3-MeO-PCP - podanie domięśniowe

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 259 / 2 / 0

Witajcie! ;)

Niektórzy z nas... ba nawet całkiem spora ilość osób przyjmuje metoksetamine domięśniowo.

Ciekawi mnie jak wygląda kwestia z tą substancją?

Próbowaliście już? Wiecie jak z dawkowaniem? Jakieś przeciwwskazania?
Oraz czy rozpuszcza się w zimnej czy ciepłej wodzie?
  • 1131 / 54 / 0

Przeczytaj moze najpierw caly temat o meo. Wawojka i Kosmo pisali o podaniu w mieso. Nie wiem czy jest sens zakladsc oddzielny temat.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Na Warmii i Mazurach dopalacze stają się passé

Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim spada liczba zatruć dopalaczami. I chociaż znamy statystyki zaledwie za I półrocze 2019 roku, to liczby wypadają dużo lepiej, niż na przestrzeni ostatnich lat.
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

Próbowałem. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, zajebiście tą drogą podania wypada.
  • 259 / 2 / 0

jak z dawkami? przypuszczam jakieś 20mg

no wiem wiem... ale metoksytamina też ma swój oddzielny temat na podanie im a w ogólnym też aż się roi od tego ;)
  • 2129 / 65 / 3

Propsuję i tylko tak podaję. Dawki 15-40 mg.
Wchodzi gładko, potem trochę mięśnie bolą, ale do wytrzymania.
  • 3742 / 38 / 0

To jeszcze nie zalozylam takiego tematu? :-D Robie to od czasow pradawnych i nie ma bardziej miesistej metody podania. Takiej ludzkiej. Miauu. Ostatni strzauuu. Problemem jest higroskopijnosc, trzeba bardzo wykrecac opakowanie. Oczywiscie mozna sobie rozpuscic, ale nie byloby zabawy z kalibrowaniem wagi przy wadzie wzroku. Cala impreza to wlasnie wyrobic sobie dobry sruboktet %-D
  • 181 / 17 / 0

To ja się rozpiszę trochę.

1. MXE rozpuszczamy z wodą do iniekcji, na łyżce podgrzewając ją, MXE ładnie się rozpuszcza.
2. Używamy insulinówek.
3. Gdy przestygnie, bardzo powoli wbijamy się w udo, powoli wtłaczamy płyn i powoli wyciągamy.
Noga nigdy mnie nie bolała gdy tak robiłem.

Dawkowanie różne, zależy od tolerancji, sortu i oczekiwanych efektów. Ja ze swoim doświadczeniem i tolerancją dawkowałem nawet 100mg.

Wchodzi w kilka min. Pierwsze efekty od razu.

Codziennie przez 1,5 tyg waliłem. I ani nie bolały mięśnie ani nic złego się nie stało.
Raz użyłem zwykłej wody i utykałem przez 2 dni, więc używamy tylko wody do iniekcji.

Ten rodzaj podania jest chyba najbardziej delikatny dla organizmu.
  • 3742 / 38 / 0

Przeciez to temat po podawaniu 3meo domiesniowo, nie MXE. O MXE juz sie naprodukowalam, a w przypadku 3-MeO-PCP procedura jest identyczna, wiec po co sie powtarzac. Mozna to zrobic z palcem w dupie na trzecim plateau.
  • 259 / 2 / 0

W sumie to że można to na pewno, ale to czy z palcem w dupie? :-)
Poza tym każda droga podania jest tak bezpieczna jak bardzo sie o to postaramy...
Oh yeah
  • 3742 / 38 / 0

Nastepnym razem zrobie videorelacje i udowodnie.
:-)
Ale w sumie nie glupie, porobie zdjecia krok po kroku z opisami czyli poradnik dla niepelnosprawnych psychoruchowo.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata