Aplikacja „hyperreal.info - talk” na Androida

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 544 / 1 / 0

Jak pewnie już wiecie mamy aplikację mobilną, która pozwala wyświetlać forum - na razie na Androida, niedługo pojawi się również na iOS.

Jeśli macie z nią jakieś problemy - dajcie znać tutaj. Aplikacja nie jest naszego autorstwa, więc mamy ograniczone możliwości zmian, niemniej będziemy robić co w naszej mocy.

Gdyby appka oznajmiała, że nie może połączyć się z serwerem, trzeba ją odinstalować w duckduckgo Play i zainstalować ponownie.

https://play.duckduckgo.com/store/apps/deta ... errealinfo
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Będzie wersja na symbiana?

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Czy Bitcoin odniesie taką samą klęskę, jak marihuana? Absurd!

Znany krytyk Bitcoina – Peter Schiff wysnuł kolejną niedorzeczną teorię na temat BTC. Tym razem włożył on do jednej szuflady króla kryptowalut i akcje marihuany. To porównanie było jednak niezbyt trafne, zobacz dlaczego.
  • 544 / 1 / 0

Z tego, co się orientuję, niestety nie będzie. Możliwe, że jest jakaś aplikacja na Symbiana, która obsługuje API tapatalk, ale nie jest ona przez nas wspierana i nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania.
  • 934 / 6 / 0

Z maila ostatniego rozumiem że docelowo reklamy też na aplikacji mobilnej będą, zmiłujcie się chociaż i dajcie wybór tym którzy nie chcą ich oglądać, żeby dało się je wyłączyć jakimś AdAway czy AdFree, bez takiej możliwości, przynajmniej ja w momencie pojawienia się reklam pożegnam się z jej używaniem. Poza tym śmiga jak na razie bez zastrzeżeń.
  • 5108 / 199 / 8

A bugi zgłaszać się powinno tu, czy do jakiegoś btk tapatalk?

Edit: Znacznik table nie działa, podobnie align.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Rozmowy [H]yperreala mobile app
  • 3 / / 0

Warto zwrocic uwage na opcje ciemnego motywu w ustawieniach.

Sent from my Nexus 4 using Rozmowy [H]yperreala mobile app
  • 544 / 1 / 0

@surveilled: sprawdziłem to i kwestia tagów i ich obsługi jest możliwa do zmiany przeze mnie, więc postaram się to zrobić :)
  • 168 / 1 / 0

a co z Windows Phone?
  • 3 / / 0

Fajnie, ze znow mozna sledzic kto jest online.

Sent from my Nexus 4 using Rozmowy [H]yperreala mobile app
  • 199 / 1 / 0

Brakuje mi, bądź nie mogę jej znaleźć... opcja "w górę", czyli przejście z tematu do działu w którym się znajduje.

Ogólnie wyświetla u mnie tylko ok 10 nowych tematów, potem się zapętla i pokazuje tematy z początku.

Sent from my GT-I9300 using Rozmowy [H]yperreala mobile app
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata