Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 171 • Strona 16 z 18
  • 146 / 17 / 0
Ja bym powiedzial, ze to czestotliwosc psuje tolerancje, a nie sposob podania.
  • 87 / 23 / 0
Częstotliwość jak i sposób palenia wpływają na tolerancję. Paląc jointy, THC wchodzi powoli do organizmu i przez to działanie jest dłuższe, ale mniej intensywne. Paląc z bonga lub wiadra dostarczamy o wiele większą dawkę jednorazowo przez to faza jest mocna/intensywna ale krótsza. Ze swojego doświadczenia najpierw paliłem jedno wiadro i było ok. Pod koniec przygody z mj musiałem wypalić 3 wiadra w przeciągu 5 minut żeby uzyskać efekt podobny z początku
  • 28 / 1 / 0
No ja juz jestem odporny na zielsko, w sensie ze na dzien dzsiejszy nie jestem w stanie sie zielonym tak na maxa ujebac. Moja tolerka jest gdzies w chuj w kosmosie, a moze i dalej ;) Zielsko mnie poprostu uspakaja i pomaga mi sie skoncentrowac.
  • 1448 / 157 / 0
ja na mj tolerancje zawsze mialem srednio-niską, ale czym dluzej pale to mam wrazenie ze mniej potrzebuje zeby sie upierdolic , ale to tez mozne wina przerytej bani
  • 858 / 256 / 0
Dla mnie od tolerancji gorsze jest to, kiedy nie można już się cieszyć paleniem bez alkoholu. W przypadku indici jeszcze to ujdzje, bo używam jej głównie do usypiania się, a w tej mieszance działa to świetnie, słoń na mnie stoi i usypiam. Gorzej z sativą, bo paroma głupimi tripami, które skończyły się katastrofą, chyba na zawsze zepsulem sobie sativę. Zawsze jest dyskomfort psychiczny i fizyczny, a w większych dawkach hiperwentylacja i ataki paniki. Wielka szkoda, bo działała na mnie wyjątkowo psychodelicznie. Teraz muszę pić do niej piwo i nic z efektów.

Tolerancję udaje mi się na szczęście utrzymać bardzo niską od dawien dawna. Kupuję gram, bo mniej się nie da i zawsze na 3-4 dni mi wystarcza. Pierwszego i drugiego dnia może maksymalnie dwie lufy na cały wolny wieczór, następne 2 dni po 3-4 lufy i koniec tematu. Niecałe dwa tygodnie przerwy i powtórka. Ale to też ma związek z grzybami i deksem, bo zanim ich spróbowałem, mogłem palić ponad gram dziennie i było mi mało. Obecnie takie ilości to murowany bad trip.
  • 2 / / 0
29 sierpnia 2011Machine205 pisze:
Tolerkę trzeba szanować, nie pozwolić urosnąć. Jak dla mnie 2 tygodnie palenia, 2 przerwy to idealny, stabilny system.
robię podobnie i jest cudownie
  • 16 / / 0
Częstotliwość i sposób ważny, żeby głupio tolerki nie zwiększać. Od dawna palę tyle samo codziennie na wieczór i tolerka nie urosła na szczęście
  • 11585 / 2237 / 0
Mi nigdy nie urosła. Tzn. nadal używam ilości, których używałem od lat. W zasadzie to nawet mniejszych, ale to przez wapka. Zawsze tak samo zadowolony : D
  • 13 / 1 / 0
W moim przypadku restart tolerancji jest po 2 tygodniach przerwy, natomiast gdy zaczynam palić, tolerka rośnie już od spalonej pierwszej póły.

Żeby zmniejszyć tolerke daje sobie min 12h przerwy + kofeina.
Pobudzenie układy nerwowego pozwala na ponowne spowolnienie xD
  • 342 / 67 / 0
Mi wystarczy jedna przespana noc zeby zregenerować tolerke xD i od kilku lat potrafię się skuc jednym buchem z rury pierwszym w ciągu dnia :D niestety z każdym kolejnym razem gdy chce się skuc musze wypalać 2x tyle co wcześniej, potem 3x tyle i tak dalej.
ODPOWIEDZ
Posty: 171 • Strona 16 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.