Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 2 / 1 / 0
jaką dawkę bierzecie czy jesteście w 100% sprawni? jaki to rodzaj pracy? ja w tej chwili biorę 800 i nigdzie nie pracuję. Zapraszam do dyskusji :)

W sumie, to ciekawy temat. Mnie już same antydep. doprowadzały do takiego stanu, że zastanawiałem się, jak ludzie mogą na tym normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. Dlatego zmieniłem w nazwie tematu z samej kwetiapiny na ogólnie neuroleptyki, żeby nie przenosić tego do tematu o kwetiapinie. - SRTN

PS: stawiaj spacje po postawieniu znaku kończącego zdanie tj. znak zapytania czy kropka. Tutaj poprawiłem. - SRTN
  • 495 / 22 / 0
Brac juz nie biore, ale swego czasu jak bylem na 5 mg rysperydonu dziennie (+roznorakie specyfiki na sen) to problemem bylo samodzielne wyjscie na podworko w celu powieszenia prania
  • 14 / / 0
Praca na słuchawce, infolinia Cyfrowego Polsatu, dział pomocy technicznej. Biorę kwetiapine i olanzapine .__.
  • 945 / 68 / 0
Olanzapina 10 mg (plus sertralina 150 mg ) - hotel recepcja.
  • 14 / / 0
A no i zapomniałem o paroksetynie, dawka 60mg od trzech dni
  • 1051 / 100 / 3
Chloroprotiksen 150 mg i 75 mg Tisercinu pracuje na ochronie budowy, polega to że póki pracują robotnicy to chodzę parę razy w kółko budowy a jak pójdą to siedzę w kanciapie.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.