Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 6 z 9
  • 1877 / 19 / 0
O dawki sie nie bój mozna zwiększac jeśli czujesz że można więcej wycisnąc z tej substancji a bodyload nie narasta jakoś bardziej. Jak wspominałem wcześniej znam conajmniej 2 przypadki gdzie osoba zażyła 200 mg oral a jedna około 200-250 mg donosowo wszystko przez pomyłkę. Oczywiście nei namawiam do takich ilości %-D
  • 203 / 6 / 0
Mam pytanie, ale dojdę do niego trochę naokoło, aby przybliżyć wam moją sytuację:

Bardzo podobają mi się różne tryptaminy z 4 serii sagi, swego czasu zażerałem się nimi regularnie, stare dobre ponoć sączone kwazarem kartony również wpływały na mnie całkiem sympatycznie, grzyby podobnie, fenylo nie jadłem zbyt wiele, ale 2C-B podobało mi się nawet (chociaż chyba głównie ze względu na walory empatogenne i poprawiające samopoczucie podczas erotycznych przygód) a 2C-P uznałem, za całkiem miłą zabawkę, chociaż bez startu do tripwitaminek, DOC za starych dobrych czasów działalności niejakiego pana S nie wywołał na mnie większego wrażenia, chociaż mimo niemiłego s&s (Tego dnia rzuciła mnie dopamina) nie wpłynął na mnie jakoś negatywnie, za to Nbomy wywoływały szeroko rozumiany dyskomfort, nerwowość i harmider w główce, mimo najszczerszych chęci, miłego towarzystwa, wielokrotnych prób i różnych nastrojów podczas różnych prób, mimo to bardzo zaciekawił mnie opis 3c-x'ów, jak myślicie, patrząc przez pryzmat moich gustów, warto w nie inwestować, czy będzie to raczej wyrzucenie pieniędzy w błoto i lepiej dokupić więcej tryptaminek? Szukam czegoś, do odkrywania świata w możliwie naturalnym jak na sąsiedztwo miasta terenie za pierwszym (chociaż nie koniecznie ostatnim, jak będzie fajnie, to może wrócę, a i kogoś wprowadzę w magiczny świat trójek) bez towarzystwa, raczej jestem aspołeczną istotą, więc brak ziomków nie powinien mnie szczególnie zasmucić, a nawet jeśli, to przeprowadzę jakąś interakcję z przypadkowo napotkanymi wędrowcami, dużym plusem, choć nie warunkiem koniecznym byłoby, aby smakołyk ten działał dłużej od wspomnianych już i ukochanych czwórek.
  • 722 / 12 / 0
mysle ze powinienes sprobowac 3C-P. Polecam Ci rowniez jeszcze pobawic sie z nbomami bo to fantastyczne zwiazki... Czasem bardzo mocno przebijaja tryptaminy.. 25B 25C 25I. MUSISZ DAC IM SZANSE JESZCZE RAZ :D !
  • 413 / 7 / 0
a gdybyście mieli porównać obie substancje, to którą polecilibyście bardziej?
  • 3259 / 153 / 0
Wyżej stawiam 3C-P, po prostu ciekawsze
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 2831 / 269 / 0
Tak myślałem, 2cp jest bardziej popularne o d innych więc i podejrzewałem, że tak będzie z serią trójek
Ale jak to mówią
wielkość biustu to rzecz gustu
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 304 / / 0
Kurde no ja po snifie 3C-P miałem w nosie tragedię.Może i nie boli ale zatkało mi go totalnie miałem wrażenie że spuchł.Odpuchlo po godzinie i jako tako można bylo noskiem oddychać.
  • 2831 / 269 / 0
Jest coś czym mógłbym zniwelować bodyload? Ktoś tu pisał o ucisku w żołądku i drżeniu mięśni.

Zamierzam zarzucić ~~120mg dlatego podejrzewam, że bodyload może dać się we znaki

Wedle życzenia. - dsn

(Mam prośbę by mod to skleił)

Chodzi mi o 3cp.
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 857 / 2 / 0
Jadlem 60 mg i osobiscie nie mialem zadnego bl. 3cp bardzo gladko sie zaladowalo i tak samo zeszlo, no moze troche szczena byla napieta ale to pikuś w porownaniu do stimsow.
Uwaga! Użytkownik Raoull nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 64 / / 0
60-70 mg. Do 3c-p polecam wannę wypełnioną ciepłą wodą - no chyba, że jest upał jak w ostatnich dniach to brać o 12;p. Dopiero po wejściu do wanny gorącej wody zrobiło się rly przyjemnie. Po z wyjściu ciepło utrzymuje się b. długo i poprawia jakość tripa.

2013 sie 27, 12:32 / scalono - surv

U mnie po wzięciu +/- 70 mg 3C-P wizualnie było dosyć mocno, ale niezbyt gęsto. Do ogarnięcia, że tak powiem, bez problemu. Ogólnie liczyłem na mocniejsze efekty zarówno wizualne jak i psychiczne. Najprawdopodobniej w przyszłości sprawdzę wyższą dawkę.
Uwaga! Użytkownik hahul nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 6 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.