Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 4 z 5
  • 77 / 10 / 0
Policja nie czai się pod paczkomatami. Czyli np. kiedy zorientują się, że przysyłka zawiera narkotyki, to nie wysyłają policji pod paczkomat. Raczej dostajesz pismo, że paczka została przechwycona i masz iść się zgłośić na wyjaśnienia.

Jest znany jeden przypadek kiedy policja czekała pod paczkomatem i jest to wyizolowany incydent. Wg informacji, pacjent regularnie odbieral dopalacze i byl znany policji. Normalnie wracal z paczkomatu i go trzepneli po drodze. Mieli informacje, że zamawia przez paczkomaty.

Większość przesyłek z dopalaczami przychodzi zza granicy. Dlatego są rekwirowane przez Urząd Celny. I od nich się dostaje wezwanie.
  • 544 / 48 / 0
Colour pisze:
Zgadzam się z @up.
Szansa zatrzymania pod paczkomatem jest zerowa, jedynie mogą w sortowni pake podjebać i wysłać wezwanie, tyle.
A u mnie wręcz przeciwnie. Jest bardzo wąskie grono osób które zamawia RC do mojego miasta (90k ludzi) a mimo to pod KAŻDYM paczkomatem raz na parę h jakiś patrol zrobi sobie przerwę siedząc w samochodzie i obserwując. Wiem to z relacji znajomych i codziennie sam widzę to na oczy wychodząc do pracy/etc. Poza tym sam robiłem 'wywiad' przed decyzja na ktory zamawiać i w jakich godzinach najbezpieczniej podbierać. Pod jednym stoją 24/7 i legitymuja kapturowcow którzy coś podbierają.
Predzej martwy niz slaby
  • 59 / 9 / 0
Właśnie gościu napisałeś kiedy paczka nadana, kiedy zatrzymana w oddziale, na jaką kwotę i że miałeś nielegal na chacie. Sami się prosicie o przypał czasami. Spodziewaj się smutnych panów, to że nie ma ich w ciągu kilku dni nie znaczy że się nie zjawią.

Jak była afera z wilczurem to też wizyty smerfów i wezwania miały miejsce nawet kilka miechów po wszystkim.
Będąc sobą wygrywasz na starcie z braku konkurencji.
  • 2 / 1 / 0
Tak, zgadzam się z powyższymi odpowiedziami, wysyłają wezwanie jeśli ustalą odbiorcę - jeśli wie co się mówi, konsekwencji brak.

A swoją drogą - teraz 90% zakupów online to wałki, może ktoś polecić legit sklep RC priv? Będę wdzięczny.

Pozdrawiam
  • 1 / 1 / 0
Wydaje mi się że teraz głównie handel idzie przez telegrama czy innego wickr'a ew. Signala?
Same paczkomaty nie są chyba problematyczne, nr tel nierejestrowany, fake mail i reszta danych, płatność przez blik na bankomat albo inne btc opcje i jedyne co może pójść źle to ze strony wysyłającego...

Osobiście miałam raz sytuacje zimą, że pojawiło się info na telegramie że gość się zawija, ostatnie paczki wysyłał i usuwa kanał i wszystkie ślady. Następnego dnia dostałam maila od paczkomatow czy przesyłka nr xxxxx jest moja ponieważ potrzebują informacji czy na paczce była etykieta, co było zawartością i jak było to zapakowane.

Nie zgłosiłam się w tej sprawie bo może i był to magiczny zbieg okoliczności ale wolę być stratna te 800zl niż tłumaczyć sie smutnym panom na zapyziałej komendzie...

Poza tym 1 przypadkiem nie miałam żadnych problemów z takimi zamówieniami. Ofc trzeba patrzeć u kogo się zamówienie robi, jakie LC i czy ogólnie sprawia wrażenie odpowiedzialnej osoby xd
  • 4 / 1 / 0
Witam ma ktoś jakieś info na temat /cut/? Złożyłem zamówienie,zapłaciłem był kontakt dopóki nie zrobiłem przelewu.Mam nadzieję,że to nie wałek

Zero dawania kontaktów ani maili. Wycięto /909
  • 3244 / 622 / 9
Wałek 100%.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 4 / 1 / 0
Panowie o co tu chodzi? Ładna strona ludzie komentują na stronię.Sa tez inne.Ludzie tu też piszą,że zamawiają z neta i co teraz?
  • 4368 / 667 / 0
Kurwa nie wierzę że można na taki śmierdzący scam się dać nabrać :korposzczur:
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 4 / 1 / 0
Ludzie piszą,że zamawiają z neta i to nie jeden,a pierwsza strona co się wyświetla to wałek??
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.