Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.
ODPOWIEDZ
Posty: 380 • Strona 1 z 38
  • 612 / 43 / 0
[ external image ]
1-(cykloheksylometylo)-1H-indolo-3-karboksylan 8-chinolinylu; C25H24N2O2
http://en.wikipedia.org/wiki/QUCHIC

31 mar 2013, 21:47
Podobno podobne do 2NE1 i PB-22, ktoś sprawdzał to, bo pojawił się u słynnego PL sprzedawcy ?

boję się tego jarać, kanna w kolorze - czerwonym (czerwony proszek) ! :D

Scalono.
Marchew
Ostatnio zmieniony 05 maja 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: usystematyzowano wątek
  • 6065 / 422 / 12
Ja testowałem, acz zrobiony nieco opioidami. Na początek mogę powiedzieć, że owszem - działa i jest bardziej energiczne od PB-22, przynajmniej na wejściu.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 154 / 1 / 0
Ja wlasnie tesowalem miesznake na BB-22 (potem miksowałem z AKB48 i UR144 + odrobina ziółka klasycznego), teraz samą i faza jest bardzo lekka.
Po zmieszaniu juz jednak tych 3 (AKB, BB oraz UR0, wali w łęb solidnie :D
Uwaga! Użytkownik FuckFriendz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 992 / 17 / 0
Cusik jak akb-48 zmieszane z ur-144. W moim odczuciu przyjemniejsze od akb-48, bardziej ciepłe i siada na psychike. Siada to źle powiedziane, nie jest to karanie, nie jest przesadnie mocno jest całkiem przyjemnie, bez natłoku myśli przejrzysty stan. Spalone ok. 5mg. Dobrze, że tolerka zlazła... I proszek rzeczywiście jest czerwonawy (bardziej ostry pomarańcz). Pachnie bardzo specyficznie. Nie do karania, ale także bardzo przyjemne i dosyć długo działa. Ok. 1.5h-2h. No i bardzo miły nie zmulający afterglow. Dla kogoś kto lubił akb-48 to to może być zamiennik, ciutkie chyba wydajniejszy. Dysocjacji nie uświadczyłem, kto wie, może jak spali się więcej... Narazie nie chcę gwałcić mojej tolerki, dobrze, że spadła.
  • 203 / 6 / 0
Wydajniejszy, to chyba dobrze, bo z akb to tak średnio było, niezbyt wiem jak działa, choć przerobiłem 0,5g. A te 2 godziny to co się działo? Ciągnie do ciągu?? Jakieś wizuale? Bardziej odczuwalne ciałem, intelektem, czy emocjami? W sumie przy akb, jak już spaliłem tyle, żeby porezało, to głównie rezało w ciało. Jakie dawki?(Jak robił ktoś maczanę, to na ile gramów?)
  • 992 / 17 / 0
Od akb-48 jest wydajnieszy, i to sporo wydajnieszy. Siada na ciała ale nie rozleniwia, wpływ na myślenie jest spory ale nienachalny. Wizuale... Przy większej ilości pojawia się efekt "blur" na krańcach pola widzenia. Dla fanów uber ciężkiej pizdy nie przypadnie do gustu, ale dla kogoś kto szuka relaksu... No i nie pierdoli tak pamieci jak inne. Wciągnęło mnie czytanie, i zapamiętałem niemal wszystko. Do ciągu nie ciągnie, ale to pewnie dlatego, że ostatni ciąg na psuł mi sporo. Działa dosyć długo, pewnie przy codziennym paleniu zacznie działać krócej. Ale nie chcę palić tego codziennie... Ciągi są złe.
  • 31 / / 0
jakie proporcje dobieracie ? 1/20 , 1/30 ?
Środek przeznaczony do badań chemicznych, nie do spożycia przez ludzi.
  • 992 / 17 / 0
Nie robiłem maczany pale kryształ. Teraz to pale z e-papierosa bo się doskonale rozpuszcza w liquidzie i idzie zrobić sie grubo. W maczanie celowałbym 1/20 lub 1/25. Dosyć długo działa, jest przyjemnym kanna... Tylko e-papieros pachnię strasznie mocno tym kanna, taki owocowy zapach dziwny. Maczanka może nabrać dziwnego smaku.
  • 744 / 28 / 0
@ Ile mg rozpuszczasz na ile ml liquidu/olejku?
też e-pale i może sprawdzę, nie zapycha ci clearomizera?
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
  • 992 / 17 / 0
Nie zapycha, jednak lepiej kupić dodatkowy clearomizer, bo ciężko jest to wyczyścić. Ja nie wyczyściłem dokładnie i potem się nie chcący zbabiłem. Clearomizer CE10, wsypuje 5-8 łyżek (takich od noopeptu czyli... 50mg? 60mg? Coś koło tego.), trochę na grzałke, troche na dół. Zalewam do pełna czyli 2ml ok. Wstrząsam, i już można palić. Lepiej na słabym liquidzie, bo jak chcesz się zrobić mocno, to musisz ściągnąć 5 duzych chmurek. Bez problemu da się urobić mocno. Moim zdaniem jest to wydajniejsze od maczany, czy palenia z folii. BB potrafi się zapalić na foli jak się za bardzo podgrzeje, a maczany nie chcę robić, nie i chuj, nie będę psuł płucek. Teraz przerwa, bb czeka u znajomego na 1 raz z LSZ. Mata e-faje, to wsypywać i testować. Zapalisz wszędzie, nie śmierdzi, ale smakuje... Dziwacznie. Jaki liquid by nie był, zabija kompletnie smak liquida. Pachnie... "chemicznymi owocami" i tajemnicą.
ODPOWIEDZ
Posty: 380 • Strona 1 z 38
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.