Poppy seed tea - kupno maku

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Potwierdzam, nowa, niezmielona parta Stilli działa, chociaż pozostawia wiele do życzenia. Podejrzewam, że przepłuczka z 750mg powinna być już wyraźnie wyczuwalna. Co do Fresco, to dzisiaj znalazłem jeszcze 3paczki francuskiej partii, ważnej do końca 2011roku. Za każdą z paczek zapłaciłem 50groszy, więc to się dopiero nazywa biedaprzepłuczka %-D Jednak po dłuższym czasie stosowania muszę przyznać, że nie zauważam jakieś większej różnicy między francuskimi, a czeskimi nasionami z tej firmy.
  • 2879 / 8 / 0

Dzielnicowy, jak jesteś z WLKP, to spróbuj niszowej marki Bewis (poznańska hurtownia rozprowadza, ale nie wiem z którego kraju jest), bo na mnie działał naprawdę wyśmienicie w zeszłym roku. Tylko w żadnej sieciówce chyba nie zakupisz, ja brałem go po zwykłych spożywczakach, takich lokalnych.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.
  • 2744 / 25 / 0

Kto porówna nową stille do czeskiego fresco ?
  • 2744 / 25 / 0

Wybaczcie za post pod postem, ale potrzebuję podbitkę potem scalę.
Kto mi poda "staty" nowej stilli? Kraj pochodzenia, data ważności? Potrzebuję tych informacji w miarę prędko ponieważ za kilka godzin robię rajd po pomorskich sklepach.
  • 121 / 1 / 0

I jak tam kupiłeś?
  • 2744 / 25 / 0

Nie będę strzelać w ciemno, czekam na jakieś info od dzielnicowego lub son.of... bo nie chce kasy w błoto wyrzucać.
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

No mnie tam posmyrało, ale nie mam porównania do starej Stilli. Robiłem tylko przepłuczki ze słonecznego z Tesco i z wiele razy z Fresco. Jak napisałem, powyżej działa, ale nie ma co porównywać np. z takim fresco. Żeby dobrze się naćpać Stillą musiał bym użyć chyba z półtora kilo. Zazwyczaj po czeskim/francuskim fresco potrzebuję 0,75kg żeby było naprawdę dobrze, tak więc drogi Jezusie chyba nieopłacalny interes.
  • 2744 / 25 / 0

Ehh to szkoda, a się napaliłem. Szczególnie, że u mnie za czeskie fresco zdziercy jebani chcą 4,5 zł, a 3 paczuszki muszą być aby ładnie rozgrzało...
EDIT : no cóż przyjdzie więcej zapłacić, bo nie będę walił 2L przepłuczki.
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

To jeszcze większe zdzierstwo niż u mnie. Ja w markecie płacę 3.59, gdzie takl Belial mieszkający na totalnym wypiździajewie, gdzie na wieś przypadają dwa sklepy,. za paczkę 250mg płaci 2.49zł :nuts: Trzeba by się dorwać do hurtownii :-)
  • 2744 / 25 / 0

Ja to kupuję w pewnej sieci sklepów o nazwie B???. Wam udało się znaleźć w jakiejś innej ?
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata