Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 39 z 41
  • 1965 / 450 / 0
Ja bym uważał z waporyzowaniem, na erowid ktoś raportował, że jego przyjaciel/ partner dostał udaru po przyjęciu 2C-C i.n. Człowiek był młody, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że było to spowodowane przyjęciem narkotyku.
  • 315 / 4 / 0
Udaru można dostać od waporyzowania czegokolwiek, co podnosi ciśnienie, a do tego dochodzi jeszcze kwestia osobnicza. Szansa wystąpienia udaru u młodej osoby jest niska, ale to nie znaczy, że takie rzeczy się nie zdarzają. De facto można dostać udaru od wypicia kawy, więc nie wydaje mi się to szczególnie dziwne. To taka loteria niestety, a jak trafi na Ciebie, to dostaniesz udaru po byle czym. Nie przypisywałbym tego przypadku bezpośrednio do jakiejś specjalnej udarogennej właściwości 2C-x.
  • 367 / 7 / 0
niby tak ale jest wile raportów o tym poszukaj w necie lepiej sobie na wszelki sposób dać spokój z tym
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1988 / 103 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: scr »
GruntToZiemia pisze:
A, jeszcze jedno - zbadałem dziś dla dobra nauki jak się prezentuje waporyzacja 2C-D (w e-fajce). Parę mg soli zapodałem do liquida (wolna zasada następnym razem), rozpuściło się od razu bez mieszania nawet i nawet nie zatkało grzałki (amfetaminy i biedaketony zazwyczaj zamieniają w ten sposób grzałki w jednorazówki, chyba, że ktoś lubi wapować spaleniznę). Wejście jest gorsze niż donosowo, spory dyskomfort na serduchu i ogólny niepokój (chociaż donosowo może też to czuć, tylko ból śluzówki a potem spływ skutecznie odwracają uwagę), ale na szczęście trwa to tylko kilka-kilkanaście minut (zależnie od tego ile naraz zaciągasz i w jakich odstępach).
A rozpuściłeś to w czystym glikolu czy w płynie z nikotyną i gównianymi dodatkami smakowo-zapachowymi? Bo jeśli to drugie to wjazd na serce miałeś od miksu z nikotyną. Pisałeś też o kanna - stosujesz jedną grzałkę do wszystkich dragów? Może jakieś resztki miałeś :)

Druga sprawa - nie wierze, że po paru mg soli dodanych do liquida coś w ogóle poczułeś po paru machach.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1358 / 45 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: scat »
2C-D. Najbardziej gówno warty psychodelik jaki kiedykolwiek jadłem. Mentalnie jest komicznie płytko, a wizuale są dość srogie, aczkolwiek jest to jakiś tęczowy bełt, wizualny śmietnik bez ładu i składu. Do tego jak schodzi to pojawia się coś w stylu lekkiego zjazdu, co było niespotykane przeze mnie jak dotąd przy sajko.
SESH
  • 1988 / 103 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: scr »
@Strangled Cat - To zjedz jakiegoś DOxa i wtedy zobaczysz co to trwający przez pół dnia zjazd po kilkunastu godzinach psychodelii, kiedy leżysz z zamkniętymi oczami i nie możesz zatrzymać pędzących myśli i lęków, emocjonalne rozklejenie całkowite, a jesteś cały czas jeszcze psychodelicznie wyczulony. Po 2C-D z kolei można normalnie zasnąć, ale to rozdrażnienie następnego dnia jest wyjątkowo upierdliwe.

A czy jest płytki - może i jest płytki, ale jest po pierwsze mocno empatyczny, a po drugie moje dwa tripy na większych niż dawkach dały mi cholernie dużo. Ale jeden z nich to była sroga przeginka najpierw z 3MMC, i MXE, a potem z 2C-D, jeszcze giebel się tam przewijał i może coś z MXE. Trójka otworzyła drzwi emocjonalnej percepcji i podbiła sigmę, a po tym 2C-D trafiłem do takiego kosmosu oczywistego hiper-świata gdzie wszyscy "oświeceni" komunikowali się między sobą takim telepatycznym facebookiem 2.0. Albo miałem przekozackie wielowymiarowe CEVy obrazujące emocje i to jak emocje działają, z czego to się składa. Nie wiem ile w tym było prawdy (w tej wizualizacji emocji), bo złapałem tylko część, ale od tego czasu jakoś dużo łatwiej mi z rozumieniem emocji. Kolejny krok. Beka, bo zapomniałem o tym przeżyciu, a teraz sobie przypomniałem :)

Mniejsza w sumie o te efekty, bo to było kozacko rekreacyjne, natomiast jako psychodelik po prostu coś mi dał. Kiedyś brałem takiego hometa i w sumie opisałbym go tak jak Ty 2C-D - taki wizualny śmietnik, wszyskie OEVy przewidywalne, niby fajnie, niby zajebiście, ale w sumie to tylko rekreacyjne i zero głębi i przekazu, a zjazd po homecie też dość słaby. Ale może miałem złe podejście do tego hometa.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 92 / 8 / 0
erioth pisze:
Szkoda. Pasowałoby mi gdyby to, że 2CE mnie ładnie składa już w średnich dawkach przekładało się na wszystkie inne feny.
Mindfuck jest elementem głębokości i powagi tripa, przyjemne to nie jest, ale to profit :).
Że tak tylko wtrącę. Wszyscy ciągle piszą o mindfucku w negatywnym sensie. Pierwszy czytam wypowiedź osoby, która to rozumie, że midfuck midfuckowi na pewno nie równy i najczęściej, jeśli mówimy o psychodelikach / enteogenach, to właśnie jest tak, że midfuck i głębokość oraz powaga tripa to jedno. Wyrazy uznania dla Erioth.
Owoc żywota Twojego je ZUS.
  • 7 / / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: hehe231 »
2C-D dobrze wspominam zdecydowanie slabiej niz po aco DMT i homecie ale zle nie bylo :d.

"psychodela" byla do ogarniecia latwo i to co mi sie spodobalo to duzo smiechu i followupow do smarkatych dowcipow :)
  • 722 / 12 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: PuTTy »
.
Ostatnio zmieniony 25 września 2015 przez PuTTy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 367 / 7 / 0
nielegalne

skopane
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 39 z 41
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.