy na to 50mg Sertaliny dziennie to otoczenie to widzi? jesteśmy postrzegani jako zdrowi, pogodni ludzie, czy ludzie, którzy biorą antydepresanty?
  • 398 / 24 / 0
nikt się nie pozna, że coś bierzesz, o ile nie wystąpiła niesamowita zmiana zachowań
Uwaga! Użytkownik ggyo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 48 / 1 / 0
Nikt nie pozna
  • 1912 / 475 / 0
to zalezy jakie ssri, jaka dawka, ogolnie kwestia osobnicza. ja np. przez pierwsze tygodnie miewam powiekszone zrenice jak po stimach, kilka razy bedac tylko na ssri, ziomek, ktory mnie dobrze zna pytal 'co brales?' ale ludzie ktorzy nie widzieli mnie bez ssri raczej nic nie widza.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 8104 / 886 / 0
Po moim kumplu mozna poznac.Ma poprawiony nastroj, ciagle zartuje, wygadany jak po stismach.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1427 / 75 / 0
50 sertraliny to jest nic.

ja brałem 200 i poza tym, ze czesciej cieszyłem ryja to nic ponadto. No i swobodniej sie czułem w grupie ludzi.
  • 3425 / 1072 / 0
26 września 2017hess pisze:
50 sertraliny to jest nic.
Zależy w jakim stanie jest pacjent. W moim przypadku kiedyś wystrzeliwało mnie w hipomanię 25mg, a innym razem 200 nawet nie ruszyło.

Początek kuracji może wyglądać nieciekawie właśnie ze względu na powiększone źrenice, bardzo mocne pocenie się, wręcz cieknięcie z nosa.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 390 / 24 / 0
Jak ktoś decyduje się brać SSRI, to tak naprawdę z zewnątrz w jakimś stopniu widać, że ma jakiś problem. Jakieś lęki, natręctwa i inne. Jednak jak dla mnie to nie widać tego czy ktoś bierze SSRI, czy nie. Może "my" widzimy powiększone źrenice, ale osoba nie ogarnięta w temacie, która nic nie podejrzewa, nie zobaczy tego nawet.
Wyjątkiem może być branie bardzo wysokich dawek, jednak trzymajmy się standardowych. Po mnie nie było widać, że coś biorę. Byłem na SSRI przez kilka miesięcy i nikt nie mówił, że wyglądam jakbym coś brał.
Myślę, że większa szansa jest w sytuacjach w których pijemy alkohol. Jak wiadome, antydepresanty się z alkoholem nie lubią, a przecież dużo osób ma często okazję do napicia się ze znajomymi. Wtedy można coś zauważyć (słabsza głowa). Albo taka osoba (słusznie) odmawia picia, co powoduje niedowarzanie u towarzyszy :D
Uwaga! Użytkownik Mipro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1230 / 121 / 8
nie widać po wyglądzie że ktoś bierze ssri, w niektórych przypadkach może wystąpić tak że ktoś będzie miał bardziej otwarte oczy jak po stimie albo paradoksalnie powiększone źrenice lecz to mogą być przypadki jeden na pół Polski.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 9 / / 0
Zgadza się. Ja przez pierwszy tydzień miałam szczękościsk, źrenice jak po MDMA i z roztrzepanej hiperaktywnej trzpiotki zrobiłam się skupionym milczącym psycho alienem.
26 września 2017misspill pisze:
26 września 2017hess pisze:
50 sertraliny to jest nic.
Zależy w jakim stanie jest pacjent. W moim przypadku kiedyś wystrzeliwało mnie w hipomanię 25mg, a innym razem 200 nawet nie ruszyło.

Początek kuracji może wyglądać nieciekawie właśnie ze względu na powiększone źrenice, bardzo mocne pocenie się, wręcz cieknięcie z nosa.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.