Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 8 z 9
  • 344 / 5 / 0
A jak ma podchodzić? 3c-x a 2c-x to raczej inna bajka.

Już dwacki między sobą się diametralnie różnią, a 3C-P jeśli chodzi o działanie ma więcej wspólnego z TMA-x i meskaliną ( również budowie bo w końcu jest to jej 'dalszy' homolog'...).
  • 12 / / 0
To jak to w końcu z tym jest?
40mg 3C-P na pierwszy raz styknie?
  • 344 / 5 / 0
Styknie. Ale nie spodziewaj się "fajerwerków"

Jeśli np po tych 40'u mg będzie kiepsko to następnym razem na Twoim miejscu brałbym 60 (tak już zaokrąglając :-D)
  • 766 / 132 / 6
Kseon pisze:
To jak to w końcu z tym jest?
40mg 3c-p na pierwszy raz styknie?
Co prawda pytanie padło 3 tygodnie temu, ale wiedza się nie zużywa :cheesy: W przypadku 3C-P 40mg to zdecydowanie za mało, żeby poczuć coś ciekawego w domowym zaciszu - miłośnikom wieczornych tripów w czterech ścianach polecam dawki od 60mg wzwyż. Natomiast spożycie takiej dawki na dworze, długi spacer i zaufana osoba przy boku mogą dać niezwykłe przeżycia. Taki już urok substancji spod znaku meskaliny - cały swój potencjał potrafią uwolnić w dzień, najlepiej na świeżym powietrzu. To niepokojące i niemerytoryczne, że userzy pytają o dawki, nie informując o czymkolwiek poza ilością miligramów; psychodeliki cechuje niska powtarzalność wyników eksperymentów.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 5 / / 0
W moim przypadku trip nie spełnił oczekiwań. 65mg 3C-P przyprawiło mnie, nie powiem, o całkiem przyjemne samopoczucie, leciutke zmiany w postrzeganiu itd. lecz oczekiwanej psychodeli i euforii nie doświadczyłem na tyle aby być usatysfakcjonowanym. Następna aplikacja odbędzie się razem z 4-AcO-DMT. Mam przeczucie, że trip na tych dwuch substancjach może okazać się pełnym sukcesem :diabolic: Jeśli ktoś ma sugestie co do dawkowania dwuch powyżej wymienionych to byłbym wdzięczny ;-)
  • 283 / 8 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: Marv »
Moje odczucia co do tej substancji różnią się zasadniczo od tych, jakie zazwyczaj miewają użytkownicy, z tego co tu czytam - 3C-P zadziałało na mnie dość inwazyjnie i męcząco. Zażyłem 60mg i trip wcale nie był jakiś słabowity, wizuale były mocne i oryginalne, do tego mocne niewyżycie i nadmiar energii, ale nieobjawiający się żadnym ADHD, taki jak wy to chyba zwiecie "body high". Peak długi, ładnych parę godzin i tu właśnie się pojawił problem - substancja działała zaskakująco długo (to nie ten problem), ale przy tym zaskakująco mocno - stymulacja zamiast opadać, zdawała się rosnąć, w jakieś 8 godzin od zażycia wciąż można było zapomnieć o śnie, lecz i to nie było największym problemem - gorsze było przestymulowanie psychiczne, dogłębnie poznałem znaczenie słowa "sraczka myślowa", połączona w dodatku z niewyżyciem, psychodelicznymi fantazjami (których nie kontrolowałem) dawała coś na kształt bad tripa - nie dlatego, że było tak intensywnie (bo to nie mój pierwszy psychodelik), tylko dlatego, że miałem poczucie zupełnego braku kontroli nad tym, co się dzieje pod moim deklem (a działy się rzeczy mało ciekawe i momentami trochę przerażające, wszystko toczyło się swoim życiem) i ogromnej dysforii, proporcjonalnej do wcześniej odczuwanej euforii, która była niemała. Były chwile, że zapalała mi się lampka "this shit's gonna fuck you up", która nigdy wcześniej nie dawała o sobie znać, chociaż trochę już rzeczy przetestowałem (jak np. DOC) i w niekoniecznie zdrowych dawkach.
Ktoś jeszcze miał podobne przeżycia, czy to kwestia mojej reakcji osobniczej? Początkowo trip był jak najbardziej przyjemny, problem się zaczął w momencie, kiedy teorytycznie peak powinien był zacząć mijać.
You Gotta Say Yes To Another Excess
  • 336 / 1 / 0
Hmmm... nadwarażliwość na 3C-P?
  • 283 / 8 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: Marv »
No, jeżeli coś takiego jest możliwe... Brałem już np. 2C-P i nie miałem takich akcji, klepało mocno, ale tylko tyle. Coś takiego jeszcze mi się nie przytrafiło. Może kwestia sortu...
You Gotta Say Yes To Another Excess
  • 10 / 1 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: MrsKush »
3-cp nijak ma się do 2-cp bardziej bym to przyrównała do meskaliny . Wszystko bardziej sie rozpływało . ;-) Zarzucilam około 35 mg ale strasznie długi wjazd okolo 3,5 godziny sie ładowało zanim były jakieś zadowalajace efekty pozniej juz bylo tylko lepiej minus taki ze strasznie wymeczylo mi cialo mdłości nie ustepiły co troche zepsulo mi faze byc może to przez zabawe z alko dzien wczesniej. :kotz: Duzo rozkmin wiekszosc na powazne tematy zauwazylam tez falowanie raz bylo slabiej za chwile znow przypływ mocy ogolnie ciekawa substancja godna uwagi . ^_^
  • 283 / 8 / 0
Re: 3C-P
Nieprzeczytany post autor: Marv »
Nie żeby coś, ale mi przy tak małej dawce ciężko by było porównywać konkretne efekty.
Z perspektywy czasu myślę, że set&settings zaważyło na takiej złej reakcji, miałem wtedy trochę stresu. Nie ulega jednak wątpliwości, że bodyload jest mocny, jak również i bezsenność.
You Gotta Say Yes To Another Excess
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 8 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.