Symbicort Turbuhaler 160ug

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2014
  • 5 / / 0


Witam. Ze względu na moją dychawicę oskrzelową lekarz przepisał mi Symbicort 160ug. Inhalator proszkowy 160 μg + 4,5 μg (1 dawka zawiera: 160 μg budezonidu, 4,5 μg formoterolu). Odkryłem, że po wykorzystaniu wszystkich dawek w urządzeniu zostaje całkiem sporo proszku, może i nawet więcej niż w tych 60 dawkach. Zastanawiam się, czy można to jakoś wykorzystać. Kiedyś zażyłem dwukrotnie większą dawkę niż powinienem, to podczas jazdy na rowerze nie czułem żadnego zmęczenia. Niedawno dałem znajomemu kilka okruchów (objętościowo podobnie do kilku ziarenek soli). Koleś nie mógł usiedzieć na dupie, serce mu waliło, generalnie podobało mu się. Konsumował przez nos. I teraz pytanie, czy to niebezpieczne? Może jakieś miksy? Co z konsumpcja oralną? Ma ktoś z was jakieś doświadczenie z tą zostaną wybrana substancją?
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0


biorę terapeutycznie. kilka razy z koleżankami "dla beki" sniffałyśmy proszek, jednak nie zauważyłam żadnego specjalnego działania.

ale może gorszy dzień, toteż zachęciłeś mnie do spróbowania, siadam i jadę z tym koksem %-D

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

"Nie jesteśmy gotowi na marihuanę w aptekach. Lek dla narkomanów, a nie dla pacjentów"

Handel opakowaniami, recepta od każdego lekarza, brak jasnych wskazań, nieprzygotowani farmaceuci – eksperci krytykują sposób wprowadzenia do sprzedaży medycznej marihuany
Rejestracja: 2017
  • 15 / / 0


Nie znalazłam tu wątku na ten temat. Jest często wspominany w innych, ale nie ma swojego.

A mam pare pytań, nie chcę spamować w innych miejscach.

Jakie dawki?

Ja po każdej ilości, nawet po małej - dostaję agresora. Ale takiego innego. Łatwo się denerwuję, łatwo się wkurzam, złoszczę, czasami zaczynam płakać ( o.O) bo się na kogoś zdenerwuję o błahostkę.

I jeszcze jedno, nigdzie tego nie widziałam. Antykoncepcja+Adrafinil. Może to na siebie oddziaływać? Przy okazji możecie powiedzieć czy ogólnie nootropy plus antykoncepcja mogą jakoś źle ze sobą współistnieć.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości