Gdzie się podziali ludzie z działu depresanty/opioidy?

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 1157 / 11 / 0

Tyle osob czyta ten dzial,a tak malo ostatnio sie pisze tu np. o wymianie doswiadczen czy co z czym mieszac zeby bylo dobrze. I to praktycznie w zadnym dziale. Duzo przeciez tu starych cpunow przeglada na pewno codziennie to forum i jedzie na czyms pewnie, a nie chce im sie nic nawet napisac.Przykladowo w dziale w dziale morfina/heroina. W tym dziale tu juz kompletnie ostatnio nie ma co poczytac nowego. W dzialach Kodeina, benzodiazepiny, tramadol, alkohol ktos jeszcze cos pisze, ale tez malo. Ludzie gdziescie sie pochowali? Czemu milczycie? W ogole najwiecej osob to chyba w szatni siedzi i pisze o pierdolach :cheesy: .

WPISYWAC SIE W TYM WATKU KTO SIEDZI NA FORUM CODZIENNIE LUB CHOCIAZ CO DRUGI-TRZECI DZIEN BEZ DLUZSZYCH PRZERW NIZ 5 DNI NP.

• 369 / 6 / 0

Bo co tu można pisać o morfinie czy heroinie? To się daje w strunę i kropka. Przecież nie można w kółko pisać, jak to jest zajebiście po tym. Bo jest tak, że nawet nie chce się pisać. Jak miałem jeszcze majkę, to nie chciało mi się w ogóle wchodzić i pisać w temacie "jestem nagrzany", bo najmniej mi to wtedy do szczęścia było potrzebne.

A w działach o kodeinie, benzodiazepinach czy alkoholu zawsze znajdzie się jakiś głupi temat, z którego można się pośmiać i jakoś zabić czas na skręcie.

Ja mogę pisać o M i H, ale konkrety, a konkrety to wiadomo, nie tutaj...

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Oto skutki zażywania zanieczyszczonej kokainy. Lekarze ujawniają ku przestrodze

Gnijące i odpadające fragmenty ciała to efekt narkotyku zmieszanego ze środkiem do odrobaczania bydła – Lewamizolem.

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Sezon się zaczął, więc co się dziwić ;-) Towarzystwo sobie ćpa w terenie :cool: albo siedzi na detoxach :moody:
A jak się lato skończy to wszyscy będziemy wyglądać tak : %-D
Pozdro :-p

Mya

• 240 / / 0

mi jest tak dobrze na tramadolu, że nie mam siły pisać %-D
ale forum czytam praktycznie codziennie. chyba, że gdzieś wyjadę (tak jak w ostatnim tygodniu, nie było mnie parę dni)

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 15 / 0

ami jest tak dobrze na tramadolu, że tylko bym pisał
ostatnio nie ćpam, a zatem nie piszę ;]

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Ja wchodzę codziennie, ale zwykle jestem tak ujarany, że nie chce mi się pisać.

• 201 / 2 / 0

A ja zaglądam coraz rzadziej ponieważ nie chce mi się czytać już głupot wypisywanych przez małolatów typu: "mam skręta po kodzie, co robić?".

• 678 / 5 / 0

Hehe no nie chce im sie pisać. I tyle ! :-D
Ja też coraz mniej pisze bo mi sie nie chce no. Zreszta co mam pisać, pytać nie ma o co bo już mniej więcej obczajam wsio, odpowiadać na durne pytania debiutantów tez mi sie nie chce. W ogóle przechodzi mi faza na to forum. Albo ten watek'jestem nagrzany". Kurwa no jestem nagrzana i co, codziennie mam o tym na forum pisać?

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 3 / 0

wchodze prawie codziennie. pisac za bardzo nie ma o czym, chyba ze pierdoly jakies....generalnie zamierzam odtsawic wogole wszelkie uzywki wiec moze bede zagladac rzadziej, bo niestety zauwazylem wzmozona chec przywalenia czegos jak tylko widze ten zielony baner...

@zielona

pisz, moze jak za jakis czas wejdziesz, to sama sie przestraszysz ile tego juz jest i..przestaniesz? ;)

• 442 / 2 / 0

.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2008 przez Zielone Karty, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata