Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 37 z 41
  • 1988 / 103 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: scr »
FajnieJest - przy jakich dawkach?
Ja przy < 20mg nie mam w ogóle anorektycznych objawów typowych dla stymulantów, takich jak skręt żołądka, suchość w ustach, problemy z przełknięciem czegokolwiek.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 581 / 89 / 6
@up A ja po kielonie reedsa się nie zataczam. Dziwne, nie? Zapierdol prawilnie 5 razy więcej i się wtedy wypowiadaj ;-) Toć nawet Shulgin ZACZYNA dawkowanie od 20mg...
Ja tam kiedyś o 3 w nocy dzwoniłem po pizzeriach jak się zrobiłem 2C-D + DPT, ale fakt apetytu nie było %-D Coś sobie wkręciłem, nie wiem. Jak zamówiłem to się skumałem, że dostawcy mają zazwyczaj 50 w bilonie tylko i biegałem po mieście szukając nocnego żeby mi stówę rozmienili. Jak już doszła to miałem rozkminę "a na chuj mnie ta pizza?" z 15 minut. Ale jak już zapłaciłem to sobie pomyślałem, wpierdole bo co się będzie marnować. Smak byłby może i dobry gdyby nie pozostały na kubkach smak waporyzowanego DPT w hcl :kotz:
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
  • 3385 / 336 / 0
@scr, bralem za kazdym razem 25mg. Tez nie mialem jakichs typowo stymulantowych objawow, ale po prostu nie myslalem o jedzeniu. Napewno nie tak jak po gastro na gblu lub ziele. Owoce za to swietnie smakowaly, u mnie na tripach zawsze musza byc swieze owoce, czuje sie wtedy taki zdrowy i fit. :)
  • 1988 / 103 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: scr »
EDIT

@FajnieJest OK, to może mamy odpowiedź - GBL. Patrz, nigdy nie patrzyłem na giebla jako aktywatora gastro. Ale może coś w tym jest. A raczę się tym specyfikiem ostatnimi czasy często (ale w małych dawkach). Wspominasz o owocach - ha, dokładnie to samo, a jeszcze warzywa jakieś takie w miarę soczyste, typu dobry pomidor, ostatnio jeszcze świąteczna rzeżucha była.
rzabanakwasie pisze:
@up A ja po kielonie reedsa się nie zataczam. Dziwne, nie? Zapierdol prawilnie 5 razy więcej i się wtedy wypowiadaj ;-) Toć nawet Shulgin ZACZYNA dawkowanie od 20mg...
A to każdy musi zapierdalać dawki strong? Shulgin opisuje 10mg jako "smart-pill", z kolei erowid podaje threshold dose 3-4mg i light 5-15mg. Mi takie działanie light tego środka w zupełności wystarcza, zwłaszcza do miksów z dawkami light dysocjantów i nootropów. Ja nie biorę dragów żeby się za przeproszeniem upierdolić na nieogarze, no czasami się zdarza - ale to akurat wtedy nie wybieram psychodelików tylko dysocjanty w dawkach hole'owych.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1167 / 12 / 0
poczuje coś po pilsie 15mg?
  • 711 / 167 / 0
^up: tak, ale pod warunkiem, że weźmiesz to snifem, z tym, że głębszych efektów, niż "jest jakoś tak inaczej niż normalnie" bym się nie spodziewał po takiej dawce.
  • 364 / 7 / 0
2C-D jest w spisie substancji, które zostaną zdelegalizowane 1 lipca ?
  • 4382 / 668 / 0
Tak.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 315 / 4 / 0
Napisałem to już w knajpie parę dni temu, ale przeklejam, bo widzę, że w knajpie ruch znikomy, może tu ktoś coś ogarnie:

Chciałem sobie zapodać IM 2C-D i 4-HO-MiPT, zrobiłem roztwory w wodzie do iniekcji, podgrzałem, wyszło klarownie (choć dużo wody odparowało dość gwałtownie, chyba za blisko zapalniczkę trzymałem) i teraz tak:

4-HO-MiPT bardzo opornie się rozpuszczał, ale w końcu zrobiło się przejrzyste. Roztwór jest lekko żółtawy, jak proszek, podejrzewam, że to normalne, ważne, że paprochy nie latają., Pewnie straciłem troche materiału podczas ogrzewania, ale nieważne, problem jest z 2C-D - rozpuścił się o wiele łatwiej niż tryptamina, za to po paru minutach po zaciągnięciu do strzykawki stracił klarowność, jest zwyczajnie mętny. Wstrzyknę to sobie, owszem, ale do nosa. Dlaczego tak szybko się wytrąciły farfocle? za mało wody?

PS. Tak, wstrzyknięcie tej zawiesiny do nosa było bardzo bolesne, chyba bardziej nawet niż sniff samego prochu. %-D
  • 4382 / 668 / 0
Oplaca sie przyjac 30mg? Pewnie nie bardzo ale czego sie spodziewac mniej wiecej? Mam 60mg a chcialbym sie podzielic...
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 37 z 41
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.