Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
  • 367 / 7 / 0
Berig pisze:
Z tymi, które nie obciążają mocno układu krwionośnego - niektóre fenyloetyloaminy (np. 2C-D) i nieco więcej tryptamin (z 4-HO-MET, 4-AcO-DMT na czele). Tylko należy zadać sobie pytanie, czy taki miks ma w ogóle sens. O ile połączenie 3C-P z hometem (na peaku 3C-P) wydaje się całkiem ciekawe, to jakieś wymyślne miksy z 2C-(T)-x, TMA-x czy DOx uważam za bezsensowne. Tak samo te z substancjami o charakterystycznym i niepowtarzalnym działaniu, które szkoda psuć domieszkami. Zrób sobie RC-flipping, z benzofuranami/MDxx jest smakowicie, tylko zmniejsz dawki o minimum 25%.
tak czytam i w żadnym przypadki nie mieszajcie tego z 2 c t x , mozecie skonczyc na cmentarzu
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: cpunk »
Odczynnik kompletnie bez szalu, mialem okazje wytestowac 50mg na psajtrensach i wizuale niby ok ale tylko tyle, do 25i czy 2C-P sie nie umywaly, glownie morfowanie, psychodela tez dosc lekka, bardziej nieogar niz porzadny psychodeliczny mindfuck. Z opisow wynikalo, ze mocnym punktem ma byc stymulacja, ale w tej kwestii rowniez szalu nie bylo, za to bezsennosc straszna. Bodyload zauwazalny, ale jednak sporo lzejszy niz np. po 2C-P. Podsumowujac, tragedii nie ma, ale za duzo jest lepszych substancji zeby sie w 3C-P bawic imho (chyba ze ktos lubi takie "nijakie" tripy, ale za to bardzo dlugie, to spoczko)
  • 501 / 6 / 0
Jak wypada 3C-P w porównaniu do 2CP?
  • 304 / 29 / 0
Chujowo, zainteresuj się 3C-E, to jest coś <3
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.