Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 4 z 9
  • 2846 / 277 / 0
Ride pisze:
Wznowie trochę wątek. Pewien sprzedawca wprowadził ten związek do swojej oferty. Wiadomo może coś więcej o tej substancji?
Faktycznie podobna do proskaliny? Jeśli tak, to już zacieram rączki. Chociaż może ktoś mi powie, jaka dawka na początek, zaufać wikipedii? Dorosły facet, 90kg. Prawdopodobnie i tak zamówię, więc pewnie niedługo będę w stanie powiedzieć jakiś konkret.
Jest już temat o tej substancji (wątek łączony 3C-E i 3C-P) ludzie mają z tego co pamiętam różne zdania, że 50mg to raz grubo, raz mało.
Będę może miał tę substancję na następny weekend ale nie wiem czy od razu będę ją testował, ale relacje zdam, przypierdolę chyba całą setkę którą będę miał (lubię grubo xD opak pisał że ktoś już brał 300 czy 400 i przeżył więc luz)
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 2372 / 54 / 0
Jak to ma się do 2C-P?


@dół

%-D
Tom się dowiedział.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013 przez hipollek, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 2846 / 277 / 0
hipollek pisze:
Jak to ma się do 2c-p?
Podobne ale inne
myślę że innej odpowiedzi na to pytanie nie dostaniesz.
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 387 / 2 / 0
Ok, tylko nie wiem skąd ta moda na łączenie wątków, pomimo podobieństwa chemicznego to przecież mogą być zupełnie inne substancje. Mam pisać dalej tutaj, czy przenieść się do wątku łączonego?

Sam myślę, że na początek spróbuje 30-40mg i zobaczymy co z tego będzie.
Whole life is about "up" and "down".
  • 1876 / 20 / 0
To ma sie nijak do 2C-P to jest homolog meskaliny i więcej ma podobieństw z meskaliną niż z 2C-P
  • 387 / 2 / 0
Mówisz to na podstawie testu i poznaniu dwóch substancji? Czy może jednak podobieństwa chemicznego?
Jeśli to drugie, to już było tyle związków, które miałby być podobne do czegoś (Z kwestii pokrewieństwa, homolog/analog) a były podobne kompletnie do niczego, ale jeszcze niczego innegoś.
Whole life is about "up" and "down".
  • 1876 / 20 / 0
Próbowałem meskaliny wiele razy z jej analogów/homologów tma , tma-2 , tma-6 , 3c-p , 3c-e , eskaliny i proskaliny i akurat 3c-p jest podobne do meski na wielu płaszczyznach . Jak już nawet Qlimaks wspominał i ja , że to coś pomiędzy meskaliną a mdma , ale jako że to psychodelicznna amfetamina to one wyjątkowo bardziej indywidualnie działają niż typowe fenetylamin , zresztą
Although its name is similar to the psychedelic phenethylamine 2C-P, it is much closer in structure to mescaline, and proscaline. 3C-P is the 3-carbon homologue of proscaline.
No i jest przecież wątek 3C-E & 3C-P który założyłem jakś czas temu , więc zajrzyj i sam zobacz.
30 mg to imho za małą dawka 40-50 mg w zupełności wystarczy.
  • 387 / 2 / 0
Owszem przeczytam cały wątek. Możesz mi jeszcze jedną sprawę wyjaśnić? Mianowicie mówisz o podobieństwie do meskaliny, a możesz się wypowiedzieć w kwestii do proskaliny? Chodzi o to, że proskaliny już próbowałem a meski jeszcze nie. Wiem też, że proskalina i meskalina mogą być do siebie podobne, ale dopóki nie brałem tej drugiej, to trudno mi cokolwiek określić.

proskalina bardzo mi się podobała, ale niestety miałem okazję tylko dwa razy jej próbować. W tej chwili jest dla mnie w ogóle niedostępna, więc szukam odpowiedniego zamiennika. Dodam, że 2C-P w żadnym wypadku na to miano nie zasługuje, chociaż jest to ciekawy związek, to jednak zupełnie inny.

Czytam sobie właśnie informacje nt. meskaliny. Z tego co się dowiaduje wynika, że proska się w ogóle do niej nie umywa, jest jej słabszą wersją? Jeśli tak i jeśli 3C-P będzie faktycznie podobne, tylko z lepszym kopem to już niedługo czeka mnie podróż po raju :gun:
Whole life is about "up" and "down".
  • 1876 / 20 / 0
Jeśli podobała Ci się proskalina to wysoce prawdopodobnie ze 3C-P spodoba Ci się bardziej :) Osobiście wolę 3C-P. 3C-P jest znacznie bardziej "emocjonalnym" psychodelikem sporo w nim empatii w przeciwienstwie do proskaliny.
proskalina niestety nie umywa się do meskaliny , już prędzej eskalina lub Metaeskalina są bardziej podobne choć ME nie próbowałem.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013 przez opak, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 387 / 2 / 0
Ostatnie moje pytanie do Ciebie, zadałem je już na poprzedniej stronie. Dlaczego, to nie po raz pierwszy wątki jakiś substancji są połączone? Rozumiem, że n.p 4-HO-MET i 4-AcO-DMT mogą być postrzegane podobnie, ale dla mnie osobiście są to dwie inne substancje. Jest jakiś konkretny podwód ku temu, czy to tajemnica lasu? %-D
Whole life is about "up" and "down".
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 4 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.