Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1277 • Strona 124 z 128
  • 1513 / 22 / 0
Podzielam zdanie LMR, bardzo tęsknię za tą fene. Sentyment może z powodu tego, że pierwszy psychodelik ale kiedy parę miesięcy temu wrzuciłem 15mg zakupione jeszcze w kolorowym opakowanku z jednego ze smatrtów to mimo zebrania doświadczenia w różnych substancjach trip mnie rozpierdolił ślicznie mentalnie/wizualnie. Po 2C-P nigdy tak dobrze nie miałem i odczuwam je całkiem inaczej - jako dużo chłodniejsze i przewidywalne. E poza tym, że zawsze dawało mi zajebiście po emocjach, potrafiło czasem poskręcać (przerobiłem w sumie 80mg) to ta synestezja - zgranie wizuali (bardzo miękkich, dynamicznych, pulsujących, z dużą ilością geometrii i rozpływania się przedmiotów) i "czucie" muzyki (ciężko mi znaleźć porównywalną substancję). Fakt w porównaniu do tryptamin czy nawet NBOMe jest nieco "chemicznie" ale mi ta chemia odpowiadała (gdzie nie chodzi mi o bl bo zazwyczaj było to tylko nieco "niesmaku" na wejściu).
mr_b∩ʁbꞁө
  • 1037 / 7 / 0
Nie bijcie, ale muszę zapytać, bo ni w ząb nic z tych list nie rozumiem, a wyszukiwarka oczywiście jest spieprzona i nie uznaje znaku "-". Tak więc pytanie brzmi: czy 2C-E jest legalne, czy nielegalne w Polszy?

@down
Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 27 marca 2013 przez Pandaeb, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 519 / 2 / 0
illegal
  • 1863 / 63 / 80
Gdyby było nadal legalne to byłoby ciągle tak samo popularne jak 4-AcO-DMT czy 4-HO-MET. Tak było za czasów legalności, zresztą nie dziwie sie bo sam jadłem tego tyle aż mi obrzydło chyba dożywotnio :-p
Miało dużo efektów ubocznych ale działanie naprawdę potężne, OEVy takie że to się nie mieści w żadnych normach. Zresztą mentalna część fazy też jak dla mnie akurat. Nie było nadmiernie filozoficznie, czuć było że to chemiczna wyjebka do kwadratu ale jednocześnie zawsze był w tym taki wewnętrzny spokój i bardzo dobry humor. Nawet w ekstremalnych sytuacjach gdzie dookoła są takie wizuale że nikt ci nigdy w nie nie uwierzy można było położyć się na ziemi, chociażby środku polany i chillować jakby nigdy nic.

2C-E to był mój pierwszy prawdziwy psychodelik w sensie pierwszy z pośród fenetylamin i tryptamin i odrazu był to strzał w dziesiątkę ;]
Fajnie by było iść do lasu i znowu zobaczyć rzeczywistość w TYM wydaniu, ale czuję że tym razem fizycznie i psychicznie by mnie to zamęczyło.
  • 142 / 33 / 0
Re: 2C-E
Nieprzeczytany post autor: thehyper »
Synestezja potęgowana kannabinoidami oraz wyraźnie wyczuwalna "magia" sprawiły, że 2C-E na trwale zapisała się w mej pamięci. Równie zadowalających efektów wizualnych i niezwykłych zniekształceń perspektywy nie uzyskałem po 2C-P ani 2C-C.
  • 1358 / 45 / 0
Ej, jakim cudem 2C-E znalazło się w grupie IV-P czyli z substancjami o istotnych zastosowaniach medycznych przy czym inne 2C-x wylądowały w I-P i II-P? Ustawę pisali kretyni czy o co chodzi?
SESH
  • 1863 / 63 / 80
Re: 2C-E
Nieprzeczytany post autor: Anon »
Zobacz sobie jak skonstruowane są w PL prawa dotyczące delegalizacji. Piszą to osoby które tego nie ogarniają moim zdaniem.
  • 1358 / 45 / 0
No dobra, ale powiedzmy, że skoro 2C-E jest w tej grupie to coś dla mnie zmienia? Tzn gdyby mnie przylapali z tą substancją? Można zdobyć pozwolenia na rzeczy z IV-P?

Edit: Tzn oczywiście wiem, że mozna zdobyć pozwolenie na apteczne rzeczy z IV-P w postaci recepty od lekarza. Ale co z takim 2C-E? Musiałoby być zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia czy coś?
SESH
  • 3385 / 337 / 0
Tak, mnóstwo komplikacji i procedur prawnych żebyś związki nieprzebadane farmaceutycznie / farmakologicznie mógł sobie na legalu posiadać i zażywać. Krótko mówiąc: nielegal i tyle, Polska to jebniety kraj.
  • 3870 / 199 / 13
Nie to nic nie zmienia - nawet żadne skomplikowane procedury tu nie mają nic do rzeczy. Jak powiną cię z czymkolwiek z iv-p to sprawa tak samo jak za i-p, chyba ze masz orzeczenie od lekarza (orzeczenie dotyczy zarejestrowanych leków), a jak nie ma tego czegos w aptece to dlatego jest w iv-p, zeby na przyszlosc ewentualnie nie trzeba bylo odkręcać statusu gdyby była konieczność rejestracji tego jako leku.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 1277 • Strona 124 z 128
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.