Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 8 z 11
  • 0 / 1 / 0
Testowane około 50mg żółtawego proszku(3C-E, wiadomo od kogo :cool: ), rozpuszczonego i wypitego ze smakiem %-D po około godzinie - dwóch włączyły się błyszczące powierzchnie, delikatna zmiana w kolorystyce nocnego krajobrazu. Sytuacja zmusiła mnie do chwilowego oczekiwania na znajomego, przez co zacząłem wpatrywać się to w trawę, to w drzewa i muszę stwierdzić, że dosyć zaskoczyła mnie ilośc wiatraczków, kolorkow itd wyłaniających się z gąszczu zieleni po tak niewielkiej ilości specyfiku. Raz nawet doświadczyłem wgięcia ziemi, jakby coś ją wessało do środka.
Całość trwała około 10h.
Jako, że jestem raczej oporny na wszelkiego rodzaju substancje tego typu, myślę że dla normalnego tripowicza dawka około 80-90mg zapewni całą masę doznań :D :old:
  • 1795 / 124 / 0
Jeżeli założymy, że nie masz jakiś dziwnych dolegliwości typu alergia lub odporność/nadwrażliwość na fenki. to 90mg 3C-E powinno odpowiadać 40mg hometa. Kolega wyżej bardzo dobrze wszystko objaśnił. Jeśli upewnisz się, że twój organizm reaguje 'normalnie' spokojnie celuj w dawki 80-90.
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 44 / 7 / 0
spodziewac sie jakiejs namiastki nbomu czy cos z zupelnie innej bajki? ile trwa peak i czy nadaje sie do ludzi po tym?
  • 308 / 28 / 0
Ile 3C-E dać osobie która raz jadła grzyby i raz zażywała 20mg Malta, żeby było grubo ale rozsądnie? Malt w ilości 20 był w sam raz, może trochę za słabo.
Spoiler:
  • 364 / 7 / 0
ja się naprawdę dziwię dlaczego substancja mająca tak ogromny potencjał jak 3C-E nie darzy się sympatią i zainteresowaniem konsumentów. wasza strata :-p
  • 367 / 7 / 0
ma za mała czystość żeby dawała ciekawe efekty to główny powód ( mój staf zrobił się różowiutki zamknięty na dnie szafy razem z waga )
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 308 / 28 / 0
Jak to przechowywać żeby jak najdłużej trzymało moc? Mam tego tyle że i w rok nie zjem, jakieś pomysły?
Spoiler:
  • 322 / 32 / 0
Zimne suche miejsce. Schowaj w pare woreczków owiń folia Alu i do zamrażarki :)
  • 92 / 8 / 0
Słuchajcie, 3C-E jest bardziej podobne do 2C-P czy do 2C-E? Cały czas nie mogę się zdecydować, czy warto wydawać kasę, bo 2C-P średnio mi podchodzi (nie wiem, może za małe dawki ciągle stosuję).
Owoc żywota Twojego je ZUS.
  • 308 / 28 / 0
W ogóle nie podobne do 2C-P, kompletnie inna substancja.
Kupuj i szamaj, ja się skusiłem i jestem w cholere zadowolony, aż sobie zapasik zrobiłem :diabolic:
Susbtancja wskoczyła do czołówki moich ulubionych, stawiam ją na równi z LSD i 4-AcO-DMT, w wysokich dawkach może pokazać naprawdę wiele, a bardzo ciężkie dla ciała nie jest :*) Nie brałem małych ilości, więc nie wiem czy to kwestia dawki ale przy około 110mg p.o. jedynymi bardziej odczuwanymi nieprzyjemnymi efektami bodyloadu był ból brzucha i wachania temperatury ciała, ale nie trwały długo maks godzine ;] ja polecam bardzo %-D
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 8 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.