Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 265 / 2 / 0
307 jest naprawdę dobra jako lżejsza alternatywa dla amki, szukałem czegoś takiego i jwh spełniło moje oczekiwania, tak że polecam ;)
http://psychedelein.blogspot.com/
Psychedelein z języka greckiego ψυχή (psyche, "umysł") i δηλείν (delein, "ukazywać, objawiać"), czyli w wolnym tłumaczeniu "objawiający umysł".
  • 528 / 5 / 0
Re: CB-13
Nieprzeczytany post autor: jakcha »
jednak kupiłem cb-13, naczytałem się opinii że 307 ma trochę negatywne działanie...ale jak wiadomo ile ludzi tyle opinia więc sam nie wiem czy dobrze wybrałem :-) Najwyżej 307 też spróbuję ;-)
Jaką ilość podkładu polecacie na 1 g CB-13?

Ps. Faktycznie mój błąd przy podawaniu źródła.
  • 987 / 7 / 0
Świetnie się zapowiada to kanna. Chyba kupię gram na testy, tylko że teraz coś ciężko z dostępnością w Polsce. Czemu tak mało jest opinii na temat CB-13? Szkodliwe, że tak mało osób testuje, słabe czy może trudno dostępne?
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2011 przez greenwave, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1109 / 50 / 0
witkacy_witkacy pisze:
Ciężko dostępne w PL.
Dostępne od ręki. Fakt jest taki, że jest chujowy ;)
Chuj na kaczych łapach
  • 987 / 7 / 0
Podobno oralnie dobrze działa ten canna. Prawda to? Zamówiłem na próbę, więc na pewno zdam relację we wtorek/środę.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 993 / 23 / 0
jeden z korespondencyjnych znajomych opowiadał mi o tym że CB-13 w badaniach pomagało obniżyć o połowe dawki metadonu uzależnionym. Nie mam niestety żadnych materiałów ale poproszę go jeżeli ktoś jest ciekawy
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2012 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 987 / 7 / 0
CB13 to bardzo, ale to bardzo lekki kannabinoid. Osobiście bardzo lubię lekkie fazki, ale ten kanna jest po prostu za słaby.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 52 / / 0
Macie jakieś propozycje co do ilości podkładu na 1g cb13? z góry dzięki;)
  • 23 / / 0
1 gram podkładu na 70 miligramów cb-13 czyli ok 15 gram podkładu na całość wiem że to są straszne ilość w porównaniu do innych maczan ale no cóż słabe to jest strasznie. ale w sumie nawet nawet jak sie duuuużo tego spali
  • 43 / / 0
Naprawdę taki słaby ?
Nawet jeżeliby zrobić maczankę o wysokim stężeniu ?
Palił ktoś sam proch ?
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.