2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 43 / / 0

radioaktywny pakt, dzieki za odp. wlasnie o to chodzi ze kiedys zjadlem 2 pilki myszki miki na raz i porylo mnie strasznie, jakas depreche zalapalem kompletna i to przy ludziach az szkdoa gadac. dlatego wolal bym sam to jeszcze raz i to w owiele mniejszej dawce sprobowac.
  • 129 / 13 / 0

21 lutego 2018blackgoku pisze:
hertz, piszesz głupoty. Wywaliłem Twój post. Koleżanka się pyta o PEŁNIĘ efektów. Po tygodniu, to może ją co najwyżej posmyra kolorkami.
[mention]disc0rdia[/mention], minimum 2-2,5 tygodnia odstępu.
Bardzo dziękuję za uściślenie. I tak planowałam poczekać minimum 2 tygodnie, ale trochę słabo by było, gdyby ktoś inny się zasugerował, tak jak ja przed swoim pierwszym razem i stwierdził, że "eee, jednak kiepska ta substancja". :P

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Naukowcy odkryli związek między piciem alkoholu a demencją

Chociaż alkohol jest popularny od tysiącleci, a demencja staje się coraz bardziej powszechna, naukowcy nie odkryli jak dotąd związku między nimi. Jednak niedawno przeprowadzone badanie znalazło na to odpowiedź.
  • 414 / 41 / 0

Spoko urzytnik :) Weź pod uwagę również że przy ludziach to różnie bywa...

Ja po połówce żółtego smerfa (2cb) miałem w głowie zajebisty stan bez żadnej psychodeli, a najlepsze było to, że nikt się nawet nie pokapował, że na czymś jestem ;)

Także jak wolisz na spokojnie samemu umilić sobie czas przy lolku to te 5mg powinno styknąć, z resztą sam będziesz wiedział czy potrzeba Ci więcej ;-)

Pozdro
  • 43 / / 0

siemanko jeszcze raz, zajebalem tera pol zoltej myszki miki i mam kozacki stan :D ale mam zapytanie to dziala donosowo?
  • 4066 / 731 / 2

[mention]urzytnik[/mention], tak, działa
  • 62 / 2 / 0

A czy 2-CB ma jakieś podobieństwo do 2-CB-FLY?
  • 4066 / 731 / 2

Zasadniczo cała grupa 2C- ma pewne wspólne cechy, ale nie powiedziałbym, że 2C-B jest podobne do 2C-B-FLY (subiektywna opinia). Zresztą same FLY jest wyjątkową substancją.
  • 727 / 147 / 0

Jakies tam podobienstwo moze i jest, bo to Psychodeliki i ta sama grupa Substancji. Trzaskałem obydwie w różnych dawkach (Tripy roznia sie w huj) i moge powiedziec, ze 2C-B-FLY, to lipa przy 2C-B. Dla mnie Fly nie ma podbicia do 2C-B.
  • 129 / 13 / 0

2 tygodnie odstępu chyba dały radę, po 19 mg było super, wydaje mi się, że ta substancja ma bardzo duży potencjał. Tylko cholernie ciężkie dla żołądka.
Niepokoi mnie tylko jedno - czy przeszywający ból głowy po zejściu i następnego dnia rano to coś normalnego czy raczej niepokojący objaw?
  • 342 / 11 / 0

Czy ktoś brał emkę i tydzień później 2C-B? Wiem, co to tolerancja krzyżowa, ale moim zdaniem nie sprawdza się ta zasada w każdym przypadku. Kiedyś wziąłem emkę, tydzień później kwas i trip był równie intensywny co po dłuższej przerwie. Mniejsza już teraz o farmakologiczne dywagacje. Chciałbym usłyszeć tylko zdanie kogoś, kto miał okazję tak wziąć. Przymierzam się do 40 mg.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata