Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 4 z 20
  • 572 / 26 / 0
Wziąłem do ostatniego zamówienia 1g PV8, trochę dlatego że już nic więcej ciekawego w ofercie nie było, ale też chciałem się upewnić czy moja pierwsza opinia nt. PV8 była słuszna. A nie była to opinia dobra, przy pierwszym podejściu PV8 wydawało mi się prawie nie działające, ot kiepskiej jakości produkt chemicznie zbliżony do alfy-PVP. Tym razem jednak, mimo że odczynnik jest od tego samego vendora, działanie jest całkiem sympatyczne, wydaje mi się znacznie bliższe pod względem mocy do oryginalnej alfy-PVP, i jednocześnie dużo "lżejsze" dla ciała niż alfa, nie odczułem żadnego wpływu na układ krążenia. Także PV8 dobrej jakości może być całkiem przyjemną substancją.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 169 / 2 / 0
Re: PV - 8
Nieprzeczytany post autor: saf6 »
To gówno nadaje się tylko do kibla.
Strasznie masakruje gardło i nos. Przy waporyzacji człowiek cały cuchnie.

A efektów prawie zero. A przynajmniej nie na tyle by masakrować tym swój organizm.

Środek jak wychodzi z ciała to człowiek śmierdzi paskudnie.
:gun: :diabolic:
  • 572 / 26 / 0
Osobiście pv8 nawet lubię, uważam że to taka słabsza i mniej szkodliwa wersja a-pvp, jednak w porównaniu do takiego a-pvt na pewno działająca.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Ja pv8 dostałem w krysztalach i wyglądają jak bursztyny pod względem koloru . Pokopalo nieźle przy dawce 50mg sniffem , dorzutki w takiej samej dawce dają dobre efekty i dosyć dlugo trzyma.Strasznie boli nos przy sniffie przez pierwsze 5 minut potem następuje znieczulenie , nie liczyłem czasu ale na pewno więcej niż 3h . Teraz siedzę i dalej jestem porobiony a o dziwo zglodnialem i zapelnilem brzuszek podgrzanym obiadkiem . Nie wiem jak z zejściem bo nie mialem jeszcze . Moim zdaniem zapowiada sie nieźle . Tolerancje w sumie mam srednia , w wakacje mialem bardzo zawyzona bo codziennie cos sie walilo a od 1,5 miesiąca ograniczylem (1noc na tydzień srednio zawsze na ketonach ) . Sprobuje jeszcze zapalić i doustnie i powiem co i jak
.. Mówią narkoman , ale to po narkotykach tworzę najlepszą muzyke

https://www.facebook.com/DawidShadeson

https://soundcloud.com/808mtk
  • 384 / 10 / 0
Nada się to do pracy Przy maszynie? Mozolne i nudnej? Jestem pod wpływem benzo i czymś bym się wzmocnił przed praca, nie chce.żadnych skutków.ubocznych bo to.ciężka fizyczna.praca.

Fuzja - 909

Bardzo fajna substancja, jest stymulacja, nutka euforii, dawka kolo 100mg, szkoda że działa bardzo krótko, po 2h juz czułem ze musze poprawić, po 3 podejściach śluzówki niestety odmawiają współpracy, drugi dzień z rzędu krew przy smarkaniu, ale i tak miło wspominam byłem po nieprzespanej nocy a czułem się dobrze.

Fuzja x2 - 909

Sniff przez pierwszą godzinę daje niezłego kopa, później szybko słabnie, co najbardziej denerwuje to swedzace dziąsła, przez całą fazę..
Anaboliczny dżentelmen.
  • 572 / 26 / 0
Nie wiem dlaczego ale do tej pory nie odczuwałem większych komplikacji przy sniffie PV8, jednak od niedawna masakruje mi nos co raz bardziej, do tego stopnia że przez kilka godzin czuję coś zalegającego w gardle, kaszlę i próbuję się tego pozbyć ale rzadko się udaje. Myślałem że etylofenidat jest najgorszy ale teraz 8 zdecydowanie jest na pierwszym miejscu.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1923 / 93 / 127
Re: PV - 8
Nieprzeczytany post autor: bele »
Substancja warta uwagi zdegenerowanego ketoniarza?
wolna molekula
#mops
  • 142 / 6 / 0
oral działa? jakie dawki?
  • 1904 / 172 / 0
@belejaki:
Nie warta.
  • 10 / / 0
testowane w mixie z 3ka podane snifem zmasakrowało mi nos juz 2 tydzien ze smarkami leci krew i to strupy ;/ nie polecam tago
ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 4 z 20
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.