3-FA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Testowalem od kolka nawet nawet szczerze ale czy bedzie sprzedawal nie wiem,jako gratis test dostalem moze wprowadzi oczywiscie vendorzy nigdy planow nie zdradzaja ale badania owocne.
  • 20 / 2 / 0

Ave, ja kupowałem w zeszłym roku od jednego vendora i poszło 1g rozpuszczone w 0,5l wody na raz. Stymulacja fajna, cała twarz mi zdrętwiała, chciało się gadać i gadać, iść gdzieś, ale szczerze mówiąc to może i jest mocniejsze od sebixowej osiedlowej fety, ale nadal dupy toto nie urywa, ba nawet od rzeczywistości nie za bardzo. Salve

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Sąd zobowiązuje do odwyku, a nie przymusza do leczenia

Po zmianie przepisów, nie można już nikogo zmusić do leczenia odwykowego, ale sąd może "zobowiązać" do podjęcia leczenia. Eksperci podkreślają, że to zmiana pozorna, bo nadal jest to leczenie alkoholików wbrew ich woli.
  • 2971 / 81 / 0

Czy to jest jeszcze legalne w Polsce?
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata