MMQ; Metylometakwalon

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 15 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2014
Użytkownik zbanowany
  • 1181 / 53 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Methylmethaqualone (metylmetakwalon)
3-(2,4-dimetylofenylo)-2-metylochinazolin-4(3H)-on
Molecular Formula C17H16N2O
CAS 3244-75-5

Kolejny analog metakwalonu.
Tak jak w przypadku mebroqualonu (MBQ) substancje można spożywać oralnie (w tym również pod język), waporyzować, sniffować, i najprawdopodobniej przyjmować rektalnie.

Niedługo ma być u nas dostępne.

Dawkowanie: w okolicy 4-7mg, substancja jest niebezpieczna przy dawkach niewiele większych od dawki aktywnej.
Ostatnio zmieniony 30 października 2015 przez scr, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: poprawka brzmienia tematu, spolszczono nazwę systematyczną, info o dawkowaniu

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Parę lat temu miałem ok. 50mg tej substancji.
Podawałem PR i jak najbardziej jest aktywna tą drogą.

Jeśli chodzi o dawkowanie to nie pamiętam dokładnie, wrzucałem PR między 3 a 5mg gdy miałem ostro na bani i chciałem w końcu zasnąć - lęki od stimów, głównie EPH połączone z niedawnym odstawieniem giebla. W takich dawkach sprawdzalo się super - po kilkunastu minutach zaczynało działać, lęki mijały a ja zasypiałem bez problemu na kilka godzin. Czasami być może dorzucałem jeśli po wejściu okazywało się, że jest to za mała dawka na zbicie stymulanta. Niestety nie pamiętam dokładnie całego set'n'setting. Po przebudzeniu za to był odczuwalny wyraźny afterglow, stan dość dziwny, trochę euforyczny, za to bardzo dobrze sprawdzał się w pracy (spokój, koncentracja).

Wg mnie sprawdza się wyśmiecie do doraźnego stosowania, na pewno jest lepsza od benzo - ale to dla osób takich jak ja, które są bardzo ostrożne z GABAerkigami (wyjątkiem był giebel), dla których też stosowanie benzo to jak strzelanie z armaty do muchy.

Uwaga - substancja podobno ma skłonność do wywołania ataków epilepsji przy dawkach niewiele większych od aktywnych, więc radzę uważać z dawkowaniem. Z tego samego powodu uważałbym też ze stosowaniem jej przez pierwsze dwa dni po odstawieniu giebla cold turkey, dopóki stężenia GHB i T-HCA nie powrócą do normy.

Bezstresowy kurs. Instruktor nauki jazdy i jego uczeń wspólnie się… naćpali

Podczas zwykłej kontroli drogowej we francuskim departamencie Seine-et-Marne żandarmi odkryli ze zdumieniem, że instruktor nauki jazdy i jego uczeń dziwnie się zachowują. Byli trzeźwi, ale test wykazał, że obydwaj są za to pod wpływem narkotyków.
Rejestracja: 2015
  • 505 / 26 / 0

substancja rozpuszcza sie w wodzie? czy trzeba uzyc innych rozpuszczalnikow

podanie dozylne jest mozliwe? i jak z dawkowaniem w takim razie

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Obecnie dostępny sort nie rozpuszcza się w wodzie, ale może to freebase. Coś mi świta, że ten co miałem kiedyś też się nie rozpuszczał za dobrze, ale działał PR.

Dawkowanie doustne obecnego sortu to w moim przypadku koło 5mg (nie jestem wyrobiony przez benzo).

Orientuje się ktoś jaki profil farmakologiczny ma ta substancja lub inne pochodne metakwalonu? (interesuje mnie konkretny binding site).
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80

Rejestracja: 2015
  • 539 / 33 / 0

Z artykułu wynika, że jest tak samo toksyczne jak oryginał, czyli metakwalon, tylko po prostu bardzo łatwo go przedawkować.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80

Doczytałem wczoraj troche o tych analogach metakwalonu i podobno nic specjalnego. Ani to ani mebrokwalon. Jeżeli łatwo to przedawkować a nie wypierdala ładnie z kapci to w takim razie gra nie warta świeczki.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Ja na obie dostępne pochodne metakwalonu jestem mocno napalony. Swego czasu naczytałem się o oryginale i jak powszechnie używano go do zabawy w latach 70-tych w Stanach (Quaalude), a obecnie na czarnym rynku produkuje się go na masową skalę w RPA - tam na ogół miesza się pigułę z ziołem i smaży. Jak nadarzy się okazja na bank przystąpię do testów.

scr

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Anon pisze:
Doczytałem wczoraj troche o tych analogach metakwalonu i podobno nic specjalnego. Ani to ani mebrokwalon. Jeżeli łatwo to przedawkować a nie wypierdala ładnie z kapci to w takim razie gra nie warta świeczki.
Bo to nie ma wypierdalać z kapci tylko wyciszyć. Tak jak młotek nie służy do wkręcania śrub tak do wypierdalania z kapci nie służą anksjolityki.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80

No tak, to po prostu nie będzie dla wszystkich.
Posty: 15 Strona 1 z 2
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sztermel i 3 gości