3-FA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2971 / 81 / 0

JanBreivik2 pisze:
Nieprawda. 3fa jest bardziej serotoninowe niż 2fa, bo 2fa nie jest prawie wcale, ale samo w sobie jest ofc bardziej dopaminowe, jak to amfetamina.
A jesz czy wciągasz? Niektórzy nie mieli reakcji sero przy wciąganiu. Ja tymczasem ewidentnie czułem to serotoninowe poczucie dotyku, rozpłynięcie się.

Tymczasem 4-FA, też amfetamina, a bliżej jej do MDMA (swoją drogą też amfetaminy...) niż klasycznej fety.
  • 269 / 19 / 0

Testowalem ostatnio to 3-FA i jak dla mnie to tylko strata pieniedzy.
Bez zadnej tolerancji pierw ok.80mg oral i po godzinie tyle samo sniff. Pozniej jeszcze dwie male kreseczki
Efekt praktycznie żaden, może ok. godzinki ochota na gadke i na tym koniec. Pozniej chcialo mi sie nawet spac.
Do normalnej amfetaminy to sie nawet nie umywa.
Dosyc smierdzaca substancja, i nigdy po niczym nie mialem tak straszliwie smierdzacych bąków jak po tym :D. Ogolnie nie polecam

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Pacjent, który dziennie zużywa 100g medycznej marihuany otrzymał zgodę na posiadanie kilograma

Sąd przyznał pacjentowi prawo do posiadania kilograma marihuany, jednocześnie orzekając, że 150-gramowy limit narusza jego konstytucyjne prawa.
  • 989 / 40 / 0

Limitbreaker pisze:
JanBreivik2 pisze:
Nieprawda. 3fa jest bardziej serotoninowe niż 2fa, bo 2fa nie jest prawie wcale, ale samo w sobie jest ofc bardziej dopaminowe, jak to amfetamina.
A jesz czy wciągasz? Niektórzy nie mieli reakcji sero przy wciąganiu. Ja tymczasem ewidentnie czułem to serotoninowe poczucie dotyku, rozpłynięcie się.

Tymczasem 4-FA, też amfetamina, a bliżej jej do MDMA (swoją drogą też amfetaminy...) niż klasycznej fety.
Zawsze 3/4 dawki mixu 50:50 dwójki i trójki oral i na wejściu mała poprawka sniffem. Czyli znaczna większość, kilka ładnych stów leciało zawsze oral.
  • 386 / 17 / 0

czy ktoś mi może powiedzieć , dlaczego żaden sklep nie ma w ofercie Fa, poza granicami także nic nie znalazłem, jakiś problem chemiczny z wytworzeniem, jakiś problem prawny? czy po prostu wytworzenie tyle kosztuje, że się nie opłaca?
  • 180 / 27 / 0

Nie prawda, że nigdzie nie ma bo jest w dwóch sklepach.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Nie ma problemu chemicznego ,zreszta niedlugo dostane 3-FA w gratisie to bede mial udany urlop.
  • 269 / 19 / 0

Jesli to ma być od polskiego (V)endora to uważaj kolego byś sie nie znalazł na drugim świecie
  • 386 / 17 / 0

właśnie to analog 3fa a nie 3 fa, jeśli mowa o polskim Vendorze, jest taka organizacja Sin czy jakoś tak, która bada skład dopów, radze przejrzeć te wyniki i zobaczysz co siedzi w tym niby 3fa, bo z 3 fa to nie ma nic wspólnego
Nie prawda, że nigdzie nie ma bo jest w dwóch sklepach.
a możesz podesłać na emaila ten drugi
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

nie mowie o vi.... ch. to polski vendor ale nie ten takze spokojnie i dzieki ,sin czesto czytam 6 substancji tam bylo to nie ten vendor
  • 269 / 19 / 0

13 czerwca 2017jokerr pisze:
nie mowie o vi.... ch. to polski vendor ale nie ten takze spokojnie i dzieki ,sin czesto czytam 6 substancji tam bylo to nie ten vendor
O to mnie teraz zaciekawiłeś! Daj jakiś namiar lub napisz coś o tym w sprzedawcach :)
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata