Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
  • 2180 / 209 / 210
A to ciężko jest rozpoznać wałek od normalnej strony? Serio? No nie gadaj mi, że w duckduckgo wpisujesz frazę i jeszcze kupujesz na oficjalnej stronie producenta dragi. No kurwa, wiadomo, że to będzie wałek i w przypadku 101% rzeczy. Ja jeszcze rozumiem zamawianie poprzez darknet, ale zamawianie bezpośrednio poprzez wpisanie frazy w duckduckgo? Kurwa.

PS: Zamawianie rc do paczkomatu/szansa zatrzymania - co do tematu, znikoma. Przepierdala się milion paczek dziennie przez paczkomaty, więc trzeba mieć zajebistego pecha, aby wpaść. Zabezpieczasz, wysyłasz to jako skarpety dla siostry i powinno normalnie bimbać. Inpost to chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.