Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 7 z 9
  • 3732 / 45 / 0
Pierwsza proba to ok. 30-40 mg (?) probowalam nawet to zwazyc, ale nie udalo mi sie do konca wagi skalibrowac. No mniejsza. Jesli chodzi o bodyload, to albo zadnego nie bylo, albo (co bardziej prawdopodobne) wczesniej pykniete 3-MeO-PCP go zabilo. Mielismy zaladowac w jednej strzykawce, ale sie zrobilo zamieszanie troszke. Wrzucilismy pozniej przydziaslowo, weszlo b. szybko i idac przez las czulam sie swietnie, swiezo i zabawnie. Wszystko to pomimo tolerancji, bo dzien wczesniej bralismy 2C-P. Dzialalo krotko, na mnie i Kosmo, bo son. prawie nie poczula. Pozniej zjedlismy po 5mg DOMa %-D I dzieki temu tylko wrocilismy do DOMu, bo bylo kurteczka daleko. Wspominam bardzo milo, nastepna proba z 2x taka dawka + MXE. :heart: Po przerwie. Zaznaczam, ze nigdy wczesniej nie bralam 3C-x. pozdro.
osobisty kawalek internetu
Bożyszcze niedojebów, biblia degeneratów.
CosmoDo pisze:
Przed zadaniem pytania skonsultuj się ze sobą"
  • 2310 / 11 / 0
Celem uwagi, dodam tylko, ze dla mnie najlepiej wyszlo 3cp w jednej pompce z 3meopcp :), dawka fenki byla niewielka - ok. 15mg a dysocjantu 35mg. Innym razem : samo 3cp w ilosci 40mg bylo w porzadku, ale bez rewelacji wizualnej - wolalbym przyjac 2mg 25I-NBOMe, w tym przypadku. Wizualnie cieniutko - po samym 3cp, o wiele ciekawiej w miksie z dysocjantem. Samotne 3cp jest bardzo klarowne, taka spokojna stymulacja bez dzikich akcji, no i substancja trzyma dosc dlugo. Jakies 15h. Gdyby tylko 3meo PCP nie bylo takie drogie - dla mnie Minimum dawka to 35mg IM. :( So sad ...
  • 1931 / 316 / 0
poszlo 50mg 3c-p w bombce, wczoraj jadlem 4-hometa (ok 20-30mg p.o., slabo) wiec nie spodziewam sie rewelacji, takze na peaku zamierzam snifnąć ok. 30 mg mahometa,jakas opinia co do miksu?

Scalono KA
GG Allin pisze:
poszlo 50mg 3c-p w bombce, wczoraj jadlem 4-hometa (ok 20-30mg p.o., slabo) wiec nie spodziewam sie rewelacji, takze na peaku zamierzam snifnąć ok. 30 mg mahometa,jakas opinia co do miksu?
poproszę złączyć:
Zmieszane z ok 20-30 mg jw wspomniane z dodanym 1mg 25i w.aerozolu (jedno psikniecie w nos daje 500mcg), masakra. Ostrzegam, na zejściu to masakra jakaś. Myślałem że lada moment zejde, nie,mogłem oddychać, żyły mnie,bolały, ciśnienie 136/73, bardzo.blady i siny, rozstrojami żołądka, ledwo będąc w stanie się ruszać, a co,dopiero mówić o.O Ale,sam.trip był Siiiii :-D
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2864 / 292 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: jsc »
Dorzucenie 25i było lekką przesadą ;) z samym hometem miks 3cp byłby świetny ;)
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 30 / / 0
Jakiś czas temu dorwałem 60mg 3C-P. Przyjąłem donosowo i zdziwiłem się, że poza euforycznym naspidowaniem i LEKKIM wyostrzeniem barw nie miałem zupełnie nic. Dzień wcześniej brałem 25mg 4-HO-MiPT, ale nie sądzę, by wpłynęło to jakoś znacząco na działanie 3C-P. Macie może jakieś domysły, co mogło pójść nie tak?
  • 1392 / 8 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: dsn »
Tak. 25 mg 4-HO-MiPTa wpłynęło jednak znacząco.
You can't understand a user's mind, but try, with your books and degrees. If you let yourself go and opened your mind, I'll bet you'll be using like me. And it ain't so bad...
  • 113 / 2 / 0
Foresst pisze o zmianach temperatury a derb o odczuwanym zimnie. Robi się tylko zimno czy też gorąco? Właściwie to zmiany temp. czy zmiany odczuwania? Pytam bo chcieliśmy pójść w ten weekend wypróbować 60mg 3C-P w plenerze ale jak ma nam być kurewsko zimno to podziękuję.
  • 1456 / 19 / 0
Może się robić raz ciepło, raz zimno. Może być tylko zimno, albo tylko ciepło. Może w ogóle nie być niczego. Skąd mamy wiedzieć jak akurat Twój organizm zareaguje na substancję, które w ogóle nigdzie oficjalnie nie była badana, a tym bardziej, która jest psychodelikiem i potrafi wykręcić wszystkie odczucia o 180 stopni.

Tripowałem na 3C-P w zeszłym miesiącu, nie było jeszcze tak zimno, ale akurat zaskoczyła mnie burza, a poszedłem wtedy do lasu. I mimo to było zajebiście, ten deszcz był po prostu świetny i bardzo oczyszczający (dosłownie i w przenośni) :-)
Ale to nie znaczy, że każdemu taka pogoda się spodoba, więc @damianssj661, zanim nie spróbujesz to się nie przekonasz, a jak z góry nastawiasz się negatywnie to tripujcie w domu, albo wcale.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 343 / 8 / 0
Jadłem 3C-P dwa razy raz 50mg sniffem, raz tyle samo doustnie + 1mg 25c i nie czułem jakiś tam wahań odczuwalnej temperatury...

Podobne 3C-E bardziej pierdoli termostat
  • 1180 / 5 / 0
I jak taka 50mg 3C-P podchodzi do klasycznych 2c-x'ów?
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 7 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.