Tolerancja na amfetaminę a kryształy RC

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 46 / 5 / 0

A więc witam , moje pytanie jest w zasadzie jasne i krótkie , czy wysoce rozwinięta tolerancja na włada ma się coś do słabego lub wręcz zerowego działania różnego typu kryształków , wiem ze może każdy inaczej odbiera działanie poszczególnych substancji bo zawsze mówią chłopaki ze dobry kryształ a dla mnie jest raczej mierny , możliwe że moje nastawienie ma z tym coś wspólnego ? Kiedyś jak się zaczynało podróże to mając na myśli „kryształ” to zazwyczaj była to substancja która kojarzyła się z wielkim kopem i wystrzałem (mefedron) i takiego kryształu niestety cały czas oczekuje napalam się ze może w końcu będzie coś choć trochę zbliżonego siła działania do mefki. Także kiedys Krysia robiła zawsze jak trzeba , a teraz jak się jeszcze zle trafi to po zabiegu będziesz siedział przymulony i oszołomiony... Na koniec sprecyzuje pytanie Czego efektem może być znikome działanie Krysi lub komplementy jego brak ? Tolerka na plater ? Moje nastawienie ? Czy po prostu chujowy materiał dookoła ? Dodam ze nigdy nie wkręciłam się jakoś specjalnie w te kryształowe zabawki , jedyne czego nie zapomnę do końca życia to mefedron który zaczynał działać już po minucie i dawał takiego kopa o jakim teraz marzą małolaty ! :cool: tylko ten okropny zjazd po tej substancji dosyć skutecznie mnie odstraszał, no i jeszcze 3mmc tylko ze w postaci rozpuszczonej w tymbarku wspominam dobrze w nos nie działał prawie wcale. Reszta to oporowo amfa i co jakiś czas przepale to skunem 😁 Ps.nie chciałem tego tak przedłużać ale najadłem się ryby i mam dobra nawijke hehe ;d z góry dzięki za info i dyskusje , pozdro👋
  • 473 / 253 / 2

Jak najbardziej może występować tolerancja krzyżowa między władem i mefem.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 46 / 5 / 0

LittleQueenie , czy ten efekt występuje wyłącznie w b-k ? czy inne tryptaminy itd tez będą miały wyższą tolerke ? nie znam się zabardzo na tych nazwach bo nigdy się nie zagłębiałem szczegółowo więc jeśli coś pomieszam to sorrki :)

LittleQueenie , czy ten efekt występuje wyłącznie w b-k ? czy inne tryptaminy itd tez będą miały wyższą tolerke ? nie znam się zabardzo na tych nazwach bo nigdy się nie zagłębiałem szczegółowo więc jeśli coś pomieszam to sorrki :)

Scalono. misspill
  • 2776 / 213 / 0

Tolerancja występuję między amfetaminami i beta ketonami lub też innymi stymulantami i empatogenami jeśli chodzi o tryptaminy to są to psychodeliki i tutaj już tolerancji nie będzie jednak zanim będziesz chciał wziąć tryptaminy to się dobrze do tego przygotuj poczytaj o tym bo to już nie substancję jak władek czy ketony że weźmiesz i o spoko jest bomba, całkiem inna para kaloszy trip może być na prawdę różny.
  • 473 / 253 / 2

Potwierdzam, tolerancji krzyżowej między b-k i tryptaminami nie ma, ale już jest np. między tryptaminami i kwasem, z racji że kwas zawiera w swojej strukturze motyw tryptaminowy.
  • 2776 / 213 / 0

Ogółnie to między wszystkimi psychodelikami, tryptaminy-lizergamidy-fenyloetyloaminy.
  • 46 / 5 / 0

15 października 2018serotoninowy pisze:
Tolerancja występuję między amfetaminami i beta ketonami lub też innymi stymulantami i empatogenami jeśli chodzi o tryptaminy to są to psychodeliki i tutaj już tolerancji nie będzie jednak zanim będziesz chciał wziąć tryptaminy to się dobrze do tego przygotuj poczytaj o tym bo to już nie substancję jak władek czy ketony że weźmiesz i o spoko jest bomba, całkiem inna para kaloszy trip może być na prawdę różny.
nie no psychodeliki to zupełnie inna bajka , wiem że potrafią człowieka zmienić o 180 stopni
musze się troche zagłębić w tym temacie bo jak narazie to tryptaminy nie używałem i nie wiem jak działa , to coś podobnego w działaniu do kwasu lizergowego ? I niestety z tym władkiem to też u mnie nie taka prosta sprawa niestety.. Najlepsze jest to że żaden b-k czy inne cuda, nawet o działaniu naśladującym fryte nie potrafi jej zastąpić , jedyna w swoim rodzaju amfetamina... %-D :huh:
  • 2776 / 213 / 0

Tryptaminy to psychodeliki jak kwas LSD działają podobnie jednak są pewne różnice ale żeby je wychaczyc to trzeba by było już spróbować i tego i tego by to zrozumieć ;) Zastanów się czy na pewno tego chcesz przeczytaj wszystkie naistotniejsze informacje i jakieś tripraporty na neurogroove jest tego dużo wtedy będziesz wiedział czy chcesz i dopiero dzialaj. Bądź też świadom zagrożeń np bad tripa :)
  • 46 / 5 / 0

16 października 2018serotoninowy pisze:
Tryptaminy to psychodeliki jak kwas LSD działają podobnie jednak są pewne różnice ale żeby je wychaczyc to trzeba by było już spróbować i tego i tego by to zrozumieć ;) Zastanów się czy na pewno tego chcesz przeczytaj wszystkie naistotniejsze informacje i jakieś tripraporty na neurogroove jest tego dużo wtedy będziesz wiedział czy chcesz i dopiero dzialaj. Bądź też świadom zagrożeń np bad tripa :)
Dzięki za dobre rady :) Nie jestem tak całkiem zielony w psychodelach bo akurat kartonik mialem okazje degustować ,łysiczka w tamtym roku zbierana była również :) chciałem w tym roku spróbować Muchomora czerwonego , no ale jak narazie nie widziałem ani jednego :moody:
  • 2776 / 213 / 0

Nie ma sprawy. Lysiczka to tryptamina konkretnie psylocybina ale jest cała masa innych tryptamin syntetycznych jeśli już próbowałes kwasa i lysiczki to po innych psychodelikach jest podobna bajka. Po Fenyloetyloaminach dodatkowo występuje stymulacja ale nie taka jak po fecie. Np. DOC to psychodeliczna amfetamina :) pozdro miłych lotów :)
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata