2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 50 / / 0

radioaktywny pakt, dzieki za odp. wlasnie o to chodzi ze kiedys zjadlem 2 pilki myszki miki na raz i porylo mnie strasznie, jakas depreche zalapalem kompletna i to przy ludziach az szkdoa gadac. dlatego wolal bym sam to jeszcze raz i to w owiele mniejszej dawce sprobowac.
  • 131 / 13 / 0

21 lutego 2018blackgoku pisze:
hertz, piszesz głupoty. Wywaliłem Twój post. Koleżanka się pyta o PEŁNIĘ efektów. Po tygodniu, to może ją co najwyżej posmyra kolorkami.
[mention]disc0rdia[/mention], minimum 2-2,5 tygodnia odstępu.
Bardzo dziękuję za uściślenie. I tak planowałam poczekać minimum 2 tygodnie, ale trochę słabo by było, gdyby ktoś inny się zasugerował, tak jak ja przed swoim pierwszym razem i stwierdził, że "eee, jednak kiepska ta substancja". :P

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Badania naukowe, których celem jest sprawdzenie wpływu tej substancji na układ rozrodczy oraz ciążę, wciąż są prowadzone i daleko do konsensusu naukowców. Jednocześnie raczej nie znajdzie się lekarza, który przyszłej matce poleci kanabinoidy, tym bardziej że są rezultaty badań sugerujących, że marihuana jednak negatywnie wpływa na układ rozrodczy tak kobiet, jak i mężczyzn, a także na embrion i płód.
  • 414 / 42 / 0

Spoko urzytnik :) Weź pod uwagę również że przy ludziach to różnie bywa...

Ja po połówce żółtego smerfa (2cb) miałem w głowie zajebisty stan bez żadnej psychodeli, a najlepsze było to, że nikt się nawet nie pokapował, że na czymś jestem ;)

Także jak wolisz na spokojnie samemu umilić sobie czas przy lolku to te 5mg powinno styknąć, z resztą sam będziesz wiedział czy potrzeba Ci więcej ;-)

Pozdro
  • 50 / / 0

siemanko jeszcze raz, zajebalem tera pol zoltej myszki miki i mam kozacki stan :D ale mam zapytanie to dziala donosowo?
  • 3630 / 937 / 2

[mention]urzytnik[/mention], tak, działa
  • 65 / 2 / 0

A czy 2-CB ma jakieś podobieństwo do 2-CB-FLY?
  • 3630 / 937 / 2

Zasadniczo cała grupa 2C- ma pewne wspólne cechy, ale nie powiedziałbym, że 2C-B jest podobne do 2C-B-FLY (subiektywna opinia). Zresztą same FLY jest wyjątkową substancją.
  • 866 / 207 / 0

Jakies tam podobienstwo moze i jest, bo to Psychodeliki i ta sama grupa Substancji. Trzaskałem obydwie w różnych dawkach (Tripy roznia sie w huj) i moge powiedziec, ze 2C-B-FLY, to lipa przy 2C-B. Dla mnie Fly nie ma podbicia do 2C-B.
  • 131 / 13 / 0

2 tygodnie odstępu chyba dały radę, po 19 mg było super, wydaje mi się, że ta substancja ma bardzo duży potencjał. Tylko cholernie ciężkie dla żołądka.
Niepokoi mnie tylko jedno - czy przeszywający ból głowy po zejściu i następnego dnia rano to coś normalnego czy raczej niepokojący objaw?
  • 356 / 13 / 0

Czy ktoś brał emkę i tydzień później 2C-B? Wiem, co to tolerancja krzyżowa, ale moim zdaniem nie sprawdza się ta zasada w każdym przypadku. Kiedyś wziąłem emkę, tydzień później kwas i trip był równie intensywny co po dłuższej przerwie. Mniejsza już teraz o farmakologiczne dywagacje. Chciałbym usłyszeć tylko zdanie kogoś, kto miał okazję tak wziąć. Przymierzam się do 40 mg.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1337 uczestników Wejdź na czata