Opioidy a marihuana ?

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 608 / 1 / 0

ziele powoduje wyrzut dopaminy za pośrednictwem układu opoidowego, przodują w tym uwalające indyjki ;-)
chociaż różni 'znawcy' się zdarzają i na materiał z dodatkami też można trafić
  • 1902 / 109 / 0

To masz bardzo dziwnie, nic tylko sie cieszyć. Na mnie zioło dziala normalnie jak zioło, nic się nie zmienilo od czasu gdy zaczałem brać kodeinę. Lubię sobie czasem zapalić, ale jak zapale to zawsze mi brakuje euforii w tym stanie. Niby jest przyjemnie, ale nie tak jak bym tego chciał. Opio jednak są nie do przebicia, idealne narkotyki.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Żona doniosła mundurowym, że jej mąż posiada marihuanę

W czwartek (27 grudnia) wieczorem policjanci z komisariatu w Terespolu zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny...
  • 645 / 7 / 0

u mnie jest właśnie przytym totalna efuria, większa niż przy kodeinie.
Cholernie się cieszę że tak mi się tak bańka przestawiła :*)
  • 672 / 93 / 0

ze nod i marihuana?

aha.

rozumiem jakbys sie ujebal jakims opiatem mocniejszym, albo nawet opioidami i przypalil (opio+jakiekolwiek palenie=dobrze)to wtedy tak, ale ze samo to chyba po prostu lapiesz zwiechy i jestes w polowie warzywem.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2010 przez Nozer, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1169 / 7 / 0

U mnie bez palenia nie ma kodzenia i na odwrót ;d
  • 645 / 7 / 0

aktualnie łykam benzo (tetrazepamum) to może przez to ? :D
zwiech nigdy nie łapałem po jaraniu, jestem fajnym gościem, lubie się pośmiać itp.
Użytkownik nieaktywny
  • 81 / / 0

Ja tam lubię i od czasu do czasu łączę ;)
  • 95 / / 0

sortis pisze :
aktualnie łykam benzo (tetrazepamum) to może przez to ? :D
zwiech nigdy nie łapałem po jaraniu, jestem fajnym gościem, lubie się pośmiać itp.

bardzo mozliwe, tetra swietnie laczy sie z paleniem, przynajmniej u mnie. Daje to wlasnie taki relaks + euforie typu koda ^_^
  • 394 / / 0

mj czasem łącze z kodą i dexem. Niestety mam ograniczony dostęp żeczywiście jest zajebiscie.

Mam takie pytanie gdzieś usłyszałem, że do mj dodaje sie fety żeby uzależniała. Niezbyt wieże w tą gadke ale pytam się czy to możliwe ?

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 3 / 0

Nie,nie dodaje się z tego co mi wiadomo.Jest to nie opłacalne.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata