Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3063 • Strona 304 z 307
  • 4 / / 0
klawiatura pisze:
Próbowałam to kiedyś, dawno dawno temu, na poznańskim Łazarzu :D A teraz jak ze świeczką, nie idzie tego znaleźć ni chu chu..
Czyli nie jest kolorowo że zdobyciem? [emoji2]
  • 3652 / 980 / 2
Re: 2C-P
Nieprzeczytany post autor: blackgoku »
Raczej to jest towar bardzo niepopularny. Nawet za czasów swojej legalności wiele moich znajomych w ogóle odmawiało nawet potrzymania saszetki z 2C-P. Jakiś dziwny strach ich ogarniał, a to jest mój pierwszy psychodelik i mam z nim najpiękniejsze wspomnienia :-)
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 631 / 81 / 0
Re: 2C-P
Nieprzeczytany post autor: klawiatura »
Ja też dobrze wspominam ten związek. Był dość łatwo dostępny parę lat temu, dla wielu znajomych był to typowo weekendowy drug, zaraz obok AMT. A teraz to ze świecą szukać. Czyżby za grube loty po nim niektórzy mieli? :P
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 3 / / 0
Re: 2C-P
Nieprzeczytany post autor: MarsEl »
raz w zyciu. najlepszy trip jakiego mialem. szalony smiech jakiego nigdy nie mialem, nie wiem czym byl on wywolany, ale tak sie smialem dziko ze z tylu kuła mnie glowa! pewnego czasu mialem nawet zrycie ze cos mi tam pęknie od smiania sie. Sciany pokazywaly swoja dusze, fenix ktory mam na scianie byl goracy dla mojego kumpla xd cala noc leciala jednak nuta, Chore Jazdy :D najlepszy trip, chyba zero zrycia, choc pozniej lezalem na ziemi w okularach przeciwslonecznych i paczalem wszedzie na pokój, szukajac wciaż krzykow tych scian i przedmiotow. Polecam, ale sam zdobylem na farcie
  • 204 / 3 / 0
Re: 2C-P
Nieprzeczytany post autor: platyna »
Wiele bym dał za powrót, albo i za samo 2C-P lub średnio łatwą możliwość zdobycia. Zdecydowanie nie pierwszy, ale bez dwóch zdań najlepszy ze wszystkich. W nim wszystko się zgadzało, czas działania, afterglow, myślenie trzeźwe, nawet hipertrzeźwe i psychodeliczne zarazem, odbiór muzyki. Pal licho cevy i oevy, choć też piękne. Póki co nic nie dało mi tego, co dawał 2C-P.
  • 837 / 78 / 0
06 października 2017eiffel65 pisze:
sam jestem ciekaw jak po tym 5 mg Cię poskłada ...
5mg sniffem na tolerce sprzed ok. tygodnia poskutkowało toalnie trzeźwym mentalem, poprawą humoru i dosyć intensywnymi wizualami (jak na taki poziom psychodeli).
Jeśli kiedyś będzie okazja to wrzuciłbym 10-12 mg., bo coś czuje, że wtedy ukazałby się prawdziwy potencjał.
Co do BL to u mnie wjechało na układ pokarmowy i jest to denerwujące, ale do przeżycia. Nie miałem za to ani przez sekundę tryptaminowego uczucia "nie wiem czy usiąść, stać czy się położyć" :-) .
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 1136 / 155 / 0
tak jak myślałem, że będzie rozpierdol. ja po 12mg jak ruszałem rękoma zostawiała łuna jakbym używał narzędzia w corel draw ;p jedna wielka zupa wizualna ;] w głowie clearhead ale miałem kłopot z chodzeniem nie wiedziałem czy zaraz w ściane nie walne albo w człowieka ;p
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 2543 / 1402 / 34
Re: 2C-P
Nieprzeczytany post autor: AnnaS »
Przecież 2C-P to dla mnie w minimalnych dawkach piekny środek.
Niestety ludzie na tylko szelest słowa mam 2C-P spróbujemy uciekali szybciej jak zające po polu.
Swoją drogą silny psychodelik ale ze spora euforia.
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 4 / / 0
Słuchajcie, zrobiłem sobie roztwór w wódce z 2 cp które wyjąłem sobie z paczkomatu ze dwa dni przed delegalizacją. Wtedy w ogóle chyba pozbywali się tego szybko dostałem dużo więcej niż zamawiałem za śmieszne pieniądze. Ostatnio wypiłem sobie trochę mililitrów w wakacje i działało ale coraz bardziej się boję. Myślicie że po tylu latach wszystko będzie z tym spoko czy lepiej nie ryzykować? Uwielbiałem 2 cp i strasznie za tym tęsknie :-(
  • 3652 / 980 / 2
[mention]peachgirl13[/mention], Tak. Ja też za tym tęsknię. No i straciłem dziewictwo psychodeliczne dzięki 2C-P. Myślę, że ta wspaniała substancja nadal będzie dobrze działać. Jak masz to naprawdę jesteś szczęściarzem. Teraz to praktycznie niemożliwe dostać te cudo.

Ciesz się i opowiadaj o tym potomnym, jaka super substancja ich ominęła.
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
ODPOWIEDZ
Posty: 3063 • Strona 304 z 307
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.