Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 5 z 9
  • 343 / 6 / 0
opak pisze:
...Jak już nawet Qlimaks wspominał i ja , że to coś pomiędzy meskaliną a mdma...
Dokładnie tak.

Próbowałem troche mniej meskalinopodobnych substancji niż opak, ale właśnie przy 3C-P nie było jak ja to mówie czuć "chemi" ;p
Chodzi mi o to, że przy TMA, TMA-2 czy nawet i TMA-6 czuć było w działaniu amfetaminą bardzo, a 3c-p była jak to opak wspomniał 'naturalne' co bardzo ciekawie oddaje meskalinowy stan...
Oczywiście w Twoim wypadku może być inaczej, ale raczej większość testerów się zgodzi, że to dość lekka, a zarazem mocna substancja.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013 przez qlimatajox, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2846 / 277 / 0
Moje pytanie:
z jakimi psychodelikami mogę bezpiecznie miksować 3cp?
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 813 / 5 / 6
Nie wiem czy ja ślepy jestem, czy po prostu nie ma ale ile wziąć na pierwszy raz? Mam 100mg do testów i nie wiem jak się za to zabrać.

Pozdrawiam.
Uwaga! Użytkownik szpak123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 387 / 2 / 0
Z tego co wywnioskowałem z dość ogólnych wypowiedzi, to 50mg powinno być ok. Do mnie już idzie list z 100 testową i planuje z kumplem na pół walnąć. Myślicie, że lepiej pod język, czy po prostu oral na lekko zajęty żołądek? Nie chcę, żeby szybko zeszło (Będziemy mieli całą noc), więc po nosie walić nie będziemy ;)
Whole life is about "up" and "down".
  • 304 / / 0
Tyllko zapodajcie to oralnie ... Sniff jest chujowy.
Własnie oral 40-50mg jest ok.
Kilka razy tak zarzucałem i mi się podobało :)
Szybko Ci nie zejdzie ogolnie to długoo się wkręca pare godzinek nawet .
Zarzucalem jakos o 21 i rano o 6 jeszcze czesc efektow sie utrzymywala
  • 2846 / 277 / 0
JestemSoba-Chyba pisze:
Moje pytanie:
z jakimi psychodelikami mogę bezpiecznie miksować 3cp?
Podbijam pytanie bo boję się, że zaginie na tamtej stronie ; (
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 766 / 133 / 6
Z tymi, które nie obciążają mocno układu krwionośnego - niektóre fenyloetyloaminy (np. 2C-D) i nieco więcej tryptamin (z 4-HO-MET, 4-AcO-DMT na czele). Tylko należy zadać sobie pytanie, czy taki miks ma w ogóle sens. O ile połączenie 3C-P z hometem (na peaku 3C-P) wydaje się całkiem ciekawe, to jakieś wymyślne miksy z 2C-(T)-x, TMA-x czy DOx uważam za bezsensowne. Tak samo te z substancjami o charakterystycznym i niepowtarzalnym działaniu, które szkoda psuć domieszkami. Zrób sobie RC-flipping, z benzofuranami/MDxx jest smakowicie, tylko zmniejsz dawki o minimum 25%.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 387 / 2 / 0
Jakieś interakcję lub tolerancja krzyżowa? Dzisiaj będę miał okazję zrobić się metkatem a na piątek mam zaplanowane 3C-P, wystarczy 5 dni odstępu? Kot działa na Dopaminę, zgaduje, że 3C-P jako potencjalny serotoninowca nie powinien mieć nic przeciwko kotom?
Whole life is about "up" and "down".
  • 766 / 133 / 6
Kotkom mówimy TAK, nie sprawiają problemów.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 1457 / 18 / 0
Wczoraj zrobiłem sobie trip na ~50mg 3C-P.
Zjadłem, popiłem wodą i pojechałem nocnym na moją ulubioną górkę obejrzeć wschód słońca. Myślałem, że będzie się długo ładować, tak jak tu ludzie pisali, bo dodatkowo jeszcze zjadłem godzinę wcześniej mały posiłek, ale ku mojemu zdziwieniu pierwsze efekty poczułem już po ok 30 minutach od wrzucenia, a po godzinie było już fajnie. I to się świetnie zgrało z pięknym wschodem słońca (polecam!). Zmiany wizualne dosyć lekkie, ale nie na to się nastawiałem. Lekkie wyostrzenie kolorów i falowanie obrazu, chwilami takie "pszczółki" przelatujące przed oczyma. Duża euforia, co mnie zaskoczyło, bo myslałem że będzie bardziej spokojnie, oprócz tego zajebisty humor i przejrzystość myśli. Faktycznie podobne to do meskaliny, a przynajmniej dużo bardziej niż TMA-x.

Po zejściu z górki połaziłem sobie jeszcze trochę po mieście, ale za bardzo zaczęło mnie wszystko przytłaczać, hałas samochodów, zbyt duża ilość ludzi, to mi nie pasowało, więc zaszedłem do lasu i chwile sobie tam połaziłem, a potem wróciłem do domu, gdzie jeszcze przez kilka godzin efekty utrzymywały się na wysokim poziomie, ale to już nie było to samo co na zewnątrz, tylko że nie miałem już siły na dalsze spacery. Całość działania zamknęła się w 9 godzinach i po tym czasie udało mi się zasnąć bez problemu. Pod koniec tripu zaczęła mi trochę przeszkadzać nadmierna stymulacja, bo byłem wykończony tymi spacerami, ale w domu nie mogłem się do końca wyluzować.

Jedyne co mnie trochę rozczarowało to odbiór dźwięków. Muzyki słuchało się fajnie, ale bez jakiegoś specyficznego efektu, tak po prostu normalnie brzmiała, niczym się nie wyróżniając. Dźwięki otoczenia też nie były jakieś szczególnie "głębsze" jak to było po meskalinie.

W każdym razie, substancja ma potencjał, myślę że można z niej jeszcze sporo wyciągnąć, może w większych dawkach? Chociaż tutaj trochę bym się obawiał o większy bodyload, bo na tych 50mg już wyraźnie go czułem, lekki ucisk w żołądku przez pierwsze dwie godziny i drżenie mięśni przez niemal cały czas, ale nie było to jakoś bardzo denerwujące, wystarczyło się skupić na czymś innym i nie myśleć o bodyloadzie.

Myślę, że do towarzystwa to się nie nada, są inne substancje wywołujące większą empatię, chociaż wiadomo, wszystko zależy od s&s. Jak dla mnie fajnie się sprawdza do samotnych spacerów, żeby sobie na luzie porozkminiać różne sprawy, bez jakiegoś totalnego mindfucku i odklejenia.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 5 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.