Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 15 z 15
  • 92 / / 0
Brałem 25mg do miksu z 2mg 25I-NBOMe, 25mg 4-AcO-DMT i UR-144 dopalany co jakiś czas. Bardzo fajna substancja, koncentracja i zmysły mocno wyostrzone, tylko na początku miałem kłopot z ogarnięciem myśli - jakby myśli stały się bardziej subtelne, ale 5 minut później było git. Chyba dobrze by się spisała jako wspomagacz do nauki. A, no i oczywiście nie czuć zjazdu żadnego (chociaż może dlatego, że miks). Łaknienie było, ale przez mirtazepinę chyba ;p.
  • 657 / 7 / 0
TMA-6 dawka ok. 70 mg spożyte będąc już na lekkim rauszu alkoholowym (3 piwa). Gruby wjazd, wizualny chaos z nutką tej świeżości patrzenia. Lekkie poddenerwowanie, co mogło być spowodowane kreską 4-FMA pare chwil wcześniej. Lekkie wazo, amfetaminy gryzą się ze sobą. Gdy naprawde weszło, chciałem wyjść z domu na jakąś łąkę, popatrzyć sobie. Uczyniłem tak w trybie natychmiastowym, wychodząc bez butów i koszulki. Faza zaprowadziła mnie tam gdzie lubie, czyli gdzieś w zarośla, gdzie straciłem resztki wdruków cywilizacyjnych, błądząc w buszu jak neandertalczyk. Za to duży plus. Gdy zaczął zapadać zmrok, ogarnąłem się na chate, gdzie odkrywałem nieznane dotąd kawałki Pink Floydów nareszcie je tak naprawde "słysząc", do tego szampański nastrój i Natchniony-Młody-Bóg Mode ON. To jest to co tygryski lubią najbardziej.
Uwaga! Użytkownik Akodeen jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 3 / 0
Czołem ludziska. To mój pierwszy post na forum. Tytułowa w temacie substancja skłoniła mnie do założenia konta po 5 latach gościny na kartach forum bez niego :-p . Powiedzicie mi jak teraz jest z dostępem do TMA-6. Po Waszych opisach uświadomiłem sobie że to jest to czego szukam, jednak posty urwaly sie tak dawno w tym temaciex postanowiłem odświeżyć. Pozdrawiam :-D
  • 914 / 199 / 1
Śmieszny odkop. Szukaj w darknetach, jednak nie są to tanie rzeczy.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 542 / 35 / 0
nie zawracałbym sobie głowy zbytnio o ile ktos nie jest jakims fanatycznym kolekcjonerem.
  • 304 / / 0
Popieram , badałem to jak było u nas.Lajtowy stymulujący psychodelik.Ma to coś w sobie ale @hertz wytłumaczył już wszystko.
  • 3202 / 320 / 2
09 czerwca 2018hertz pisze:
nie zawracałbym sobie głowy zbytnio o ile ktos nie jest jakims fanatycznym kolekcjonerem.
Ja z kolei bardzo bym chciał to mieć. Akurat to. Tak inne od innych psychodelików, bardzo specyficzne.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 15 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.