2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3133 / 250 / 0

Moim zdaniem spoko. W połowie fazy 2cb wjedzie emka. To będzie długa zabawa.
  • 5 / / 0

to w sumie 2cb niewiele się różni od candyflipa (LSD + Molly)?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Litwa: Będą tworzone gabinety pomocy dla uzależnionych

Litewskie Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że jedenaście gmin otworzy specjalne gabinety medyczne gabinety dla osób uzależnionych.
  • 1138 / 174 / 7

Jak wygląda sprawa miksowania tego z 1P - LSD/DXM/homiptem? 1p myślałem żeby najpierw papier a potem z godzinkę później 20 mg 2 - cb, żeby peaki się nałożyły. Z miprocyną to bym raczej najpierw 2 - cb bo się szybciej ładuje, ale z DXM nie mam pojęcia.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

To jest fenylka , ja bym nie mixował z niczym , jedynie MDMA.

Blu

• 2939 / 166 / 0

18 lutego 2019spikespiegel1976 pisze:
to w sumie 2cb niewiele się różni od candyflipa (LSD + Molly)?
Różni się znacznie. Candyflip jest dużo bardziej klarowny i euforyczny.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Nie doświadczyłem nigdy candyflipa jednak sporo solo MDMA i różnych sajko testowałem i ta fenylka jest bardzo unikatowa bo ma coś z MDMA i psychodelika , faza jest właśnie taka nie klarowna bo raz dostawałem mega euforii i śmiechawy by po chwili złapać rozkmine bądź zdumiony oglądać pokaz fraktali .
  • 727 / 121 / 0

26 lutego 2019serotoninowy pisze:
To jest fenylka , ja bym nie mixował z niczym , jedynie MDMA.
Jak dla mnie miks z kwasem jest boski, najpiękniejszy i najbardziej pozytywny trip życia. Przez około 10h ani jednej negatywnej myśli, chociaż i ani jednej głębszej. Ot, zabawkowo.
A jak do tego N2O dorzucisz to już w ogóle jest pogrom :P
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Po nieprzyjemnych doświadczeniach z 25c nigdy nie ośmieliłem się mixować jakichkolwiek fenylek bo są za bardzo nieprzewidywalne choć takie 2C-B to chyba najbezpieczniejsze z tej grupy więc droga wolna, napisałem swoją opinię :)
  • 12 / / 0

Czy benzo zbije faze po 2cb? Jakie i czy zejda tez zrenice?

Blu

• 2939 / 166 / 0

Zbije. Każde. Źrenice zostaną.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata