3-FA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 49 / 2 / 0

Nie wiem w ktorym temacie napisac.jak cos to przepraszam i prosze o pokute przeniesienie.

Co jest z moja glowa nie tak? Probowalem 3fa i 2a i oprocz tego z nie mogem zasnac zadnego efektu (pobudzenia) nie poczulem. Dopamina zero o euforii nawet nie wspomne...
Jedyne co poczulem to gdy stwierdzilem ze jest slabo przyjebalem po pol h kreche potem znowu i znowu to mi sie niedobrze zrobilo i w oczach popierdolilo mi sie tzn tak jakby schodzil sie obraz do srodka i lekko na zolto widzialem..blee... jak to jest?
Chyba domapinergigi nie dla mnie. To juz bardziej po 3mmc lub 4mmc mam ochote cos robic :P
  • 613 / 105 / 0

Jeśli z satysfakcją ryłeś mózg ketonami, inne grupy substancji mogą być rzeczywiście za słabe. Wiem po sobie. Po prostu wg mnie ketony wywołują nagłą powódź przekaźników i człowiek z bulgotem w gardle osuwa się na ziemię. Inne substancje działają bardziej "selektywnie" i równomiernie, przez co nie są tak spektakularne w efektach.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Holandia: Kliniki uzależnień nie są dla palaczy. Wszystko przez ubezpieczenie

Osoby uzależnione od papierosów powinny otrzymać podobną pomoc jak alkoholicy i narkomani – twierdzi lekarz Jeroen Hinneman, który w tej sprawie napisał list do Tweede Kamer (holenderskiej Izby Reprezentantów). .
  • 1613 / 15 / 0

Bardzo fajna rzecz - dostalem sampla 0,3g
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
i zarzuciłem domięśniowo po 150mg... no taka dawka, rozlożona wejsciem na ten kwadrans to jest bdb.
Dziala dlugo i mocno = ok 2h
Stymulacja 70%
Euforia 30%
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

bendzamin pisze:
Nie wiem w ktorym temacie napisac.jak cos to przepraszam i prosze o pokute przeniesienie.

Co jest z moja glowa nie tak? Probowalem 3fa i 2a i oprocz tego z nie mogem zasnac zadnego efektu (pobudzenia) nie poczulem. Dopamina zero o euforii nawet nie wspomne...
Jedyne co poczulem to gdy stwierdzilem ze jest slabo przyjebalem po pol h kreche potem znowu i znowu to mi sie niedobrze zrobilo i w oczach popierdolilo mi sie tzn tak jakby schodzil sie obraz do srodka i lekko na zolto widzialem..blee... jak to jest?
Chyba domapinergigi nie dla mnie. To juz bardziej po 3mmc lub 4mmc mam ochote cos robic :P
Jaka przerwa od inny!h zabaw,co brales wczesniej itd.
  • 3185 / 262 / 0

Troche nei na temat, ale wg obliczen artura jedzenie 4cmc ktore wywala kilkaset procent sero, wywolalo by taka tolere ze 4mmc i 3mmc by slabo klepalo. racja??
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

Poszukajcie magicznego hasla : tolerancja krzyzowa.
  • 190 / 18 / 0

Rzeczywiście coś jest na rzeczy z tymi nowymi sortami. Pamiętam że tamte b3 miały wyraźną nutę psychodeli (serotonina?) i ogólnie były mocniejsze. Tutaj nie ma tych charakterystycznych kolorków. I jak na fluorową amfetaminę słabo piecze w nos...stare sorty robiły istny armagedon sniffem...tutaj jest do wytrzymania. Mimo to sniffów lepiej unikać, bo można wpaść w bezsensowne ciągi w pogoni za tą chwilową euforią i nabawić się zjazdu. Dla kogoś kto testuje pierwszy raz raczej nie powinien być zawiedziony (o ile nie jest przeżarty bieda-ketonami). Dla osób które znały stare sorty raczej rozczarowanie....
  • 2 / / 0

Przyjemny psychostymulant, jedna z lepszych opcji po ostatnim delegalu, przynajmniej jeśli chodzi o stymulanty. W drugim dniu ciągu razem z 2-FA stwierdziłem że spróbuję wapo samej 3 i to był dobry strzał, obawy shizogenne nieco wyciszyło i pojawiła sie euforia.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 95 / 0

od znikniecia vendora x nie ma 2/3fa
  • 626 / 39 / 13

Up a powiedz mi bom ciekaw na jakiej podstawie sądzisz, że jego 3-FA to nie było 4-FA?
To rozpierdalało system szkoda w chuj, że nie ma teraz takiego soru, bo imo byłby to nr.1 teraz w PL clearnecie :-|
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata