Tramadol, koda i benzo...

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1157 / 10 / 0

Co myslicie o miksie 1400mg tramadolu (taka tolerancja) plus 700mg kody (jedna paka zwyklego talvosilenu, jedna paka forte). Zmniejszyc tramal? Dodam, ze w dawce 1000mg prawie wcale go nie czuje, dopiero od 1200mg cos czuje, wczoraj poszlo pod browary 1400mg plus 5 klonow "dwojek". Zaraz lykam 2 klony, potem trama, a na koncu kode. Co myslicie, zmniejszyc dawke trama czy kody? Bo mysle, ze 1400 trama i 700 kody plus klony to troche za duzo. Walne chyba 1400 trama i 600 kody. Jak dobrze, ze tram sie konczy powoli a zwaly nie ma. Samej kody na pewno nie bede bral, bo po pierwsze musialbym brac mega dawki, a po drugie kasy brak. Napiszcie jak wy byscie to rozplanowali. Dzieki z gory.

Edit: poszlo 1200mg pokruszonych Noaxow (tramadolu) . Za niedlugo biore sie za ekstrkcje kody, tylko nie wiem ile wziac- 600 czy 700mg. Benzo juz jednak nie dorzucam, rano poszedl jeden kloniacz.

Edit2: poszlo 640mg kody jakies 10 minut temu i juz sie zaczyna :cheesy: .
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2009 przez Gargamel, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 356 / 2 / 3

wg mnie ten mix komponuje sie całkiem dobrze, w moim przypadku miał on miejsce tylko w nieco mniejszych dawkach, przez małą tolerancję.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Na przemycie i sprzedaży narkotyków mogli zrobić miliony

Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł.

• 3534 / 17 / 0

Gargamel uważaj z tym choć chyba nie muszę pouczać, pamiętam ,że UserD kiedyś źle się po takim miksie czuł. Tramca wziąłbym 1000 mg, kody 450 a klona góra 4 mg

• 1157 / 10 / 0

Monkey, bylo minelo ;-) . Luta byla przednia.

• 133 / 2 / 0

ostatnim czasem zajmuje sie tym miksem, po dawce 600 mg dihydrokodeiny (10 szt dhc po 60mg) (niesttey nie wiem czy jest jakas roznica ze zwyklą kodą -nie bic!), 6 mg klona i 600 mg tramalu w syropie. Proporcje ładnie wyglądały, tolerki raczej wysokiej na nie nie mam, mimo ze klonów spożywam wiele ale nadal 2 potrafią mnie odłączyc. Banie po tym oceniam b.dobrze. Dziura w pamięci lekka. Rzygałam przez 3 dni, ale dlatego ze cały czas dojadłam, na pusty zołądek. Pięknie. Dzisiaj to samo z tymże ilosc mniejsza a tram iv.

• 1157 / 10 / 0

Tez dzisiaj chyba jebne sobie miks DHC+hydro najpierw, potem tram i na koniec klon plus bro. Wiem, ze powinno sie jebnac najpierw trama, a potem (dihydro)kode, ale sprobuje inaczej. Ciekawe jak hydro wplynie na trama, bo oslabia ona dzialanie trama (przynajmniej u mnie). Jak "polatam" napisze jak bylo. Planuje wziac 520mg DHC, pol godziny potem 25mg hydro, pol godziny-godzine potem 400mg trama i pol godziny-godzine po tramie 3-4mg klona plus 2-3 piwa sredniej mocy, czyli mniej wiecej tak:

18:00- DHC 520mg
18:30- 25mg hydro
19:00-19:30- 400mg trama
20:00-20:30- 3-4mg klona i piwa

Godziny sie pewnie zmienia, wiec edytuje posta i napisze przyblizone oraz jak "polatalem" na miksie.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 6 / 0

powiem Ci, że w tej kolejności nigdy nie próbowałem. W zasadzie, gdybym wrzucał dziś to co Ty to oprócz browarów, resztę wrzuciłbym dokładnie odwrotnie. Czyli od końca: klon, tram, hydro, koda. Wiadomo generalnie czemu. podoba mi się, że nie żałujesz zabawek i testujesz inne koncepcje. Daj znać jaki efekt koniecznie. Pamiętam, że raz wziąłem odwrotnie czyli kode a potem tram (zawsze wale kode na trama - my favourite mix) i też było miło, ale inaczej. powodzenia!

Ps nie zauważyłem na sobie żeby hydro zmniejszała u mnie działani9e trama, ale w sumie prawie wogóle nie czuję jej poniżej 100 mg. Nawet na sam świąd potrzebuję bardzo dużej dawki.
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2009 przez dr.Kubeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1669 / 271 / 154

Jak dla mnie lepiej wchodzi bez tramadolu, sama koda w nieco większej dawce plus benzo. trampek mi np. psuje tę przyjemną sedację.

Poza tym, zwłaszcza przy niskiej tolerancji, trzeba mieć na uwadze ryzyko depresji oddechowej po stosowaniu mixów depresantów tego typu.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata