Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
  • 454 / 21 / 0
Sydnocarb (subst. mesocarb)to najskuteczniejszy lek znoszący oporne depresje z anhedonią jaki kiedykolwiek stworzono...kolejny po Afobazolu udany projekt naszych wschodnich "przyjaciół"... nie jest to imitacja leku jak skądinąd skuteczni w stymulacji agoniści dopaminy lecz selektywny inhibitor zwrotnego wychwytu dopaminy bez istotnego wpływu na noradrenaline jak wiekszosc inhibitorów mających jakikolwiek wpływ na układ dopaminergiczny...nie jest to tez lek drogi..kosztuje w Rosji cos ok 250 rubli czyli 30 zł....

polecam przeczytanie na wiki opisu tego leku w wersji Rosyjskojęzycznej http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0% ... 1%80%D0%B1

i ten tekst równiez warto przeczytać http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7312716
BezSensu
  • / / 0
Re: Sydnocarb
Nieprzeczytany post autor: BezSensu »
Ymm czy jest to gdzieś dostępne pod jakąś nazwą handlową lub coś ? :)
  • 71 / 3 / 0
Można to kupić przez www? Chętnie podniósł bym sobie poziom dopaminy :cheesy: Ten lek (stymulant?) wydaje się być mocno ciekawy, tylko pytanie czy do psychoz nie doprowadza albo po odstawieniu czy do anhedonii nie prowadzi.
  • 286 / 5 / 0
jeśli będzie działać podobnie do selegiliny to kupuje
  • 286 / 5 / 0
bo tak top MDPV-psychozy
kokaina-cena wyje..na w kosmos
bufedron jeszcze, ale nie wiem czy warto na dopamine wziąć
  • 845 / 8 / 0
Ciekawa substancja.

Nie zapominajcie jeszcze o GBL/GHB. Tanie jak barszcz, tylko ze tolerka sie robi.
  • 454 / 21 / 0
Rosjanie tworza naprawde skuteczne leki by wspomniec Afobazol..ale chyba do tej pory nikt jeszcze nie wymyslił IZW dopaminy bez dodatkowego działanie na noradrenaline...jak mnie korci wypad do Rosji:)...

Sydnocarb to nazwa leku...mesocarb-subst.aktywna
  • 286 / 5 / 0
nie porownujmy gbla do kokainy, bo to niebo a ziemia
giebel to chyba przewaga gaba b, a dopamina słabo sie przebija
  • 845 / 8 / 0
Nie mowie, ze tak samo dzialaja, bo wiadomo, ze nie. Wyobrzasz sobie branie kokainy/bufedronu nonstop przez miesiac ? Bo ja nie. Z GHB mozna to robic i jako jedyny z wymienionych nadaje sie do celow "terapeutycznych". Dobra koniec offtopu, bo nei o tym temat w sumie. Nie robmy rozpierdolu w watkach tematycznych.
  • 71 / 3 / 0
Zrobiłem mały research i na pierwszy rzut oka, był on używany w USSR przez ładne kilka lat, aż wycofano go z użycia kilka lat temu z powodu nadużyć i psychozowych powikłań. Czyli podobnie jak z amineptyną.

http://s60.radikal.ru/i170/0809/63/9a1e6a2d2fad.jpg
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.