Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 1 z 10
  • 310 / 5 / 0
[ external image ]
pentyloindolo-3-karboksylan 8-chinoliny
http://en.wikipedia.org/wiki/QUPIC

PB-22 na zagranicznych forach jest opisywany jako jeden z ciekawszych na rynku :cheesy: Pozostaje przetestować ;-)
Ostatnio zmieniony 05 maja 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
  • 1472 / 25 / 0
Gdzieś czytałem ,że podobne do AKB48,nie mogę teraz odnaleśc tych linków jest także flurowa wersja tego kanna ,ale jak się ktoś zainteresuje flurową wersją to wtedy się założy temat aby był poczatek

tak wygląda wiązanie
przekleiłem wzór do pierwszego postu - surv
  • 27 / / 0
Ciekawe w sensie ciekawe działanie czy ciekawe bo mega mocarz?
  • 1472 / 25 / 0
Z tego co pamietam to raczej to raczej pisano o nim jako przyjemnym kannabinoidzie :-)
  • 6065 / 422 / 12
W wątku ogólnym umieściłem swoje spostrzeżenia nt. struktury PB-22 w kontekście ogólnej inżynierii molekularnej kannabinoidów. Łatwo to zsyntezować, więc szykowałbym się na dupną falę tegoż środka na rynku.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 612 / 43 / 0
Podobno to najbardziej oryginalny kanna (pod wzgl. budowy chemicznej) z tych najnowszych co się właśnie pojawiły u PL dostawców.
Za jakiś czas sprawdze, bo na razie obczaje BB-22 i 2NE1.
  • 212 / 3 / 0
Dziś składam zamówienie. Mam nadzieję, że przed świętami wpadnie paczka to chętnie zdam relacje bo wydaje mi się ciekawym kanna. Widzę, że więcej Vendorów wprowadza go do oferty.
"Co Cię nie zabije to zryje Ci psychę"
  • 23 / / 0
ok 80 zł za grama cena do zaakceptowania ale i tak nie mam zamiaru zamawiać w najbliższej przyszłość. to tak z tego co czytałem to :
1) jest podobny do akb 48 (nie wiem w czym jest podobny )
2) jest bardziej aktywny niż większość tego typu syntetyków na rynku (czyli chyba jak normalnie robię maczane na 20 g to mam zrobić na 30? )
3) faza ma trwać ok 1,5 h, szczyt fazy trwa ok 10 -15 min peak trwa chwile (pisał to człowiek z minimalną tolerancją )
4) 5f-pb-22 jest mocniejsze i dużo łatwiej przedawkować a po przedawkowaniu są następujące objawy : nudność i pocenie. I w zwykłej wersji nie fluidowej są dużo mniej nie przyjemne skutki uboczne i szybciej mijają. ja tam bym wolał pb-22
5 ) podobno bardzo fajnie sie łączy z ur-144.

ogólnie to fajnie się zapowiada ale co z tego wyjdzie to ja nie wiem :)
  • 6065 / 422 / 12
Okej, spróbowałem! Jasnobeżowy krystaliczny proszek. Faktycznie mocny stuff, w dawce "na oko" 5mg spalonej z końca papierosa było mocno, a tyle samo AKB48 jest "w sam raz". Nieco dysocjacyjnie, załączył mi się też jakiś rodzaj lęku "oni wiedzą że coś wziąłem", względem przechodniów. To pewnie efekt dużej dawki, no i fakt że spaliłem to niemalże na samym środku Rynku. :cheesy:

Ta faza a'la dysocjacja trwała - szacunkowo - 30, może 40 minut (nie patrzyłem na zegarek :/ ), by ustąpić dobremu samopoczuciu i energii do działania. Co zastanawiające, odczuwalne niechęć do muzyki - normalnie, jadąc komunikacją miejską cały czas stopą wybijam rytmy. Po spaleniu PB-22, w ogóle nie miałem na to ochoty i miałem wrażenie, że to głupie. Być może to jakieś echo tego lęku społecznego.

Mam teraz ze sobą woreczek z PB-22 w kieszeni marynarki, drugi test za ~2h - tym razem z mniejszą dawką.

Najważniejszy w tym wszystkim jest, moim zdaniem, fakt, że estry kwasu N-alkiloindolo-3-karboksylowego działają jako kannabinoidy i to całkiem wydajnie. Co to w praktyce oznacza? Odsyłam do linka z mojego poprzedniego posta tutaj. ;)
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 174 / / 0
Twoim zdaniem moze byc to czarny kon wsrod dostepnych kanna ? 1/20 podkladu akurat czy za slabo ?
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.