Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1277 • Strona 126 z 128
  • 32 / 3 / 0
Orientuje się jaką dawkę należałoby przyjąć aby czas trwania substancji wydłużył się do górnej granicy? Według tripsita trip na 2C-E trwa 6-14 godzin zależnie od dawki.
Uwaga! Użytkownik OctopusNebula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1513 / 22 / 0
Re: 2C-E
Nieprzeczytany post autor: mr_b »
Dużo zależy też od osoby i kaprysu substancji. 6 peaku, 14 razem z afterefektami przy standardowej dawce 15mg. Teraz z sporym doświadczeniem wrzucał bym pewnie koło 18-20 i liczył na wycisnięcie max z substancji przy znośnym (dla niektórych już nie) bodyloadzie.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 1863 / 63 / 80
Re: 2C-E
Nieprzeczytany post autor: Anon »
Można zrobić dorzutkę donosowo po tych 6h i bez problemu się wydłuży do tych 12-14h.

Nawet jak przyjmowałem 30mg donosowo to i tak czas działania był ~ 5-7h, tyle, że działanie było o wiele bardziej wzmocnione względem dawek 15-20mg.
  • 31 / 3 / 0
Pytanie mam odnośnie znacznej ilości skruszonych pix z ta substancją. Jest to jednolity kolorowy proch, z całego wora co był na początku mam 1/3 zawartosci. Czy mogło być tak że w tej mojej czesci może być mniej 2 ce? bo np sie nie wymieszało dobrze? Tak samo jak już bede chciał wrzucic do klasera to zrobie 3 tyle samo ważące kupki to stężenie może sie znacząco różnic?
  • 293 / 10 / 0
zaczynając od końca:
- jeśli wymieszasz dobrze to co Ci pozostało, to stężenie powinno być równe a co za tym idzie trzy kupki o tej samej wadze powinny zawierać nieznacznie różniące się ilości
a co do pierwszego to musisz sobie sam odpowiedzieć, jak mniemam zjadłeś już 2/3 tego, więc jeśli nie było jakichś dziwnie mocnych/słabych faz poprzednimi razami to raczej nie
  • 31 / 3 / 0
Jeszcze nic nie było brane. Pojechałem na urlop i wziąłem te 1/3 zeby wszystkiego nie targac ze sobą a no i po urlopie też było troche ;)
  • 47 / 2 / 0
Witam. Ostatnio wciąnełem 12,5mg 2C-E i mnie wyjebało nieziemsko. Wydawało mi się, że świat się gotuje. Wszystko wyglądało jak z krkreskówkiTo mi się coś przybliżało lub oddalało. Momentami nie wiedziałem gdzie jestem. Mmentami jak szedłem chodnikiem to mi zanikał. Raz siedziałem na ławcę to raz wstawałem bo mi ciążyło, raz wracałem z powrotem bo nie mogłem się przebić przez barierę, żeby iść dalej. W końcu przeszedłem i zwiedzałem miasto idąc do domu. Potem usiadłem na innej ławcę i nagle wkręciłem sobię, że są tam duchy zmarłych muzułmanów i że to ich teren. Gdy szedłem to dwa duchy towarzyszyły i wskazywały drogę do domu strzałkami.


Scalono z
| 13 |W dodatku czułem że pada na mnie deszcz i czułem jego żółty kolor. Jak szedłem z kolegą, to wydawało mi się, że ma ze sobą swojego psa, chociaż go nie miał.

Proszę o scalenie.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Scalono.
Uwaga! Użytkownik kapitanket nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 47 / 2 / 0
Witam. Spróbowałem jeszcze 2C-E dwa razy. Raz w miksie z fetą, ziołem, alkoholem i lorazepamem blotter 8-10mg dostany w gratisie. Po około godzinie zacząłem czuć lekkie efekty i spowolnienie czasu. Potem doszło lekkie wyginanie obrazu, lekkie falowanir obrazu. Miałem wazokonstrykcję. W autobusie nie wiedziałem gdzie jestem. Było to 5 dni po 1 razie. 3 raz spróbowałem ok 2 razy więcej jak 1 razem wciągnięte. Wcześniej alkohol, zioło i koks. Jak zaczęło wjeżdżać to miałem straszny bodyload. Chciało mi się rzygać, sikać i srać jednocześnie. Potem miałem silne wizuale i efekty dźwiękowe, dźwięk nabierał głębii. Wszystko się wyginało i falowało, zmieniało kolory. Mocniej jak za 1 razem. Znowu czułem żółty padający deszcz. Miałem psychodeliczne rozkminy żeby doceniać przyjaciół i żeby nie przesadzać z używkami. Ciekawe jak w praktyce. Trzymało mnie od około 22 do gdzieś 8 rano. Nie spałem całą noc. Ogólnie polecam substancję.
Uwaga! Użytkownik kapitanket nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1965 / 450 / 0
Miksowanie 2C-E z amfetaminą czy kokaina to proszenie się o wizytę na toksykologii. Sam 2C-E potrafi dać w kość układowi krążenia, gdzież jeszcze do tego dorzucać stymulanty.
  • 1428 / 73 / 0
Re: 2C-E
Nieprzeczytany post autor: hess »
heh...duzo wspomnien, bardzo konkretnych mam z 2ce..ile to juz lat minęło..ehh
Najfajniej było zarzucać w grupie 4-5 osób(dobrze znanych), smiechu co nie miara.
20mg sniffem polecam ;p

[mention]hess[/mention], offtop - ostrzeżenie słowne!! - neurobiolog
ODPOWIEDZ
Posty: 1277 • Strona 126 z 128
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.