Anhedonia po nbome?

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 169 / / 0

Czesc, po ostatnim tripie na 25Cnbome wystapiły u mnie dziwne stany. Na codzien jestem człowiekiem szczesliwym, bez zadnych wiekszych problemów ani nałogów. Jedyna rzecza która w miare regularnie przyjmuje to wlasnie psychodeliki, raz na kilka tygodni. Po ostatnim bardzo lekkim(bez zadnych glebszych przemyslen, czysta radosc z przebywania na łonie natury) tripie wystapił u mnie stan anhedonii/pustki który utrzymywal sie prawie 3 doby. Własnie dzis pod wieczór zaczął mijać i juz czuje sie normalnie. Nie potrafie zupełnie wyjaśnic o co moze chodzic, byłem przez te 3 dni tak jakby zupełnie wypalony, bez motywacji do czegokolwiek i nagle znowu wszystko wrocilo do normy. Ktos miał podobnie?
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Ja po AL-LADzie byłem zdemotywowany przez 2 dni. Po prostu zużyłeś zapas serotoniny duży która odpowiada między innymi za chęci do życia, tworzenia i bla bla a ona się odnawia dość długo i za to te objawy wykończenia emocjonalnego.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Illinois coraz bliżej legalizacji marihuany

Obecnie w stanowym Kongresie rośnie poparcie dla legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Nowy demokratyczny gubernator J.B. Pritzker wielokrotnie powtarzał, że popiera ten pomysł..
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata