Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 8 z 10
  • 17 / 1 / 0
Dla mnie to typowa substancja jednej próby. Popchnęła mnie ciekawość do beta-ketonowych analogów 2c. Patrząc po efektach jakie mi dała najbardziej przypomina 2C-B, aczkolwiek wyginała mi ciało bardziej od MDMA i do tego wizual w stylu DOIa wraz ze spinaniem mięśni jakie dają DOxy. Do tego na peaku w dziwny sposób utrudniła mi mowę - myślałem normalnie ale brakowało swobody artykulacji.

Przeciętna substancja, nie zdecydowałbym się powtórzyć zabawy, chyba że nie miałbym dostępu do lepszych psychodelików.

Nawet nie chcę myśleć jak wyglądała by zabawa na bk-DOx.
  • 1513 / 23 / 0
Jaka dawka? Potrzebujesz dużych dawek innych psychodelików/empatogenow?
mr_b∩ʁbꞁө
  • 180 / 4 / 0
Pomiędzy 100 a 150mg jest bardzo przyjemnie i bez zjazdu.
Suddenly I knew exactly what I needed to do.
  • 1513 / 23 / 0
Niewiele to mówi. Dla jednych przyjemna jest lekka stymulacja dla innych wizualny i mentalny rozpierdol. Może warto by się czasem tak wysilić i napisać parę słów więcej. Jak dla mnie 130 było za mało - po dopaleniu trawki stan przypominał nieco spalenie na afrterglow po psychodeliku.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 20 / 2 / 0
Wystepuja problemy z synchronizacją. Biorąc po 300mg na dwoje, mi weszło 3h+, dziewczynie po 40-60min. Dodatkowo jej weszło o wiele mocniej niz mi. Było przyjemnie, kolorowo, ale spodziewałem sie czegos mocniejszego.
  • 234 / 7 / 0
Mi ta substancja nie przypadła w ogóle do gustu... Jakieś dwa lata temu po pojawieniu się jej zdecydowałem się na nią ze względu na relatywną bliskość do 2C-B której to nigdy nie miałem okazji ucelować pomimo mej przeogromnej ochoty...

Celowałem różnie - 50, 100, 150mg... Sniff, oral, różnie... Raz przycelowałem ok. 250mg P.O. wiedząc, że poprzednie próby pozostawiały wiele do życzenia... Objawiło się to kurewnym ciśnieniem i co za tym idzie - bólem głowy, który ustąpił po godzince... Nie było to przyjemne doświadczenie, ale negatywne też nie... Ot, wyostrzone kolorki, zmiana percepcji jakby w stronę ładowania się tryptamin... Humor neutralny, CEV/OEV nie zanotowano...

Poprzednie próby o których pisałem wcześniej (50/100/150/sniff/oral) wyglądały zupełnie tak samo jak te 250mg tylko, że słabiej, bez wyjebanego ciśnienia... Ta substancja działa na mnie jakby miała wystartować rakieta ze spierdolonym zapłonem... ;) Więcej tego nie zamówię, (czyt. rozczarowanie)...
:heart:
  • 1203 / 19 / 0
Spróbowałem wczoraj 170mg i powiem, że szczerze się zawiodłem. Po pierwsze jak dla mnie to zbyt nudny trip i zbyt długi (trzymało mnie 10 godzin i 2 godziny zjazdu - mięśnie spięte - ratowałem się benzo).
Było mi to reklamowane też jako coś w stylu "afrodyzjaka", że dobrze się po tym rucha - tego też nie było mi dane doświadczyć.
Trochę się potrzęsło tu i tam, niby jakaś rozkmina się zaczyna tylko po to żeby zaraz się urwać i zniknąć.
Bardzo lekkie oev-y, cev-ów brak. Jakby coś się chciało rozkręcić ale nie mogło.
Lepiej kasę wydać na piwo albo zainteresować się 2C-C, 2C-D czy 2C-P.
Również jestem zawiedziony, zmęczony :(
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 138 / / 0
Witam,2h po aplikacji 190 mg (Anglia) w sumie poza ostrym jerzeniem sie wlosow brak jakich kolwiek innych oznak o kant dupy to rozbic.Zaraz sie skopce i spac ;X

Edytujac jak kolega up dokladnie to samo jakies rozkminy chwilowa poprawa nastroju po czym znika delikatne falowanie obrazu tez zniklo.... Nie opyla sie.
  • 1513 / 23 / 0
Mogę prosić o szczegółowe info na temat podania;

Czas od ostatniego posiłku?
Czy jedliście w kapsułce/bombce - ew jak inaczej?
Czy i czym popito substancję?

Z góry dzięki :)
mr_b∩ʁbꞁө
  • 1203 / 19 / 0
Ja ostatni posiłek przed podaniem jadłem ok 4 godzin wcześniej i nie było to nic ciężkiego.
Zrobiłem sobie bombkę z tego i popiłem piwem ;)
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 8 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.