Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 11 z 15
  • 1951 / 13 / 0
@emce: chyba fenyloetyloaminą ;)

Jeśli chcesz uzyskać coś meskalina like, to może spróbuj w miksie z TMA-2 i 2C-B?
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1475 / 24 / 0
Poprawiłem :-)

użytkownikowi pewnie chodzi o legalne substancje , te dwie są raczej ciężkie do zdobycia ,ale ktoś porównywał jakies legalne substancje do meskaliny choć nie chce mówić jakie substancje to były ,bo dobrze nie pamiętam i nie chce mylić :-)

dobrze by było zadać pytanie w wątku ogólnym meskaliny jakie są substyty

można sie zainteresować legalnymi kaktusami bo była jakaś luka w prawie,bo chyba jeden kaktus ocalał po ustawie z 2008
  • 1951 / 13 / 0
Nawet nie jeden, a więcej. pejotl, bridgessi i chyba kilka innych co mają mało meski w sobie.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 219 / 4 / 0
pytam tutaj bo to chyba najbardziej zbliżona profilem działania do meski substancja, która nie podpada pod paragraf i którą można łatwo dostać. Kaktusy mnie nie interesują - za dużo efektów ubocznych. Chodzi mi też tylko o wizualną stronę podróży, te full-HD-redi OEVy w których świat realny przeplata się z imaginacją ;] po wzorki i fraktale chodzę do tryptamin.

@69plateau - napisałeś 'wizualnie było bardzo podobnie' - mógłbyś sprecyzować to podobieństwo? Jaka dawka meskaliny była bardzo podobna do jakiej dawki TMA-6?
  • 914 / 199 / 1
Re: TMA-6
Nieprzeczytany post autor: dajmon »
blablab pisze:
Jest gdzieś w necie info na jakie dokładnie receptory działa TMA-6, 2 i 1? Dwójka i jedynka nie działały na mnie praktycznie w ogóle... no może poza bodyloadem i chciałbym sobie zrobić porównanie jak to tam w mózgu wygląda i czy jest sens testować szóstkę.
Kolego, posłuchaj tego:

Pierwsza próba z TMA-6, biały proszek, zapach szaletu miejskiego, smak gorzki.
50mg wciągnięte nosem, dość łagodnie usiadło na śluzówkę, natomiast spływ już powodował mdłości (gorzkość+zapach kibla). Bodyload się zaczął dosyć standardowo dla fenetylek. Dreszcze, problemy z ciepłotą ciała, potliwość, lekkie mdłości. Złe efekty utrzymywały się ok. 30 minut od zażycia, później została tylko nadmierna potliwość.
Nadeszło wyraźne obniżenie nastroju, nerwowość, niechęć do rozmowy, rozdrażnienie, lekka fizyczna stymulacja. I co dalej? Nic. Koniec. Zero zmian aż do położenia się spać. Nie było problemów z jazdą na rowerze. Spać położyłem się ok. 8 godzin od zażycia. Były problemy z zaśnięciem, ale nie tragiczne, wyspałem się. Nie potrafię określić czasu działania substancji.

Nie próbowałem "1" i "2", ale po wypowiedzi blablab sądzę, że wybiórczo może na kogoś nie działać ta grupa.
  • 3385 / 337 / 0
Mysle, ze nie bylo to TMA-6. Moje TMA-6 nie mialo zapachu i bylo bezowate, w kilku grudkach. Smak mialo taki przyprawowaty, troche szczypalo w sluzowke, ale moim zdaniem MXE jest nawet gorsza. Splyw gorzki. No i po 8h zasnales? Ja dopiero po 15 moglem zasnac.
  • 1475 / 24 / 0
Pewnie jakbyś wziął dużo to może miał byś efekty podbne do meskaliny ale jak wezmiesz duzo to jest szansa ,że będzie dużo skutków ubocznych,niech wypowie się osoba co jadła TMA-6 i było to TMA-6 w bardzo dużych ilościach

ale pamiętajcie tą zasade ! to ,że się wezmie więcej to nie znaczy ,ze będzie fajnie przyjemne itd każda substancja ma swój prób a kiedy go się przekroczy jest nieprzyjemnie

w sumie dużo poztytywnych opini jest o tej substancji to możesz zamówić nawet jak nie znajdziesz podobieństwa do meskaliny to chyba żałować nie będziesz :-) być może normalne ilości TMA przypomną Ci te małę ilości meskaliny może i tak jest meskaliną się nie interesowałem
  • 1951 / 13 / 0
W dużych ilościach czuć ten "meskalinowy świat iluzjii", ale jest on powypaczany i powykręcany na wszystkie strony. Brakuje tej klarowności. W przeciwieństwie do meski czuć duże zajebanie w akcji. Bo u mnie tylko do pewnych dawek TMA-6 jest tak niewiarygodnie czysta i opanowana. Potem robi się sieczka i chaos.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3385 / 337 / 0
Ile braliscie najwiecej i jakie efekty byly? Te przyjemne i nieprzyjemne.
  • 1951 / 13 / 0
przy 80mg denerwowała sraczka i silny bodyload. A do 60mg odzczuwałem tylko bodyload.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 147 • Strona 11 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.