Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 394 / 5 / 0
Nie mogę znaleźć tego leku w tym dziale wiem ,że jest rzadko stosowany,chyba jeszcze go nie wycofali .
Chce się dowiedzieć jaka jest różnica w działaniu tego leku ,a reboksetyny ?
Brał to ktoś ? Jakie działanie, skutki uboczne , plusy i minusy , mixy , wszelkie informacje mile widziane.
,,Niezapomniana faza przed oczami gwiazdy... odpływasz jakbyś wciągnął naraz wiadro Szałwi 5 minut poza światem lecz czas tu nie gra roli miej pewność,że powrót do rzeczywistości napewno zaboli.''
  • 5 / / 0
Spoko lek działa po dwóch tygodniach, doraźnie można z zolpidem,z dragami to bez sensu bo ma nam pomóc wyjść z deprechy
Uwaga! Użytkownik stiffi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 998 / 173 / 0
Bierze albo brał to ktoś? Wychodzi na to że lek praktycznie niestosowany tylko pytanie czy jest tak chujowy czy co innego jest przyczyną. Jest dość drogi, ok. 50 zł za paczkę 20 tabletek. Biorę go od paru tygodni 75 mg a od wczoraj 112,5 mg. Nie jest jedynym lekiem bo biorę jeszcze inne rzeczy, choćby sporą dawkę wenlafaksyny. Ponieważ biorę jak zwykle combo leków trudno mi ocenić maprotylinę ale chyba jest pewien efekt przeciwlękowy, na nastrój nie bardzo.
Wydaje mi się że to ciekawy lek bo należy do czteropierścieniowych antydepresantów podobnie jak mirtazapina i działa praktycznie wyłącznie na noradrenalinę.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.