Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 12 z 15
  • 914 / 199 / 1
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: dajmon »
FajnieJest pisze:
Mysle, ze nie bylo to TMA-6. Moje TMA-6 nie mialo zapachu i bylo bezowate, w kilku grudkach. Smak mialo taki przyprawowaty, troche szczypalo w sluzowke, ale moim zdaniem MXE jest nawet gorsza. Splyw gorzki. No i po 8h zasnales? Ja dopiero po 15 moglem zasnac.
  • 766 / 132 / 6
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: Berig »
O problemach z defekacją nic mi nie wiadomo, gorsze są gazy i ciągła chęć bekania.

@FajnieJest
Najwięcej 70mg w towarzystwie 15mg 5-MeO-MiPTa, żadnych problemów z bodyloadem poza standardowym balonem w brzuchu. Śmiechowo, mocno i klarownie z ogromnym libido, śmiało można tyle jeść.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 914 / 199 / 1
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: dajmon »
Przepraszam, coś nie wszedł ten mój tekst, chciałem zapewnić, że to było TMA-6, bo na innych działało bardziej "prawidłowo", mocniej, lecz z podobnym bodyloadem.
  • 1587 / 7 / 0
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: Romantyczka »
Już dawno brała m tę fenetylaminę , ale zapomniałam wystawić jej recenzji.

Jest to bardzo ciekawa, oryginalna i tajemnicza substancja. Ma w sobie dysocjacyjną dziwność. Wizuale są zupełnie inne niż po pozostałych psychodelikach. Zamiast fraktali widzę coś, co opisałabym jako efekty specjalne. Ciężko opisać je słowami. Świat wygląda tak, jakby bawił się nim dobry fotograf, lubujący się w dysocjacyjnym kosmosie i nowoczesności, pozbywając go jednak mroku, a zamiast tego dodając błękitno-różowo-fioletową słodycz.

Klimat Tma6 postrzegam tak:
[ external image ]
rchiro the best
  • 264 / 2 / 0
50mg działa na mnie bardzo słabo, leciutkie zawirowania i delikatna poprawa kolorów. Wiem że to jest dość słaba substancja i nie oczekuje wyjebania. Myślicie że jest sens próbować większej dawki np 80mg? Czy te dodatkowe 30mg zrobi wyraźna różnicę w działaniu?
Nie ma złych i dobrych doświadczeń, wszystkie są obojętne, ale każde jest potrzebne.
  • 3385 / 336 / 0
Mozesz sprobowac, moze te 30mg zrobi duza roznice. Nikt ci tego nie powie, nikt nie zna twojego organizmu, ale nie oczekuj od szostki nie wiadomo czego.
  • 1457 / 17 / 0
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: kfs »
Może zmiksuj z czymś bardziej wizualnym
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3385 / 336 / 0
pewnie 25c byloby zajebiste. 60mg TMA-6 i na wejsciu zaladowac karton 25c. Bedzie smiechowo i kolorowo. Nie wiem jak z innymi nbomiakami lub psychodelikami.
  • 1587 / 7 / 0
TMA6 nie jest słabe, po prostu ono ma zupełnie inny rodzaj wizuali od pozostałych psychodelików. Dla mnie to w ogóle nowy podgatunek psychodelików.

Według mnie tma6 działa tak: http://www.youtube.com/watch?v=NNG3qVvZKIw
rchiro the best
  • 1877 / 19 / 0
Mądrze prawisz też mam takie zdanie na temat analogów i homolgów meskaliny.
Zresztą jest to również jedyna grupa substancji które powinno brac się za dnia a nie w nocy :D Mówie tu o TMA-x , 3C-x , i innych Meskal analogach typu P , E , AL.
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 12 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.