Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 410 / 23 / 0
Powiem tak... chcialbym sie w koncu opierdolic z LSD (czy chujtam wie co tam jako to LSD bedzie, ale ponoc "czysty kwas" hahahha) - z tego co kumam, na bad tripy dobre sa neuro.. Nie chce wypierdolic na BT a mam ku temu predyspozycje jak mniemam.. bo sie kurwa na depresje lecze. Neuro sie zdaja? Czy to jest takie pierdolenie kotka itd Jakie sa wasze doswiadczenia z psychodelikami vs neuro.. a moze nie tylko.. co jest najlepsze w temacie badtripa?Jak neuro sie sprawdza to gadajcie jakie, se skoluje.. I w jakim czasie zebym kurwa nie zdazyl przez okno skoczyc lol :D
Uwaga! Użytkownik krism nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5302 / 100 / 0
Olanzapina długo za długo się rozkręca, choć już konkretne działanie obwodowe zaczyna się mniej więcej po 20 minutach [metoda pod język]. Kwetiapina szybko się instaluje i to w nią bym celował jeśli zależy Ci na neuro. Przerywa i usypia. Nie wiem jaką dawkę wziąłem, ale powiem tak: siedząc po tureckiemu stwierdziłem, że jak nie położę się w kilka minut to tak usnę :D Lepiej se rolki zmotaj, 5-10 mg pod język i w max 10-15 minut po złej jeździe.

Z innej strony i to najbardziej rozważne, dopóki trwa kurwacja antydeprecholami + mając skłonności depresyjne, odradzam walić Ci psychodeliki. Po to żresz te paskudztwa by poprawić se nastrój, jakoś ustabilizować, a waląc kolory, które mogą być czarne, lepiej zapodać po zakończonej kurwacji licząc, że będzie ładna paleta barw. A i jeszcze jedno, jak masz mieć założenie, że pewnie będzie bad trip - nie jedz, głupota. Jeśli już jednak zdecydujesz się na jakiś psychodelik posłuchaj pilla, weź połowę standardowej dawki. Oswajaj się stopniowo to będzie mniejsze ryzyko skaleczenia. I pamiętaj, bad trip nie siedzi w substancji tylko w głowie. Jakie prochy bierzesz? Po niektórych nie ma sensu żreć kolorów
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 410 / 23 / 0
Dzieki za odpowiedz, pill. Masz racje, lepiej nie ryzykowac dluzszych wczasow w domu bez klamek. Bojac sie BT pewnie bym go wylapal i psychika moglaby wystrzelic jak splonka.
Uwaga! Użytkownik krism nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 214 / 18 / 0
Ponawiam pytanie, też bym spróbował LSD ale biorę 150 mg kwetiapiny na noc czy jest sens się zaopatrywać czy przy regularnym zażywaniu kwety kwas zadziała ?
  • 1290 / 353 / 0
nie, tak samo jak op pisal, ze leczy sie na depresje, z ssri chyba tez nie dziala, kwasow sie wam kurwa zachcialo a zaden sie do tego nie nadaje
  • 6 / / 0
orientuje sie ktos czy chlorprotiksen albo pregabalina mogą zredukowac działanie psychoaktywne po kwasie ?
  • 4491 / 704 / 0
Chlorprotiksen tak,choć jest to słaby neuroleptyk to na pewno może pomóc. Co najmniej 50mg zarzucić trzeba na pewno. Choc celem wyłączenia tripa całkowicie to by trzeba w wyższe dawki chyba celowac. Co najmniej 100mg.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 6 / / 0
Od jakiegoś czasu biorę karbamazepinę i SSRI, teraz doszedł mi arypiprazol.

Mogę przy tym walić kwas/2cb?

Wiem, że albo ćpiesz, albo się leczysz, ale jeśli jeden raz mi krzywdy nie zrobi, to się skuszę.
  • 214 / 18 / 0
@megaJolka przy twoim zestawie leków nie zadziała. Jakby było samo SSRI bez karbamazepiny i arypiprazolu to 2 cb mógłby zadziałać bo brałem na SSRI 2C-P albo nbomy nie pamiętam dokładnie ale to ta sama grupa. No i to są 3 różne leki więc zastanów się czy sobie nie zaszkodzisz. Kwas sobie daruj bo na SSRI marne szanse żeby podziałało co najwyżej poczujesz jak się ładuje i to wszystko. Chyba że tak bardzo chcesz to odstaw wszystkie leki na 2 nawet 3 dni i powinno działać ale może być lekko spłycone te działanie. Sama sobie odpowiedź na pytanie czy to ci zaszkodzi czy nie. Ja całkiem niedawno odstawiłem leki na ponad dobę żeby nażreć się grzybów i działały ale faza była spłycona tak gdzieś o 20 procent. Ale żadnych negatywnych skutków nie odczułem ani na krótszą ani na dłuższą metę. Biorę kwetiapine i amisulpryd i na max 2 dni mogę sobie pozwolić na odstawienie leków , sam niedługo zażyje kwas ale jak tylko trip się skończy a nawet pod sam koniec znowu zażywam kwetiapine która mi przerwie fazę i wracam z powrotem do leczenia.
  • 37 / 4 / 0
250 uq kwasa olanzapina zablokowala działanie ;((
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.